• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte,fly moze to byt ovu......ja mavam tiez 10-11-12dc.
ako sa mate?
3. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimo...
3. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ale...... :grinning: ktoze to tu je?ajoj monicka :slight_smile: ako? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...
nooo mala som dnes bomba náladu ale ako som odchádzala z práce tak už nemám... Zajtra mám mať niečo ako pracovné hodnotenie a ľudia v mojom tíme neodvádzajú úplne 100% robotu a ja budem za to sprdnutá.... :angry:
Aaale.. teraz kašlem na to... ideme vonko troška s mmm a s kamoškou...
Večer ešte kuk sem ak budem ešte vládať, bo som unavená stráášne...
dnes by som mala dostať mrchu, ale tak v nedeľu ju čakám? No bolí ma ľavé vajo.. au.. :astonished:
A ty ako?
3. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím tým,že keďže mi previdelne meškáva tak asi cca v nedeľu by tu mohla byť...(tá mrcha)
3. jún 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi - že čo si kúpim? Vieš, že už tretí deň na iné nemyslím ako na to čo si kúpim? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neviem... Chcela by som niečo čo budem mať na pamiatku... ale čo?...hm.... bábo raď...
3. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím bežkať... prepáč mimo, že len tak krátko som....
papapa a cmuk...
Zdravím aj ostatné.... cmuky :wink:
3. jún 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zatial fain,keby mi to vydrzalo este aspon 3 tyzdne.....bolo by ok :slight_smile:
3. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo...ajoj
3. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni neva :slight_smile:
fly ako?
3. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - neviem či som to pochopila... máš sa zatiaľ fajn, a má to vydržať ešte 3 týždne? :grinning:
3. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,ked sa budem mat fajn 3 tyzdne tak budem rada,lebo tato moja nalada nezvykne dlho vydrzat. :grinning:
3. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ty si tu.. moja... :wink:
aha...
už chápem... :wink:
3. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nechapem :grinning:
3. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaar... :wink:
3. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj sharr-comu nechapes?
ozaj kukala som tvoje fotky ty si celkom sympyi baba,neviem preco som si myslela ze vyzeras uplne inak :grinning:
moni a ten kocik cerveny,co mas v albume by som nechcela lebo my sme mali podobny a ten podvozok je taky otrasny,ze ked nemas minimalne hyndai santafe,tak sa ti do nicoho nevtrepe,len ked odmontujes jednu cast s kolieckami.ja uz mam vybrany aj odskusany krasnuckyyyyyyyyyyyyyyyy,len nemam co do neho :wink: :slight_smile:
3. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nic
:slight_smile:

a kde si videla fotky? rajce? mojasvadba? hehe
si si myslela, ze som skareda jezibaba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvilu som spet.... idem si papu na zajtra urobit..
3. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na rajce :slight_smile:
to ty sa opisujes tak ze som si to myslela inak :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - mne sa veľmi páči, ale nekúpila by som ho pokiaľ by som ho nevidela na živo... a sestra má taký čierny a mne sa s ním veľmi dobre jazdí... No bojím ako bude vyzerať farba na živo... aaalena to máme ešte kopu času :unamused: .
a inak kam ste sa stratili?
3. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zasa som sama....
hm.. idem teda do sprchy a potom do postele... dnes a potom ešte zajtra držíme celibát kvôli spermiogramu a potom hor sa do toho... juchu... hm.. vlastne ani ne... mrcha na ceste? asi, možno... neviem.. uvidíme... :rolling_eyes:
Tak papapa a prajem krásnu ničím nerušenú nôcku...
Jane, ako robíš v piatok.. napíš mi potom.. keď budem zajtra dočítavať aby som vedela.... hm.. teda neviem ako zajtra .. som dlho v práci.... beeee....
Pipi a ty raď čo mám kúpiť... :wink:

papapapapa
3. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojjte,konecne doma,furt mam taky dobry pocit,ked dojdem z posilky :dizzy_face:
3. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,noo tazka uloha na vecer :sweat_smile: ...nooo...kedze sa dobre nepozname je tazke radit,mne sa napriklad paci velmi moda,to ma tesi,dalej doplnky do bytu :wink:
3. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi - ahoj.. dnes nejako skoro si tu... :grinning:
Doplnkov do bytu máme dosť aj bez toho aby som niečo nové kupovala... ale asi už viem čo si kúpim.... :sunglasses:
3. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik a preco ides nieco kupovat alebo co je vo veci? nejako som mimo :sweat_smile:
3. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avoj nely...
aaalle dostala som k 5 výročiu v práci 1500 Sk že nech si niečo kúpim.... nie je to veľa ale tak niečo na pamatku.. stači nie...

aaaaaaaaaa... nenávidím svoju prácu... teda ľudí v nej!!!!! Pomooooc!!!!!!
Pane Bože prosím Ťa oplodni ma už , nech nemusím počúvať tie trápne detinské reči, ktoré sa stále len okolo môjho mena obšmietajú...... Prosím, Prosím, Prosím!!!!

:grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobry vecer kukulienky :grinning: :grinning: ako vam ide kvakanie :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj uz viem to som citala len mi to nejako vypadlo :wink:

ahoj och :slight_smile:
3. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj och... keby všetko šlo tak super ako toto kvákanie tu..... hneď by bol život krajší.... :angry:
3. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely uz viem ako sa citis aspon veeeeelmi priblizne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som nemala sex uz od zaciatku aprila a dobre mi to lezie na mozog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vy ako pokracujete :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok