• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no ja to vobec teraz netusim raz sa mi stalo ze som to nedostala aj 2 mesiace a po vyvolavacke horko tazko ale to potom bolo priserne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. jún 2009 o 22:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - ja to mam od potratov také príšerné, ale teraz posledný mesiac som mala len 4 dni :astonished: :astonished: :astonished: a neviem čo sa deje... nikdy som nemala len 4 dni... asi tá obezita... :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sami fakt dost ziva idem asik do tej sprchy aspon
5. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - ja to ako som prezil a modre z neba zasadne nepozeram.. placem pri tom moc... :frowning2:

:grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - ja tým, že som čakala jane ešte z principu (už ked som sa jej dockala :grinning: ) nejdem ešte .... :wink:
5. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pri takych neplacem, a modre z neba nepozeram pridemi to umele
5. jún 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako som prezil som pozerala raz aj to kvoli Z. Fialovej a plakala som... nebudem viac :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som modre z neba pozerala len raz ked tam bola ta babenka od nas.MM pozera nejaky film na markize a rano ide do roboty.Potom bude zase nadavat ze je nevyspaty :grinning:
5. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu Jane tu čakám, ledva hlavu držím hore, oči už napoly zatvorené a ona príde pozdraví a potom pol hodinu dočítava a poodpisuje a ja tu zatiaľ zaspím... :rolling_eyes: :sweat_smile: :pensive:
5. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha - spomínaj čerta a čert sa objaví :grinning:
ja viem prečo som to povedala...
aaa mmm práve dopozeral film... :astonished:
5. jún 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerala som len svoju temu/povodnu/a uz sa vam venujem.Ako sa dari moni. :wink:
5. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič to jane, to ja len aby som ta dotiahla sem... mi hlava pada.. strasne som unavena... dnes nárocny den.. som skoro dva krat odpadla v robote... strasne triasky ma chytaju... som si musela kolu dart, čo ja ju teda nemusim a sadnut si aby mi to preslo... akonáhle si dam troska coly tak je v pohode po minutke...
ale mam aj dobre správy... mmm bol na spermio.. citala si dozadu?
5. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie necitala,ale asi idem docitat,dufam,ze na mna pockas. :wink:
5. jún 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som osprchovana teraz este vyckat na cas kedy ma zacne lamat do postele :grinning:

moni a ja som mala dneska taku chut na kolu v robote...napokon som si v obchode kupila kofolu,mnam
5. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax no nejaky cas tu moniku neuvidime.Pisala mi sms ze jej hafan zhodil pc kym bola v sprche a ma po monitore. :unamused:
5. jún 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha tak to musi byt teda nastvata chudina, to je ale vec...:frowning2:((( monii to je mi luto zemas taky neprijemny zaver dna :frowning2:
5. jún 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz ma lame, idem teda aj ja dobru noc prajem
5. jún 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz ste vsetky fuc.Docitala som vas a musim povedat ze tolkoooo ste varili ze mam pocit,ze som z toho pribrala.

mata pytala si sa ze ako sme sa dostali ku gyn.Tak ja ked som isla na preventivku mala som
nejake problemy.Vtedy mi povedala,ze ked do roka neotehu.mam prist a budeme robit vysetrenia.Mne
zobrala krv a mm bol na spermiogram.A potom to uz zacalo.Takze chod najskor po roku snazenia ku
gyn.a povedz ze sa ti nedari otehu a budete chodit po vysetreniach.

Inak robite sa starenami ale ako vidim som tu najstarsia z vas ja mam uz 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo halo kde ste vsetky???Spite,pracujete....Ja som dnes uplne nemozna a len by som spala a spala.Neznasam taketo stavy.A pri tom mam tolko roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspon som hodila do pracky,len neviem ako to budem susit ak bude prsat :sweat_smile:
6. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
janemari vdaka za odpoved,ale ked si to predstavim tak sa mi do toho vobec nechce ale to asi nikomu ked ma chodit po lekaroch.ale ked chceme babo musime nieco aj obetovat.
inak baby aky mate dnik?no ja rozbehany.rano trh,potraviny,uvarit obed a predchvilou som sa vratila, bola som obliekat nevestu,zachvilu do kostola gratulovat a vecer si lahnem mrtva do postele.a sobota je fuc.a v nedelu sa psychicky pripravovat do roboty.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mati,
tak veru treba nieco obetovat :grinning:

moj dnik? zdal sa byt celkom nudny zrana az na telefonat kedy mi nas kamarat zavolal ze ma pre nas listky na jednu uplne uzasnu obrovsku akciu tak musim bezat kupit biele nohavice, jaaaj sa tesiiim
6. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......a nie ta obrovska akcia nahodou v prahe?
6. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kvietocky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
..dness som sa poriadne vzspinkala,do jednej :dizzy_face: aa terez sa mi samozrejme nic nexce...
idem troska popratat,aaa potom urobim pernikovy kolacik :slight_smile:
6. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis nely a uz je po nude.tak beeeeeeez a dobre sa bavte :grinning:
6. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,aj ja kcem ist na akciuuuuu
pipi a kde si bola v noci?
mimo jasne ze je :slight_smile:)

sensation white, najvecsia tanecna show na svete
6. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo, od 22.00 doma :slight_smile: alee chodim furt spat okolo druhej a vo stvrtok som isla spat az okolo stvrtej ..
a vcera vecer do 22hej som bola v posilke..a furt som potom rozbitaaa :wink:

a ty mimo co noveho doma?
6. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,aaa este ktomu je tanecna???jooj u nas sa nic take nikdy nekona :confounded:
6. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi sak hybaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...
6. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok