• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
a ked sa smiem spytat preco tak malokrat do mesiaca?mala si nejake zdrav problemy?
7. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nejak tak to vychadza.Muz nejako nema chut,dufam ze nema inu :confused: Ale tak je to od zaciatku a stoji to za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nie je dobre...
moj mm ma vzdy chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked mne sa niekedy nechce on je pripraveny furt.teraz sa cudujem sama na sebe ze kazdy vecer sexikujeme a on sa cuduje tiez...
7. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata neviem.Ale stale dufam,ze sa to raz zlepsi.On bol moj prvy tak mna to este neomrzelo a teraz aj ked mam chut tak on je unaveny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane napisem ti IP toto nie je tema aby to kazdy cital
7. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimo kde si sa stratila.
7. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babiiiii kde steeeeeee.Kukate Lets dance?Dnes maju krasne saty :slight_smile:
7. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj baby ja som tu janemari ako sa dnes mas??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. jún 2009 o 21:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ahoj.Ujde to.Oni ma tu nechali uplne samu :frowning2: Mimo asi zase padol net a mata sa sla snazilkovat :grinning:
7. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo aspon jedna z nas :slight_smile: mi sme skusali snazilkovanie vcera ale nejak ma to bolelo az mooooc neviem co mi je som divna? neboj ja ta tu samu nenecham uz som si myslela ze ani nenapises
7. jún 2009 o 21:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ta to bolelo tak to nieje dobre :confused:
7. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to nie len pri styku man bolia vajecnicky a vsetko taka som cela nejaka ubolena no co snad to prejde co planujes na zajtra?
7. jún 2009 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj.A ktory den cyklu si nebude to ovulka alebo mrcha?Dufam ze nie nejaky zapal alebo...Zajtra planujem rano vstat/co je u mna horor/a ist do roboty.A ked pridem domov ak nebude prsat praca okolo domu.A ty?
7. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ccaaaftee
no kukam moja oblubena tema, tuti muti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim nikde nikoho tak idem hajat..papa
7. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely no ja som kukala svadobne albumy a popritom Lets dance ale idem aj ja hajat lebo o 5 hodin stavam do roboty.
7. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem co to som nou je ale zistim zajtra si chcem urobit test noo ja nastastie nemusim tak skoro vstavat ale praca neminie ani mna tak vam zelam sladke sny ja este pozeram film a este vychutnavam posledne minuty nedele papa :slight_smile:
7. jún 2009 o 23:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
kto je uz hore? :wink:
8. jún 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
ja som hore uz hodinku a uz som aj hodila do pracky :slight_smile:
8. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
8. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly, ako?
8. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau nely...no nie bohvie ako :angry: stale ma bolia kríže ledva viem od tej bolesti sediet..ale už sa to zlepsuje...atb este beriem 2dni a pijem alchemilku nuz dufam ze to bude ok...a ty ako sa mas?co nove?
8. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad sa to zlepsi..
ja nove ani nic, budim starkeho pomali treba nam ist po papeire na urad co sme vybavovali a potom neviem...nudny skaredy den :confounded:
8. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž idete vybavovať..ja som na pn takze len tak lenosim a znasam bolesti :confounded: ta tak..a co ideste vybavovat?
8. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak oddychnut si treba snad to skoro prejde...
ideme si po prechodny pobyt konecne na dom, este sme ho mali na prahu tak nech uz je setko tak ako ma.
a potom uz len odhlasit auta z prahy a prihlasit na kolin a bude :wink:
8. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa...no tak fajn :slight_smile: ja pojdem za chvilku si zohriat obed..aj ked veeelmi nemam chut do jedla
8. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nejako nemam, najeme sa az potom ked prideme..
8. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to potom budete vyhladnutý...lepsie bude chutit
8. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ani ne vyhladnuty, nebudeme tam cely den a my aj tak neranajkujeme takze pohoda...
8. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ranajkovala dost neskoro mozno preto teraz dajak nechcem jest.. :unamused:
8. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok