• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
kvak kvak kvak,kvaki kvak,tak mi to ide,dobre och? :grinning: ako sa mas?secko v poriadku ? :wink:

monik,a co to je??? :confused:
3. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi - to čo chcem kúpiť, čo je?
3. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik zivot je krasny :grinning: :grinning: zalezi ale akej farby okuliare si rano nasadis na nos :grinning: :grinning:

pipi ide ti to baaaaaajecne :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis och, vidis..aspon niekto ma chape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja uz soms i zvykla, uz mi to nejako zili netrha..mrzi ma to ale len v kutiku duse, nedam mu to predsa najavo nech ma este vecsiu radost nie?? :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och keď budem v takom stave ako ty, bude aj pre mňa život krásny a to si ani ružové okuliare nebudem musieť dávať na nos... :wink: :wink: :wink:
3. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - tak, neukáž že sa trápiš.. to ne, ne chlapovi... :slight_smile:
3. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a najvacsi pruser bol ked som kupovala kamoske vibrator na rozlucku so slobodou :grinning: :grinning: :grinning: fuj tie kucerave sny :grinning: :grinning: ani zobudit sa mi nehcelo :grinning: :grinning: takze stale tvrdohlavy ako mulica :confounded: panvicou po hlave :grinning: :grinning:

monik neboj si na rade :grinning: :grinning: :grinning: poznas to nie na tych listko, ze ste treti v poradi :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute som doma :wink:
3. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!
3. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och hehe :grinning: :grinning:
prosim ta, ja uz vo sne setko mozne robim a navyse sme tento vikend boli na akcii s mojim exmilencom a to bolo jaaaj som ani domov nechcela ist :grinning: :grinning: :grinning:
ma normalne stiahol na zachod a chudak mm ostal za mixakom a kukal na nas jak spolu dochadzame :grinning: :grinning:
potom so,m zazila virtualny sex s cez mikrofon jaaaaj :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja len dúfam, že ako sa vraví do tretice všetko dobré a keď sa mi náhodou podarí otehu tak do dotiahneme tentokrát (keďže už vieme príčinu mojich potratov) až do konca... :wink:
3. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,ano myslim ze co ..

cafko jane :slight_smile:

och,,dakujem,ale ja viem aj mniavkat aj havkat :grinning:
3. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: a stary nic :astonished: ty kokso ved toto muselo pohnut uz aj s konom :grinning: :grinning:

monik jasnacka :grinning: :grinning: a vies co rovno dve budes mat ha na pezinok zrela :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi - nič iné ako rožšíriť moje zbierku kníh od Walta Disney-ho ma nenapadá... čo si mám kúpiť za lístky, ktoré berú len v tescu? bo tie peniažky mi dali v poukážkach.... :angry: Ale tak keby dali prachy kúim úplne niečo iné a nemám nič na pamiatku.. no ne? :slight_smile:
3. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak mudra to zienka si :wink:
3. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och jasne ze pohlo hehe,..sak sa odomna nehol uz ani na zachod sam :grinning: :grinning: :grinning:
ale aj tak sme ho prekabatili ked sme sa lucili hehe :grinning: :grinning:
ale aj tak nas videl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nic, jemu je to ako si jedno,aj ked sa tvaril na vrazdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale aspon by prisla kriminalka Las vegas vysetrovat jupiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och - vieš, že si aspoň 20-ta čo nám to hovorí?
A ešte aj moja mama mi oznámila, že už ona mala mať 2-jičky, bo z otcovej strany vraj niekto mal a keď ich vraj nemala mama a ani moja sestra budeme ich mať my... juj... skoro všetci mi to vravia...
3. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj nely ja mam rada kriminalky.... by bolo vzruso.. :grinning:
3. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monk sak ja uz minule chytila vankus, capla muzovi na tvar ze vrazda a pride kriminalka vysetrovat a smiech, no ten sa pucil zomna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uj, ale ja ked toho mojho niekedy pocuvam tak mi az neuveritelne pride ze nejaky muz nema zaujem o zenu.... :confused:
3. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely no ja z toho tvojho chlapa normalne zdochnem :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: to neni ani mooooozne aspon ti scenu urobil ked uz sex nebol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

noooo monik tak si este pekne pouzivaj krasne TICHEHO pohodoveho zivota :grinning: :grinning: :grinning:

to ja som teraz normalne plakala pred branami diskoteky ze nemozem ist dnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: juuuuuj ako by som si ja zatrsala a dobru pinakoladku supla bars aj cely kybel a trt som domov musela ist :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och - ešte že ja som bola na disce asi dva krát a viac krát ani za nič.. ja nie som na také veci.. ja sa neviem dočkať toho mrňusa...
hups... aha.. inak ja po víkedne nechcem deti.... :grinning:
3. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och ale cosi, on sceny nerobi, nikdy, zazrie a tot vsjo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom uz sa len smeje lebo vie ze to je len sranda, ale keby on vedel co mi za pikle kujeme jaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

och pinakolaaada to u nas frci stale ked ideme von, ja normalne aj tictac pinakolada musim mat na tony doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - aj ja ich mám doma.. sestra zabudla.. dobre to je normalne. inak som to nikdy nepila ešte :sweat_smile:
3. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby msim ist spat, bo ten moj ked sa zobudi zabije ma a to len bude kriminalka... mi vravel, že sa nemám opovážiť byť hore dlhšie ako do 23.00.... :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
3. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik toto bola kamoskina rozlucka so slobodou a uz bola dost rozbehnuta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ona je taky ten typ sama sranda a som bola potom smutna ze musim ist domov a este som sa aj na stareho rozculila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som nemohla spat asi do 4hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nervy

no a to mi povedz ako ten tic tac chuti ked mne tie nove chute niak nerezu :grinning: :grinning: len pomarancova klasika :grinning:
Uz som tu odpovedala som na jedno IP.Co mame nove?

Inak Ahoj moni
Ahoj nely
ja mam rada disco,dobre sa tam chudne,ja ked zacnem tancovat,tak taham az do zaverecnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..ale je pravda ze od kedy som vydata chodim raz dva krat za rok :confounded:
no vidíš pipi ja som bola dva rát za život! :grinning:
3. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok