• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nely,mala si si ju pichnut ty.mozno to mam opacne ucinky :grinning:
31. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: nely :grinning: ale tesim sa s tebou :grinning: a ako k tomu doslo? prave v ten vecer??? :sweat_smile:

fly, ja by som isla studovat, ved preco nie :wink: zvladat sa to da aj vsetko naraz :wink:
31. máj 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aozaj, pregnyl nezabral, jasneze. tak som zvedava, co bude bud. cyklus. akurat idem zavolat babenke, co mi podaruje dve davky :wink:

pipik, snazila som sa :grinning: sksim este zajtra, ok? :grinning:
31. máj 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som zvedava ako to dopadne cez dalsi cyklus :confused: snad dojde ku ovulke :wink:
31. máj 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, nepoznas niekoho v KE, kto by mi ten pregnyl pichol, keby Dr nechcela? :sweat_smile:
31. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím.....

Baby ako vaši muži vydržali abstinenciu... ten môj má za sebou len dva dni a je na nervy z toho, že ešte tri má pred sebou......

Fly - GRATULUJEM!!!!!

Pipi - ty aj žiješ? Ako sa máš, moja?
Nely, Shaar - cmuk
31. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monik, mas takeho muza... :grinning: :grinning: :grinning: to si nevedela, ked si si ho brala? :grinning:
ale fakt nevie vydrzat? no teda... nam sa stane, ze aj tyzden abstinujeme, ale bolo uz aj viac... :sweat_smile:
31. máj 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
týždeň?! To by ho asi zabilo :grinning:
Leží na posteli a kričí sex, sex, sex....
31. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz sa hanbí, bo som to poslala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi de si. konečne som Ťa stretla a ty sa vyparíš? :angry:
31. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari...preco by nemala chciet??ale ak ti to dr nepovoli nepichaj si to...nuz pregnyl ti mozem pichnut aj ja... :grinning: ale myslim ze aj tak si nikto nevezme nazodpovednost ak sa ti nieco stane...takze ty len pekne pokecaj s dr..ona ti poradi...a urcite ak to bude vhodne pichne ti to.. :wink: monika dakujem :grinning:
31. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už dva dni rozmýšľam, že sem prestanem chodiť a neviem sa rozhodnúť a vždy keď sem prídem nik tu nie je...
asi je to znamenie, že nemám sem chodiť...
Nely sorry, ale nezvládam to a teraz už chápem prečo sa tak rozhodla aj Mimo.... Nezvládam to psychicky... Je toho na mňa už naozaj veľa.....
Strašne vás mám rada, veľa ste mi pomohli, ale asi naozaj sem nebudem tak často chodiť.....
Ale nevydržím bez vás dlho (ako sa dobre poznám) a o chvíľu som tu opäť... No musím sa dať do poriadku... Ešte sa chcem skúsiť vypýtať to vyšetrenie štítnej žľazy.... Teraz čakám výsledky z krvi (opätovné), mmm pôjde v piatok odovzdať spremijky, ja sa musím objednať na sono prsníkov a potom ešte tá genetika (či ako tomu hovoria)... Momentálne mám taký pocit, že už ani nechcem dieťa....
Príde mi strašne nespravodlivé, aby pár, ktorý sa na to teší si musí toľko vytrpieť.... (teraz nemyslím len nás, ale všetkých, ktorý sa akýmkoľvek spôsobom trápia a nevedia mať to čo chcú... bábätko)
Celý piatok som preplakala... nevládzem ďalej....
Majte sa tu zatiaľ krásnučko....
Keď sa pozbieram prídem... :wink:
31. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte idem docitat :wink:
31. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
odkaz pre mimo:
chybas nam! ale je dobre (pre teba), ze tu nie si tak casto :wink:

ahoj jane :wink:

fly, dik. ona mi pichla ten jeden pregnyl, ale neviem, ci bude chciet dvojitu davku :confounded: ale mala by, nie? ked ovu nebola, tak dvojita je posledna moznost. a ty si z KE?
ked nikoho nenajdem, tak sa naserem a pichnem si to sama. tak!

monika, tebe dost hrabe, ze? co si sisi? :angry: akoze kludne kasli na konika, urcite to len prospeje, ale jak sa mozes dva dni rozhodovat? to akoze nemas co ine na praci, alebo o com premyslat? a ako si mohla cely piatok preplakat? to uz je na psychologa :grinning: monik, prestan. jo? :wink:
31. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....potrebovala som poradit,tak som napisala do stastnych snaziliek.
citam vas skoro kazdy den.
moni,jednoducha rada,prid sem,vzdy ked nieco mas,nie ked sa nudis.......mne to pomohlo.
inak shaar,dik ze si si spomenula,zajtra idem na folikometriu,tak myslite na mna.
31. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, tak sa zajtra ozvi, ze jaky macek tam bol! :wink:
31. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ozvem......ze dokyna chce zistit ci dozrieva.je to 10dc,myslis ze tam uz daco bude?
31. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, neviem... ake mavas cykly? ak 28 dnove, tak ja by som isla na folikulosku az neskor, cca 12.DC
31. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam len 25dc.
31. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som spat :wink:

mimo ako pisala shaarka ak mas 28 DC tak staci 12,13,14DC kuknut.Aj ja som tak chodila na folikulometriu.

moni teraz sa trapis kvoli mimi a ked nebudes chodit na kona taj aj kvoli tomu sa budes.Caka ta kopa vysetreni tak to nechaj tak.Ved este nevies ako vsetko dopadne...
31. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak potom je to ok :wink:
31. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane a to mi uz zajtra povedia ze kedy mozme tutu mutu?
31. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo neviem ci ta bude chciet sledovat do vtedy kym ti nepraskne folikul,alebo jej ide len o meranie.Lebo aj ked mas folikul neznamena,ze aj praskne.Ako si inak dopadla na vysetreni vsetko ok?
31. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,nic mi nerobila,len ma poslala na folikosku,ze ci dozrieva vajko.
31. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz musis len cakat co a ako :wink:
31. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka,zajtra napisem verdikt. :slight_smile:
31. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem zvedava.Ale pridem kuknut az ked pridem vecer z roboty a to tu uz nikto nebude. :frowning2:
31. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemozem uverit, ze zajtra je uz pondelok. to kedy bol vikend???
:grinning:
31. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj...a od kedy robis?
31. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo robim od 14.00-22.00 plus cesta domov.

shaar vikend?kde?A to som bola v robote este aj v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok