• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tak vidis...teraz kamarat tak bude robit ale to by som teda nechcela takto dvojdnovky tahat..to by ma asi zabilo :fearful:
3. jún 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm ja som do toho nejak vhupla ale zvladala som tom.Pocula som ze cca od septembra by sa malo ist zase na nepretzitu.Ale dufam,z do vtedy uz budem tehu a budem doma na rizikovom,alebo max.budem robit len ranne.
4. jún 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely ja sa pomaly poberiem do postele.Rano musim vstat uvarit obed kym budem zase utekat do roboty.Snad sa mi podari nakuknut doobeda,alebo vecer ked pridem z roboty.Tieto pobedne su hrozne len sa nahanam a aj tak nic nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maj sa krasne a zelam dobru nocku.
4. jún 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz frcim tak sa mi maj a dobre sa vyspinkaj..papa dobru nocku
4. jún 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ste tu este asi niee co,???????????prisla som neskoro :(
4. jún 2009 o 00:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si predstavte ze moj bracho tiez robil dvojdnovy system a po nocnej na stavbu a večer do nocnej no tazke to mal. a tahal 12 cize on mal dve denne dve nocne a dva dni volno
4. jún 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tinika :slight_smile: Dari sa? :sunglasses:
4. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nist asi vsetky usilovne pracujete.Idem sa aj aj pustit do varenia toho obedu,lebo sa ani nanazdam a budem letiet do prace.Tak tu pekne posuchajte,nevyvadzajte. :grinning:
4. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavenky babenky, nejak to tu flakate, hmmm? :angry:
4. jún 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste vsetky???????????a je tu este vobec niekto????
4. jún 2009 o 11:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
helou
ja som tu :wink:

jak ide den? :slight_smile:
4. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo zatial celkom dobre kedze som este doma ale za taku hodku uz musim aj do prace :( shaarka a tebe sa ako dari?????
4. jún 2009 o 11:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trosku som premyslala, ze co napisat.
tak mohlo byt aj horsie, nie? :grinning:

dnes v noci sa mi snival taky divny sen... rano som MM povedala, ze nech ideme do prace inou cestou. skoro ho porazilo, stali sme 15 min v zapche. ale urobil to pre mna. zlaty.

nely, ty sa co rehnis? :sweat_smile:
4. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nat, a co pracujes? na smeny?
4. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
shaarka čitala som tu tvoje rady dievčatám....hehe ved ty si už naša odborníčka
možem ti poslat moj graf? chcela by som vediet tvoj nazor.....mam hlupy pocit či to nieje anovulák :frowning2:
4. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatranka, ako tak pozeram, tak to zatial vyzera na avovulak... teploty nie su omnoho vyssie ako na zaciatku cyklu. a okrem toho uz beries duphaston (celkove zvysenie BT o jednu - dve desatiny stupna sa niekedy stava) a preto si nemyslim, ze ovu este stihne prebehnut, kym pride MS. :unamused: ale to je len moj nazor, nemusi byt spravny.
ak by si zajtra dobrala duphaston, MS pride pravdepodobne na 31.DC
4. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja si tiež myslím, že je to jasný anovulák :frowning2: ale no čo už uvidím ako to bude další cyklus....duphaston budem brat už iba dnes......inač dakujem za odpoved
4. jún 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: v poho
to tak zvykne byt... pri duphastone (ak sa berie na skratenie cyklu) proste ovulka nie je. nechapem - este som nevidela ziaden ovulacny graf, ked bol zene predpisany D na skratenie cyklu. :unamused:
4. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už potom važne neviem.....a to doktor dokonca povedal, že mi pomože otehotniet a navodí pravidelný cyklus......lebo predtym sa mi stalo, že som mrchu mala iba tri krat do roka :frowning2:
4. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte! :grinning: :grinning: :grinning:

Nely a Jane....
Vôbec mi nie je ľúto tých peniažkov za tú lavicu a nemyslím si, že sa to dieťatku nebude páčiť, bo bude ešte maličké a nevyzná sa v tom a nemyslím si, že Macko Pú vyjde z módy.... :slight_smile:

Tatranka - ja som teda úplný amatér v takýchto veciach, ale myslím si, že po mesiaci je skoro vravieť o hocičom.. podľa mňa treba dlhší čas... no ale to je len a len môj názor....

Zajtra ideme odniesť spermijky... teda no chcela som ísť aj ja, ale krava sestrička (blondínka) to pokašlala a nemôžem ísť aj ja... wrr.. :angry:
4. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haalooo.. de ste všetky.....?
4. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic to... idem pa...
tak papapa
4. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatranka...
menzes (pravidelny cyklus) je jedna vec a ovulacia vec druha. s menzesom neotehotnies, ale s ovulaciou je to uz pravdepodobnejsie. :grinning:
takym lekarom, co toto tvrdia, by som vzala titul!
a ver tomu, ze nie si prva ani posledna, ktorej doktor toto tvrdi.

ak nemas menzes (trikrat do roka), tak nemas ani ovulku. maximalne trikrat do roka, a aj to menzes nemusi prist cca 14 dni po ovulacii, ale moze prist len z hormonalneho spadu.
takze ak si merias bazalku a vidis, ze ovulaciu nemas, je zbytocne brat duphaston. treba prist na pricinu, preco neovulujes (hormonalny profil urobit a pod.) a potom stimulovat ovulku.
hlavne ked ta netrapi len ten riedky menzes, ale aj tuzba otehotniet. :wink:
4. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak vidim ze sa tu toho moc nepopisalo..
dneska som bola s mm na CT, no strasne to cakanie, najprv pil nejaku chlorovu vodu teplu a potom este hodinu cakat deees..
ale dneska objednavam saticky na svadbu, prisli nam peniazky nejake tak nech to uz ma z krku len sa este rozhodnut ktore :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, tak prijamne starosti. :wink:
a ako CT? hadam ok :dizzy_face:
4. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari tak troska, kupila som si konecne kos na pradlo pleteny za 300kc a filtraciu na bazen, konecneeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo uz je taka zacmudena voda ze sa hanbim za nu :grinning:

a vysledky neviem zatial, 15.6. ide na kontrolu tak tam mu povedia
4. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsetky babenky a ako vidim dnes som sa s citanim nenatrapila. :rolling_eyes:
4. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok