• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tak sory
11. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sunglasses: shak klidek, snazim sa byt funny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauteeeee
11. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Shaarka tá rozprávka je perfektnáááááá :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, ja som sa nahlas smiala.
idem k zubarovi. na hygienu :confounded: :confounded: :confounded: drzte mi palce :wink:
11. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar drziiiim :wink:
11. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ja som dneska zahajila kolotoc navstev lekoarov koli snazilkovaniu, no bude to na take dlhe lakte ze take ani polski zlodeji nemaju:frowning2: dneska teda nic moc nove som sa na gyn, nedozvedela... :confounded:

vy tu ako vidim veselo :wink:
11. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax tak si sa odhodlola?Vela stastia a mozno ani nebudes vediet ako a budes v tom. :wink:
11. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
anax,ja sa tiez toho obavam :unamused:
11. jún 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawte!Sledujem uz dlhsiu dobu tuto stranku a je fakt super,ale az teraz som sa sem zaregistrovala.Uz pol roka s asnazime s priatelom o babätko.Viem,ze je to este kratko,ale mne to chodi tak vselijak a neviem co mam robit,lebo si to neviem potom ani vypocitat:frowning2:(Neviet mi niektora poradit?
11. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky...
anax a co ti povedal?co ta konkretne caka?lebo ja som podobne na tom ja idem v pondelok ku gyn.a poprosim ho o folikumetriu a spermiogram pre mm nech som neni sama tak nech vysetria aj jeho.
skippy ahoj a vitaj medzi nami klebetnicami.aj mne chodi menst nepravidelne a tiez si neviem vypocitat plodne dni.merias si BT?jmy sa snazime od februara a pojdem k lekarovi uz teraz lebo som nedockava.
11. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avojte!

Mne asi naozaj nie je nič súdené....
Ideme sa v sobotu previezť do talianska a okúpať sa no a čo myslíte? Mrcha mešká, teším sa paráda, môžem sa kúpať... No ale hovno.... nepríde mi mrcha? Sviňa jedna.. inokedy sa spúšťa aj 3-4 dni a ne. Teraz sa musí spustiť na prvý deň.... Kašlem už na to..... v živote som nemala tampón a teraz jak taká trúba si idem tampón tam pichať..... oooo..... a týmto by som sa vás chcela spýtať, neúškodí mi to? Ja sa toho totiž bojím.... Nemám rada tieto malé veci..... bojím aby som nedostala zasa nejakú infekciu... ale kúpať sa v mori? Po prvý raz v živote poriadne? No nezober to!

shaarka - Ďakujem veľmi poeknučko za rady o papnici. Vieš my väčšinou doma nemáme nič... :sweat_smile: Leby mzy keď si niečo kúpime nemáme na to potom chuť a vyhodíme to a ja nenávidím jedlo vyhadzovať, no tak u nás sa varí tak (ak sa teda verí bo keď nie sme celý deň doma nevaríme a to je dosť často...), že povieme si na čo máme chuť, ideme si to kúpiť, uvaríme si to a spapáme...
Čo sa týka toho mäsa a zemiakov, ja by som nevedela zjesť mäso iba so zeleninou.. ne,ne...bleee... zeleninu mám rada ale len v nietkorých jedlách... nemôžem ani cítiť také tie kapustovú šaláty... beee.. kapustu kyslú naopak môžem, ale tie šaláty?! ne....
Ak sa Ti bude chcieť tie recepty mi môžeš poslať. Hlavne tie čo si do práce môžem nosiť, len ja mám problém, bo keď mám zmenu kde som vedúca zmeny, nemôžem sa zobrať a ísť si zohriať jedlo, nedajbože ho ešte zjesť.... to by bolo....
Ale musím sa pochváliť... mám horko ťažko kilo dolu.... keby to šlo takto ďalej, že každý týždeň dám jedno dolu tak by to bolo fajn.... stačilo by mi.... zatiaľ teda no....
11. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodom baby pamätáte sa na tatatulienku, či ako to má ten nick? Tak už je tehu....
11. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak na zaciatok moni si musis prestat dookola opakovat, ze by si nezjedla maso so zeleninou. proste si musis zmenit psychiku.
a ked ti nieco nechuti, tak to nejedz, ale ver mi, ze takmer vsetko sa da pripravit podla tvojej chuti - tak, aby si si potom este aj prsty pooblizovala.
skusim ti nejake jednoduche tipy napisat - najma teda to, ako to riesim ja. :wink:

anax, a teda preco si sa takto rozhodla? mas nejake indicie, ze by si nemala byt ok? alebo polovicka zatlacila? :grinning:

a ahojte ostatne babky :wink: idem off, lebo ideme na pizzu. teda drahy na pizzu a ja na salatik :grinning:
11. jún 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kon mi blbne, doteraz som tu mala akoze ste cely den nič nepísali :sweat_smile:
11. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ked mne je to všetko uz jedno... aj tak v robote namozem jest tak ako by som chcela.. ale posnažím sa. momentálne je to jediné čo ma zaujíma....

Tini - a teraz si tu?
Ja pôjdem o chvílu off bo som u svokry, varujem havina, ona a mmm boli nakúpiť na výlet...
možno keď prídem domov prídem na chvílu ešte ale nesľubujem bo ráno idem do práce. Síce som nemala ale vymenila som to za sobotu aby sme mohli ísť do toho Talianska....
11. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som tu
idete na víkend do talianska??? aj ja ceeeeem
11. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babyyyy :wink:
11. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau jane
11. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a tini ahojte asi tu uz nikto nieje okrem vas.Aky ste mali dnik.Moni to mi je luto,s mrchou a myslim ze pokial si das tampon len na kupanie tak by to malo byt ok.Ved ked uz mas mrchu tak vyskusaj ako ti telo zareaguje.
11. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane rano stres v praci a to sa stupnuje posledne dni, tak som to zabalila o 11 a sup ku kadernicke a na pedikuru hihi celkom dobre ukončeny dnik a ty?
11. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini super si to poriesila,nemala by si sa stresovat aby to fazulke neublizilo.A ja dnes mam volno takze upratovanie,varenie a este dopekam kolaciky.
11. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem zajtra upratovat ale rano mam zubara bleeeeee a o 11 este niečo poriešiť ohladne noveho bytu a potom obedik a upratovanie. no ja by som najradsej robila len doma, ale korunky treba ta musime zvladnut nejako
11. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ako sa mate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 20:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath ahojky, ja fajn
11. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte este raz

ja som sa rozhodla ist koli tomu ze potrebujem vediet ake mame sance, a ci vobec nejake mame..nemam rada neistotu...

co sa ma pytal? dokopy nic, jedine co bolo asik k veci kedy posledna menzes bola, ale to ci ju mam pravidelnu s anepytal, a co ho strasne zaujimalo bolo to ze mam vela kil a ze mam schudnut a ze kazdych pat kg dole je plus 20 percent na otehotnenie...proste fakt ma nenadchol nicim...a hej muz pojde na spermiogram...
11. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinka ahoj vsetky :slight_smile:
11. jún 2009 o 20:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :astonished: uzastny doktor.Zaco su vlastne plateny?A co otazky ako dlho sa snazite,nemate nejake zdrav.problemy,pravidelna menstruacia,aku pracu ma manzel/ci nie je vystaveny riziku neplodnosti/ apod.Ako chce zistit ci mate nejaky problem.A kolko vazis 100 kg ked mas schudnut? :angry:
11. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ako sa dari?
11. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, ako dlho sa snazime som mu povedala sama kedze som tam koli tomu prisla, dalej som mu povedala vek manzela, svoj vek (nemal tam sestricku, nemal ani moju kartu vytiahnutu, vsetko si pisal na papier:frowning2:) a hej presne tolko vazim si sa trafila (mam 173cm a geneticky tazsiekosti a mohutnejsiu postavu, pre mna je to 20 kg nadvaha)...a to bol pre neho zaklad, musite ist na endokrinologiu a dat si vysetrit stitnu zlazu...aj ked som myslela ze sa pozrie na to ci mam ovulku kedze som v strede cyklu, alebo aspon nejake sono vajecnikov...ale nic..prislo mi to take o nicom:frowning2: ako pojde muz na spermiogram, ja pojdem na endokrinologiu a uvidi sa ale nepacilo sa mi velmi to ze proste co ho najviac zaujimalo bola moja vaha, ved aj tucnejsie zeny byvaju tehotne...ci?
11. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok