• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax - kedže mňa čaká náročnž budúci víkend v práci sa nechystám nič robiť tento víkend... zajtra by sme len chceli ísť po viac ako mesiaci kuk na chatu a to jest všetko..
5. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, idem ja do tesca s mm..
pridem ozvem sa...

monik poslem ti...

papa
5. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
damy narobila som si chute na kolacik, az najblizie budem piect bude to tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14859
5. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - aspoň by sme každá od každej mohli ochutnať... :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo anax- tak ten vyzerá fantasticky.... :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni jasne ze existuje taky caj, v lekarni kupis namixovany pre diabetikov, alebo si nechasnamiesat v cajovom obchode, alebo potom domaci najlepsi je zo suchych fazulovych strukov...ten si dlhe roky varila moja babka a varieva ci ho aj mamina ked ide na kontrolu :dizzy_face:

nely papa

moni no hej ale ja by som tuu svieckovu a perkelt prenechala inym :grinning:
5. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - a aké je tvoje naj jedlo.. už keď o tom.... :wink:
5. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este som tu, stary siel kakat :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked ho furt chyta ked treba ist het :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoro som si cvrklaako si to milo napisala :grinning: :grinning:

moni moje oblubene? neuveris ale obycajne leco s hovadzim maskom a so zemiakmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :grinning: :grinning: :grinning:

ja zase leco nemam rada, raz sme sa ho so sesternicou prejedli a odvtedy ani citit nemozem :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - veď každý má nejaké. mmm má rád rajčinkovú omáčku :grinning:
5. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodom nely akoby som vedela o kom pises, mam doma podobne situacie temer vzdy ked sa niekam ma ist...akurat ze som na to uz vzdy pripravena ze sa tomoze zas stat tak sa uz nevzrusujem z toho, uz som sa dokonca zmierila aj s tym ze furt niekde meskame.... :confounded:

no nely ako pisem,my by sme v restike neboli oblubena parta aj ked je pravda ci by sme si v restike tieto jedla objednavali :grinning:
5. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak dnes nepôjdeme von (bo máme ísť) tak bude na večeru lečo. mmm rozhodol, bo mu anax urobila chuť... :grinning:
5. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - tak keď raz niekedy dávno pôjdeme do nejakej reštiky tak jedine do Slovenskej... :grinning: :wink:
5. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, tak ja uz vpohode som zvyknuta ze vzdy ked pride z prace a niekam chce ist najprv musi ist vykadit, bo by ho roztrhlo hehe.. :grinning:
len chudak, mame uz uplne plyny septik a ja ked som rano bola tak som mala plny zachod hovienok az povrch..ale spadli dole potom..
tak si aj jeho kus poplavu :grinning: :grinning: :grinning:
moni mali ste ist do restiky?

jooj prepac ze som vam pokazila vecer :pensive: :rolling_eyes: :dizzy_face:
nely si si nevšimla... sme dnes boli na tom sperio...
5. jún 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely si si nevšimla... sme dnes boli na tom spermio...
5. jún 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik vsimla, len somt o nestihla docitat nejak..
a ako dopadlo?

baby ja uz musim ist bo starky uz ma povinnost nejako rychl zasebou..
do hodinky sme doma tak sa ozvem este :grinning:
5. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a monik ake tvoje nove vysledky?

a uz som off :grinning:
5. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - nie.. len s kamošmi von, na nejaký drink.. sme neboli už pár rôčkov... nevadí mi... pokiaľ to bude domáce lečo dám si.. strašne ľúbim párky v tom. mňam... a tie vajíčka... a s rožtekom si to dáme... už teraz mi je zle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj nely neprijemne a to musite vyvazat?? :astonished:
5. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj s parkom moze byt leco...ale potom len so zemiakmi..ja som zemiakova...ale moj manzel je zas chlebovy... :grinning:

nely tak papa again :grinning:
5. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj davali na jojke uputuvaku na ten food fest, dobree to tam vyzeralo co tam prebleskovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska som manzelovi slubila ze tam nepojdem, a cez vikend uz do ba nepojdem :cry:
5. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nely takked prides hadám dočitas, bo možno ja tu už nebudem... :wink:
Brali mi znova krv aby zistili ako na tom som.. či je to stále zlé abo sa to zlepšilo a tak... takže je to lepšie... po infekcii ani stopy... len stále doki čaká na výsledky tých protilátok v mojom tele.... zatiaľ nevieme či to kleslo či čo... ale vraj to je už najmenej... škoda len toho cukru...
Spermiogram - úplne v poriadku.... Lekár povedal, že na to, že mmm fajčí a nešportuje že je to až obdivuhodné na dnešnú dobu, že tak super výsledky mal....

ešte nás čaká genetické vyšetrenie a moje sono prsníkov...
5. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to su celkom dobre spravy co si popisala...a preco ti idu robit sono prsnikov?
5. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že aby mal istotu vo všetkom doki... že už ked beháme po vyšetreniach, tak nech to máme komplet...
5. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no tak to hej to je dobre ze je taky dosledny... :wink:
5. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok