• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
lebo priatela som vyhodila do obchodu a cez tyzden sme spolu malo lebo jazdi a niekedy zacina az zrialit ze vas mam rasej ako jeho :slight_smile: je blazon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podobne je to aj u nas.manzelik isiel na kofcu so svagrom a ja rychlo popisem s vami,lebo potom len mrmle ze nie som s nim.... :unamused:
a inac ako sa mas?vidim ze aj ty patris medzi snz.uz sa dlho snz?
7. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati my sme si chceli teraz cez leto nafotit este nove fotky v prirode do ktorej sme sa nedostali..fotili sme sa len 2h na namesti, aj to ledva sme ho stihli prejst a potom asi hodinku na starej radnici a ja soms trasne chcela ist ku konom tak som povedala ze si ich v lete urobime ale tak asi to nestihneme..sice nikdy nehovor nikdy :grinning:
7. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len mesiac alebo tak nejak ako moc to nesilim skor to nechavam tak na prirode ale teraz mi to nejk meska :slight_smile: tak uvidim a vy sa ako dlho snazite?
ahoj nel ako sa mas :slight_smile:
7. jún 2009 o 18:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely s tymi konmi dobry napad to by boli krasne fotky.my sme sa fotili v takom kastieli ale moj mm meskal (uz som myslela ze si to rozmyslel a nepride) :grinning: :grinning: :grinning: a mali sme malo casu.teraz by som to riesila trochu inac a fotili by sme sa aj v meste.no nevadi.aj tak mame celkom slusne foto.a niekto nema ani take ako my,no nie?
7. jún 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nath super sa mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mata asi tak :slight_smile:
7. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely porad pls.ked ides s mysou na svoju fotku tak tam mas login,reg,prispevkov.okres.ja by som si to tam chcela doplnit no neviem ako .to ze sa snazime a okres nevies mi poradit ako?vdaka
7. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati chod hore na vrch stranky a tam mas nastavenia..klikni na to se tko sa ti tam vyhodi a doplnis si :wink:
7. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kujeeeeeeeeem,tie nastavenia som si ani nevsimla a uz som okukala skoro celu stranku.
nely zajtra do prace? :unamused: :unamused: :unamused: ja hej....psychicky sa pripravujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati cosi ze do prace, to co je????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam som bola naposledy 12.1.2009 :grinning:
7. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a to je dobre alebo zle?jaj sa uz na to tesim ked budem tehulka a nebudem musiet vstavat do roboty :grinning: .
no vstavat budem musiet ale k babatku a to je prijemnejsie...
7. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati tak ako sa to vezme..na jednej strasne som paradne oddychnuta ale na druhej strane peniazky chybaju...
7. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nely ja o tom viem svoje.moj mm nerobi od februara.a som z toho nestastna.ale snazim sa to nedavat najavo,aspon ze ja robim.chybaju peniazky,splacame auto a chceme babatko.tak neviem co bude dalej.ale moja mama vzdy hovori vzdy volajako bolo a nejako bude...
7. jún 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak kym len auto splacate a staci vam to je to Ok..
ja preto aj dieta teraz nechcem..
ja sice dostavam almuznu od statu ale to budem mat este max 2mesiace..ak si dovtedy robotu nenajde, nebudem mat nic, ani peniaze a ani platene odvody od statu cize si to budem musiet platit sama..
ale nebudem sa pchat tam kde ma proste nechcu, niektory sa neunuvaju ani na zivotpis odpisat a ked odpisu tak stale to iste..stale im nieco chyba, ale ja sa uz nad tym nepozastavujem..
chybali nam peniazky ale stale nejako cestu k nam nasli ked bolo najhorsie..
prisiel nam nedoplatok za elektrinu 30 000kc, platime hypo 14 500kc mesacne a zijeme.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lucim...
ideme s mm a s kamosmi na kafe..potom pridem mozno este..tak papa zatim
7. jún 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co nely,podla mna hlavne ze sme zdravi,nie?
aj moj mm by si hladal ale on je taky kludny do toho ze ja sa nad nim rozculujem ze on sa nerozculuje,ze nerobi.
boze teraz som to napisala jak madar ale asi tomu budes chapat.proste ja som nervozna a on nie.
7. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute ako sa mame? :slight_smile:
7. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
jane,prepac ale vcera mi padol net ako na potvoru :angry:
7. jún 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mimo nevadi stava sa. :wink:
7. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte jane a mimo.aky ste mali dnik?
7. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata,vdaka my sme mali uuuuuuuuuuzasny vikend........prave sme sa vratili od nasich kamaratov z navstevy,tak sme sa nasmiali jak nikdy a jane-vcera mm nesiel nikam,ze vraj zrusili akciu :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon niekto mal dobry vikend,sice ani ja sa nestazujem...ja som mala taky domacky v kruhu mojich najblizsich...
7. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mata.Uslo to varenie,pokus o tutumutu,trochu upratat,ozehlit,nachystat na zajtra do prace a teraz sa chystam s vami relaxovat pri lets dance.

mimo aj mi sme vcera zrusili tutumutu vecer.Bola som dost dlho v zahrade a potom bola burka jak das.
7. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ze sme sa vsetky trosku odreagovali a zas pondelok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,vidis.......neplanovat :grinning:
7. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata pokial sa nedeje nieco zle tak beriem ze je vsetko v pohode. :wink:
7. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny postoj,jane :wink:
7. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby mi teraz tutumutu kazdy vecer.ale zas nie ze robenie deti ale tak trosku treba...nie? :wink: :wink: :wink:
totiz neviem kedy mam plodne dni tak ich nechcem premarnit tak poctivo sexikujeme kazdy vecer...
a zajtraaaaaa do prace bleeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak neviem ci ti mam zavidiet alebo ta lutovat :grinning: Mi tak raz,dvakrat do mesiaca :frowning2: a co je najhorsie je to vzdy planovane a to je uplne o nicom.A neviem co urobime teraz ked sa budeme musiet zacat snazilkovat :rolling_eyes:
7. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok