• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
noo tak ja to skusim :slight_smile:
10. jún 2009 o 22:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus za to nic nedas.A myslim,ze je dobre robit striedave sprchy na prekrvenie.
10. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj teraz nam tepla skoro netecie len tak aby sa nepovedalo :angry: no co zatial to el neni tak strasne ja si dam mikinu a je mi dobre :slight_smile:
10. jún 2009 o 23:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne aj tepla deka pomoze :grinning:
10. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja vam poviem na ten gynkovy caj a tabletky brala moja mama a prd jej pomohli..tak isto ako mne..
to je proste v genoch..
ked ti je zima pi cas s citronom, ten prekrvuje..
a ohrieva telo
ale studene koncatiny mas v genoch, tych sa nezbavis..
10. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vraj na prekrvenie koncatin ma vplyv aj spravne drzanie tela..
a ja mam problemy s chrbticou a aj mamka mala..
10. jún 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co tak nejakeho frtana alebo tutumutu a hned je teplo :grinning:
10. jún 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo mne zase skoro kazdy vravi ze mam vypucenu prdel takze mam chrbticu do tvaru S ako tehotne zeny :slight_smile: ale ja inak chodit neviem no co uz kazdy sme nejaky ja som sa naucila ze ked dakam idem ja si beriem viac mikin aby som nezamrzla :slight_smile:
10. jún 2009 o 23:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe..tak aj ja som zmrzlinka..tiez nosim aj dve mikiny zosebou preistotu :grinning: :grinning:

jane frtany mi nechutia, takze ucinok nepoznam a tutu mutu neviem co je.. :grinning:
10. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely nevies....?To je to co sa naiera na chlieb :grinning: Este stale sa nic nezmenilo?
10. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane a ako to chuti? nejako sa neviem rozpametat na to..

stale nic :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ja si frtana dam ale to maaalokedy lebo ja to moc nemusim ucinejsia je ta mikina a ponozky :grinning:
10. jún 2009 o 23:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ako to chuti?Ako komu :grinning: Niekomu sladucko a niekomu horko a vtedy si to radsej nenatiera :stuck_out_tongue_closed_eyes: Preco sa nic nezmenilo,ved uz je po vysetreniach?
10. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja idem haji tak zajtra vecer papa :slight_smile:
10. jún 2009 o 23:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali dobru nocku :slight_smile:
10. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane uz je aj po injekcii prvej mesiac..zachvilku ide na druhy a prd..som mu vcera uz povedala ze sme ich ani nemuseli skusat ze len ja naivka som si myslela ze mu pomozu a on dobre vedel ze mu nepomozu...

ale aspon mym vyhru bolela ho este tyzden rit po tom vpichu :grinning: :grinning:

papa nath
10. jún 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolko ma vybrat tych injekcii?
10. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na druhu sa ide po 6tyzdnoch a potom kazde tri mesiace, ucinok mal prist prvy tyzden najneskorsie do mesiaca a on uz mesiac ma davno zasebou a nic..
a ani nemal zavratne hodnoty testosteronu tak som cakala ze mu zaberu hned ako maju a prd..furt len vyhovorky pocuvam
10. jún 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mozno ucinok aj je len on nechce.A ak to nechce tak nech to povie na rovinu a neskyva sa za chorobu.
10. jún 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane to je blbost..keby ucinok bol, bol by aj efekt, ale ucinok nie je, sak ho sledujem kazdym krokom ci si ho dakde nedrnga ale nic
10. jún 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem aj ja.Zajtra mam konecne volno,ale aj tak ma caka kopec roboty doma.Ale v prvom rade sa idem poriadne vyspat.Dobru nocku.Pa pa
10. jún 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja teda..nech starky pospi este vklude kym pojde do prace..papa)zajtra
10. jún 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak som si vas trosku citla, dozadu :slight_smile:
k tej nehode: hruuuuuuza!!! ked som videla tie auta, neverila som vlastnym ociam. a cakala som nieco take: "napriek hrozostrasne vyzerajucej nehode vyviazli cestujuci len s lahkymi poraneniami..." - ale nestalo sa tak. :pensive: :pensive: :pensive: je to strasne strasne smutne. dobre to so mnou zakyvalo.

ale tie nehody v spravach - to sa uz neda pozerat! hnupi, co chcu jazdit rychlo, tak budu jazdit, aj ked su kazdy den v spravach nehody. a ti, co su zodpovedni a maju trosku rozumu, tak ti sa uz nemozu na tie spravy pozerat.

a este k tomu chudnutiu: ja nemam co radit, lebo sama som tlusta jak prasa a obezita teda nie je zdrava. ale teoreticky viem, co by malo zaberat :grinning: ja sa v jedle obmedzujem ako sa len da - stravujem sa zdravo, nic nevyprazam a olej (olivovy) pouzivam len minimalne. rezne mame raz za cas od mamky.
ale coho sa neviem vzdat? to su asi velke porcie. kym nemas sitahnuty zaludok, budes stale hladna, nervozna, budes na to mysliet. na toto obdobie je dobre mat poruke stale nieco male a neskodne. napriklad mne chuti kalerab, mrkva, sojove susene mlieko (toto si dam, ked mam chut na sladke - s malym mnozstvom vody. a hned ma prejde chut), jogurt, hrst corneflakes... dalej sa neviem vzdat alkoholu. neviem proste prist do podniku (chodievame tak 1-2x do tyzdna) a presediet tam 2 hodiny pri mineralke. to si uvedomujem, ze je hrozne. a este sa neviem vzdat masla na chlebe (bud obycajne alebo margarin). :confounded: no a samozrejme dolezita je pravidelnost pri jedeni, ale pri praci (ci pri tvojej alebo mojej) sa to velmi neda...

a este jedna vec: delena strava je fantasticka na to, ze si davas pozor na to, co jes. ze nezatazujes organizmus zbytocnymi kombinaciami, dobre ti travi, dobre kakas :slight_smile: a staci len zmenit myslenie. to len u nas je vymyslene jest maso so zemiakmi. ved naco? samotne zemiaky a samotne maso sa da predsa jest so zeleninou! co take ziskas, ked jes masko a zemiaky spolu? fajnu chut v ustach na jazyku? to je dost malo, nie?
takze pekne krasne treba prestat rozmyslat po slovensky a zacat trosku zdravsie jest. aj zelenina je jedlo. nie je to balast. a ked nahradis aspon cast toho, co jes bezne, zeleninou, tak to pojde. (pokial teda nemas nejaky iny problem.) a chlieb. to je strasna pliaga... chlieb nas kazdodenny. ale tiez sa ho netreba vzdat, len obmedzit. ked sa tak pozriem na seba, tak chlieb si dam cez vikend na ranajky (aj to len hrianky, aby ma neupchalo) a naozaj vynimocne cez tyden nejake pecivo (fornetti, pagac a pod.). nechcem tu zas vyskakovat a radit, ale chcela som len napisat, ze naozaj sa to da. monik ak chces, tak ti poslem nejake tipy na jedlo, ktore varim doma, a tipy na nejake jedlo, co sa da nosit do prace.
chcela som len napisat, ze s jedlom sa to naozaj da. ja takto zijem uz roky. nehovorim, obcas zhresim (pizza, rodinne obedy), ale dolezite je nemat doma nic, z coho by si mohla mat vycitky svedomia. muku doma mame len kvoli MM (obcas si robi placky), v mraznicke len kuracie a morcacie masko, mrazenu zeleninu, vela ryze a nizkotucne mliecne vyrobky...
11. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky všem, je tu nějaká nová těhulka????
11. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nie :grinning: a ty?
11. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky ne, pořád očekávám tu pravou ms
11. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa inak neda prist len s otazkou je tu nejaka nova tehula??
strasne :rolling_eyes:
11. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to sa sem neda prist nejak inak len s otazkou, ci sa tu neda prist len s otazkou je tu nejaka nova tehula?
11. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok