• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
baby ako ste dosli prvy krat na gyndu ze snazite sa o babo a nejde to, tak co potom bolo?
5. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj jahodyyyy....
tie tu nedaleko zberaju vovelkom..za 40kc/kilo si mozme aj my nazberat a chcem az by boli kym pojdeme domkov odniest mamke nech navari lekvaaaru..a ja budem robit ceresnovy a visnovy a aj zavarat (az to setko neodnesem mame na krk a ja uz len hotove poberem) :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to by bolo daleko, mm ide zajtra naoberat do rajky, tak cca 6kg, z polovice spravim dzem a z druhej polovice nieco hodim do mrazaku a nieco zozerieme :slight_smile:
5. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely to dajake drahe ze 40 ceskych za kilo a este si ich musis nazbierat :astonished:
5. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ja som ani na gynde nebola..
hehe
ale klasika prve co by som ja ziadala bolo spermio, a potom hormonalny profil, pokial by to bolo Ok, tak folikulometriu a ked ani to nepomoze tak uz neviem :grinning:
5. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja som minuly vikend robila ceresnovy dzem, 8 flasticiek a tak nejak aj z jahod planujem, a este na zahrade dozreju marhulky :slight_smile:
dufam ze moje deti nebudu mat avitaminozu :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - my sme sa minulý rok v januáry dohodli, že teraz je ten čas a tak sme vo februáry začali. v máji už bolo zamiesené. vydržalo to do augusta. potom sme prešli k inému gyn (k terajšiemu) a kedže sa nám podarilo zasa hned na prvý šup otehu ale zasa sme stratili tak to začal riešiť...
5. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj do rajky som aj ja chcela ist ale neni s kym:frowning2:((( a sama nepojdem bo nemam ako...tak nebudu tento rok dzemiky co uz...aka je tam cena? citala som 300 hufov...co je neviem okolo eura aj kusok ci?

nely ako ze nebola? a ako si absolvovala tie veci? na zaklade coho?
5. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak vy ste tiez specificky pripad...ja tam nechcem tahat muza hnedna prvy krat...
5. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ak nazbieras desat a viac kil tak je to 320HUF, ale da sa platit aj v eurach a to je cca 1.09...
5. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely tak vy ste toho uz prezili....no my este nic ale myslimze mame este cas.
a baby ked ste uz pri tych jahodach...dneska sme s mm nazbierali v zahrade plnu misu az ma chrbat bolel a nema ich kto jest.tak neviem...ak by ste mali niektora zaujem...poslem v baliku :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax drahe?
ked tu idu normalne cez sezonu po 60kc/kilo a mino sezonu za 100-200kc/kilo??

scarr ja tiez cakam kedy dozreju ceresne, visne a marhulky a jablka sme uz slubili maklerovi tak aspon nejakych sa zbavime :slight_smile:)

anax sla som rovno do CARu, ja som sa nekaslala s gyndosom...este to, kym by sa ten moj stary k niecomu rozhybal to by trvalo..
vsetko mi porobili tam a my sme hned sli na IVf koli mm rakovine
5. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata odkial budes posielat? :grinning:

scar tak s menej ako s desiatimi snad ani nik neodchadzal :grinning:
5. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z Galanty...a kam budem posielat? :grinning:
5. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely tak mi to prislo ze drahe ked viem ako idu v rajke... :confounded:

no sak uvidim co bude ten moj vraviet az tam raz dojdem s tymto... :pensive:
5. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - hej bude aj s prárkom a vajíčkami :grinning: ale ja už určite nebudem jest....
a ten film je fantastický presne ako malá dakota.... :slight_smile:
a nemusíš hneď muža ťahať. ved najprv hod slovko s gyn. a uvidíš čo ti on povie... my sme preto aj mmm lebo 2 potraty, vieš....? :wink:
5. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak je toho dost..ale tak mame etse koooooopec casu..neusim sa ponahlat (aspon ja osobne) az o takych 5rokov sa budem chytat za hlavu ze uz nestiham :grinning:
5. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak ako mam napisane do pezinka :grinning:
5. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam rajku trosku daleko, a toto mam 10km :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj sory nekukla som ze odkial si.no kym k tebe dorazia tak budes mat z toho dzem.a ani to nemusis varit :grinning: :grinning:
anax vy sa uz dlho snz?
5. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata mi robis chute :slight_smile: ale musim vydrzat do zajtra, hned rano nieco navarim ked pride mm z oberania a potom sup ho na varenie :slight_smile:

anax predpokladam ze nie bol by blazon ale ked naoberas menej tak su po 350HUF a aj to je supis cena :slight_smile:
5. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako som napisala stranku dozadu od augusta minuleho roka :wink:

nely jasnee ze to mas od rukyy :grinning:

a inak ja sa uz ponahlam s tym teda ze nemame vela casu moj muz je starsi rocnik a ja tiez uz nemam malo rokov :confounded:
5. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak to uz len anax pekne zavari a bude, len ich daj do dobre uzatvaratelneho sacku :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax tak ja som tu mladatko aj s fly :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by uz bola hotova dren z tych jahod :grinning:
5. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar - ja som si jahody kupila v tescu a neboli dobre... taká babka tam predávala - taký ten stánok čo všade sú a :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
5. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely no hej to ste, teda uz som zabudla kolko mas ty ale viem ze fly ma nejakych 21...
5. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlette posnazim sa...a mame aj visne doooobre kysele brrrr :confounded: :confounded: :confounded: ak ma niekto zaujem :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie su nazbierane takze si spravte vylet a mozte trhat... :grinning:
scarlette a co budes dobre varit?ja by som chcela sparglu so syr omackou.ale to len pre mna mm take nema rad a prenho neviem...poradte
5. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asik manzela na ru rajku este nahovorim, scar co myslis dokedy tam este tie jahody budu?
5. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ja som taka stara ako fly :grinning:
september = 22 :grinning: :grinning: :grinning:

my zajtra budeme mat zapekany karfiol este a v nedelu bude svieckova, uz sa na nu tesim :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok