• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja som tento tyzden tri dni ficala na zemlovke, som si ju spravila a sama aj zjedla, muz mal kapustu s chlebom :grinning:

jooj nely to si mladulinka, mne taha na 27 :slight_smile: muz ma o desat viacej
5. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax tato tam volal dnes a ze este sa obera, oni su tam kazdy den od 8rano do 7 alebo 8 vecer

mata ostala mi bolonska omacka na spagety tak tam prihodim len ryzu a budu z toho masove gulky, nechcem to davat do mrazaku aby sa tam aj jahodky vosli :slight_smile:

monika vsak prave, ja som nahodou minule v kauflande kupila a boli super ale tieto budu "vlastnorucne"naoberane a viem ze dozrievali na slniecku tak budu mnamky :slight_smile:

anax uz neviem kolko mas ty ale ja mam napr 28 a mm 33
5. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - hm... lečo fantastické sa mmm podarilo.. (ochutnať som musela aspoň za lyžičku, by sa mmm urazil... :sweat_smile: )
5. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby vy ste teda stareny :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam v utorok 9.6. 29 r. :cry: :cry: :cry:
5. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe
moj mm ma 30 ale starne rychlejsie :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie to nam tu priemer nely a fly kazia :grinning:

moni tak si nanom zajtra pochutnas :wink:

ja tam mam na zajtra este kuskus od vcera

scar no ja by som nevolala neviem po madarsky ani ceknut,sak chapes dievca z oravy :grinning: jo a vdaka za link aspon som okuklafotku jahodiek:slight_smile:
5. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax dohovoris sa aj po slovensky :slight_smile: moj tato tiez nevie po madarsky ...
inak ja som dva dni tento tyzden jedla ryzovy nakyp s ceresnami :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej takže aj ja som priemer... oooo.... :wink:
5. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax kus kus?to som jedla v Tunise.to je nieco ako ryza?aspon tak to tam vyzeralo,taka oranzova ryza..
5. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa uvidi buduci tyzden ci sa pojde a ci nie na jahody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta diky, tak asi sa poberiem od vas ked vam to tu kazim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ked v snazilkach do 25r su uz same tehule no :confounded:
5. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oo ryžový nákyp... to môžem.... :sweat_smile:
fuha baby.. musíte dnes iba o jedle... ? :grinning: :grinning: :wink:
5. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nely to vies ze vzdy sa musinajist dakto co to kazi :grinning: a zasa neni si sama :grinning: :grinning: pjepaac

mata kuskus neni ryzaaaa...kuskus je v podstate cestovina, je to kukuricna krupica najmeno namleta a akoby zbijana dokopy do tych malinkych bodiek :wink: ale je to strasne lahke na pripravu, len to zalejes vriacou vodou, nechas napucat a mozes bud servirovat ako prilohu alebo pridas k masku, zelenine a mas z toho nieco ako rizoto :wink:
5. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule uz mi ide film a mm ma" buzeruje" nech to uz vypnem :grinning: :grinning: :grinning:
tak prijemny vecer prajem a zajtra nakuknem , dufam ak sa neutopim v jahodach :grinning: :grinning:

papapaaa

tttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttt
5. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar paaaaaaa
5. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa scarrr

anax ja viem ze to vzdy musi niekto kazit, len skoda ze som to skoro vzdy ja :grinning:
5. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar - papapapapapa
a bru nocku
5. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax no uz som mudrejsia o nieco.no vyzeralo to jak ryza.sice v tunise mi to bolo jedno co to je hlavne ze to bolo jedle.
:grinning:
5. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely no ale nepripustaj si to tak velmi kaziis to tym dobym smerom :wink:
5. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata ja kuskus milujem, sme si teraz nakupili v polsku tam to maju za par supeik, ako skoro vsetko...muz si kupil cigarety malborky za 62 sk, 20kusove..sa tesil z toho a ja len tocila hlavou ze zas bude fajcit :confounded:
5. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax sak jasne pohoda...mna take veci nerozhodia neboj :grinning: :grinning:
idem spinkat, zajtra tu snad niekto bude...papa cmuk
5. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely dobru nocku prajem :wink:
5. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax no malborky su uplna vyhra...nie len malborky ale vsetky smradlave cig.,ale mozno my co nefajcime tak nechapeme...nedala by som za ne ani korunu.vlastne euro, vlastne cent.
no tak neviem ze co budem varit...asi nic,budeme zit z lasky :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely -cmuk :wink:
5. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata sak daj nejake potraviny co ma muz rad mozno daco vymyslime :wink:
5. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v chladnicke mame: jogurty,slaninu,nejaku zeleninu,mlieko,maslo,nejake syry,dzemy,vajicka,kecup,sunku a klobasu.tak neviem.on je dost vyberavy :cry: a ma rad pizzu ale tu nemame doma a vyprazany syr a hranolky ale to mal min tyzden.tak spravim asi nieco rychle....ale co?!
5. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ak ma rad pizzu tak mu sprav domacu, urcite mas aj hladku muku, sprav cesto, muka,mlieko alebo voda, sol a drozdie, a dalej uz vies co a ako a navrch nech si sam pouklada co sa mu paci :wink:
5. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš aj smotanu, alebo kečup? a zeleninu akú?
5. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo potom ma este napadli vajcove kolena, so slaninkou a s kyslou uhorkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej kecup tam bol...
alebo sote z tej zeleniny a kecupu.mmm to strasne lubi...
5. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok