• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Inak ako sa citis?Uz je to lepsie ako vcera?
30. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ne.. len sa mi to viacej darí v sebe držať.... asi sa už učím dusiť to v sebe aby mi každý nevravel, že nemám na to toľko myslieť.... bo ja to neviem nemyslieť na to... :frowning2:
30. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co chudnutie,kolko ti kazali schudnut?
30. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale chvíľočku sa mi to dnes podarilo, keď som kvietky na balkón sadila.... :unamused:
30. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je dobre,aj ja ked nieco robim,tvorim a pod.dokazem zabudnut na problemy aspon na tu chvilu.
30. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práveže on nepovedal koľko mám schudnúť... on mi povedal len, že : " no vy svoje telo poznáte, tak ja odporúčam troška schudnúť" a dal mi tie prúžky na kontrolu cukru, raz za týždeň si mám pichať - teda merať a o 4-5 mesiacov na kontrolu... prečo ja mám také "šťastie" na dilinov lekárov?
30. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mne sa to stalo zatiaľ prvý raz... čo bude zajtra a potom v práci netuším... a v pondelok je den deti.. vies čo to u nás bude?
30. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neda sa ti vymenit smena?A co inak robis ako konicky ked mas volny cas.
30. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nechcela robit v ten den. veduci mi dal tu zmenu a nik mi ju nezoberie... sak bude roboty jak nasratej... kto by to dobrovolne vzal? Mi veduci povedal,že na ten den chce mat vsetkych v praci... a vies ako to dopadlo? polovica nerobi.. jebem ja na takýto život! (prepáč....musím....)
30. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ked ti to takto vyslo urcite to ma svoj vyznam,ktory zatial nevidis.Aj ja sa vela krat rozculujem a neskor zistim,aky to mslo pre mna vyznam a ze mi to pomohlo.
30. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemá to žiadny vyýznam..len ten že ja som debil a vezmem tu zmenu čo som nechcela...

a moja prosím Ťa čo je to voľný čas? :grinning:
30. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volny cas?Npr.teraz si na koniku.Ale ked niesi v robote,nie si na koni co robis?
30. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked nie som v robote tak som na konikovi :grinning: :grinning:

alebo spim... :grinning:

inak je to momentalne len fotenie a fotky....
zbieranie pohľadníc ma veľa nezabaví, na korčula moc nemôžem... a ani sa mi vôbec, vôbec nechce.... nechce sa mi ani žiť.......... :pensive:
30. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nemas spolocne zaujmy s mm.Skratka nieco comu by si sa mohla venovat.Ani knihy necitas?
30. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám pri posteli kopu časákov, ale vždy dám akosi prednost internetu.... :angry:
preto som ti včera písala to čo som pisala.. pamätáš?
30. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja mam kopu casov neprecitanych aj knih.Ale ja ked nisom v robote,tak som vonku v zahrade a konika mam miesto telky,lebo aj tak tam nic nedavaju a pred spanim si zvyknem pocitat.Inak ja mam tolko zaujmov ze neviem od radosti co skor. :sunglasses:
30. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som mala záhradu bližšie tak som tam od rána do večera... ale keď tak rozmýšľam... čo by som tam robila.....no proste ... zhrniem to.. nic ma nebaví poslednú dobu.... do šrotu so mnou...
30. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte,prisla som vas zbeznne docitat :stuck_out_tongue_closed_eyes: nekce sa mi dajako spat :sweat_smile:

monik,mrzia ma tie vysledky,drzim ti velmi palce,aa prajem vela chuti do chudnutia a treba cvicit :slight_smile:
ja som zacala chodit kazdy druhy den do posilky,super pocit robit nieco pre seba :wink:

.. inac ohladom toho spermiogramu,moj mm tiez musel abstinovat 5 dni,ale odniest by sa to malo do hodiny...
aj mne sa to inac zda logickejsie taka 3 dnova abstinencia,ale asi to vedia preco to tak hovoria...

fly,gratulujem :dizzy_face:

..snad sa mi podari zajtra dojst pokecat,ked ovsem neprespim cely den :grinning:
31. máj 2009 o 03:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj pipik, len ta zdravim :grinning: a posielam slniecko, ze ked sa poobede zobudis, tak uz bude po dazdi :wink:
31. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko...dakujem ti pipi :wink:
31. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, aj ja gratulujem!!! :dizzy_face: a teraz co budes robit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budes viac konikovat? :grinning:
31. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem shaari :wink: no neviem...premyslam ze ci dalej studovat este 2roky alebo pracovat a snazit sa o bábo...a konikovat urcite budem :grinning: a co ako citam ze pregnyl nezabral??
31. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den sa praje :slight_smile: ...taakto dlho som nespala minimalne 5 rokov :dizzy_face: prave som doranajkovala...

..shaarka,to akej postarke si dala poslat slniecko ze nedoslo? :grinning: ..ale dakujem za snahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
..fly,mas za co :grinning: :wink: ..aj ja som zvedava co budes robit???
31. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,daj si externe studium ,zacni pracovat,aa pokusaj sa o babo :grinning:
31. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime... :wink: este premyslam...lebo kazdy mi vravi ze sa mam dalej ucit..ze by ma bola skoda...ked uz mam super zvladnute statnice...ale to by som musela odlozit snazenie... :frowning2:
31. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,aa teraz mas iba 3 rocnu?
31. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

este k tomu sperimu..
koncene som drahemu vysvetlila ze pravidelny sex ma vplyv aj na zlepsovane spermia a dostal o tom dokaz cierne na bielo, zo spermiogramu..
prvy mal abstinenciu nejaky tyzden ked isiel...mal 7mil.
druhy mal abstinenciu cez 2mesiace..mal 3mil.
a treti mal abstinenciu len par hodin (vecer tuti a rano spermio) a mal 9mil.. :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely :grinning: ...mi sa tiez chystame za tyzden na spermiogram,zvolim jednodnovu abstinenciu a uvidime aka je pravda u nas :wink:
31. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, aa uz mate pravidelny?
31. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ni nemame a ani mat nebudeme, ja mam pocit ze tu injekciu co dostal zabrala mne a nie jemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok