• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
janemari to mas pravdu co sa ma gynekolog starat do vahy!!!
11. jún 2009 o 20:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax presne to som mala na mysli,ze aj tucnejsie zeny rodia.Ale ak sa ti da a chces tak sa pokus nejake to kilo zhodit.Ale ved uvidis ako dopadnu vysetrenia a potom sa zariadite.

nathali ako sa dari,co mas nove?
11. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tak dajako....snad nejako schudnem, sice ja priberem aj z vody ked sa na nu pozriem ale co uz.. :sweat_smile: hlavne ze sme zivi a ako tak aj zdravi :grinning: aspon ja sa zdravo citim :grinning:

dneska som sa rano vyletnila, sak svietilo slniecko, tak som si dala take plazove zabky, jasne ze poobede sommala nohy mokre a budem rada ak nebudem mat nadchu...cudne toto pocasie ze rano pekne a na vecer spatne :astonished:
11. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari noo po pravde mohlo by byt aj lepsie dnes mi dali injekciu aby som to dostala vraj mam cystu :( tak uvidim ani sam nevedl za ci nie som nahodou tehotna alebo mam cystu :frowning2: :frowning2:
a ty sa mas ako snad lepsie :wink:
11. jún 2009 o 20:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax takze si mala cisty prietok,aspon nemusis prat ponozky :grinning: Inak aj ja priberam este aj zo vzduchu a cim menej jem a viac sa pohybujem tym ma je viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taky city nebol, bratislavsky prach som si az domov doniesla...:frowning2:(( supla som sa rovno do vane ani som nic ine nesla robit...:slight_smile:)
11. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sla do vane ale mame len sprchovi kut :(
11. jún 2009 o 20:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ako ti mohol dat injekciu ked si nebol isty ze si tehotna?Ved ak ano tak potratis :astonished: Mojej kolegyni to takto uroblia byvala gyna 2 krat.No mna porazi s tych doktorov :angry:

anax tak sup tepe ponozky a pre istotu nejaky cajik,aby neprisla nadcha.
11. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat my mame aj aj, ale v sprchovom kute mam postaveny kos na pradlo a iny kupelkovy bordel:slight_smile:) dajako ho nevyuzivame, lebo sme zatial nan nedali spravit dvere, je ich treba dat spravit na mieru a mame tam len taky zaves a mne to nejako prekaza, tak sa sprchujeme a obcas aj kupeme len vo vani...
11. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako brali mi aj krv vraj som mala nizke hcg ale kolegina mi vravela ze jej nevesta boĺa tehu a ani s krvy jej to nezistili az neskor a ja som si pocitala ze by som bola tak 4-5 tyzden keby som bola a na sone vooobec nevedeli ze co to je
11. jún 2009 o 20:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax tak to mate super :slight_smile: a to ste vo svojom dome coo?my sme teraz v podnajme ale chceme stavat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2009 o 20:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nath pokial si mala HCG vyssie ako 0 znaena ze tehu si bola ale babo odchadza alebo sa tehu este len rozbieha..
ale pokial ti pichol vyvolavacku,ta tehotenstvu neuskodi, naopak ho podporuje a pokial tehotna nie si, tak jednoducho pride mrcha..

my mame aj vanu a aj sprchovy kut ale zatial sa len sprchujeme, kedze septik stale plny ale pevne verim ze uz cez vikedn sa vyprazdni a my konecne po pol rou sa budeme moct oddavat kupkanu vo vani ako kym sme boli v Prahe..
11. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nemohli by pockat s tou injekciou nejake 2 tyzdne?Ved by to bolo uz potom na sone vidno.Neskusala si si robit test?
11. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa citim pod psa, nos upchaty, dutiny zatiahnute a z tych ma bolia usi a hlava, zajtra mozno zajde aj k lekarovi ked sa pozbierame s drahym a aj tak si chcem ist pozriet saty konecne nejake
11. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel ja som v papieroch vydela 1,5 tak som tehu??????????????????
11. jún 2009 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath kazde HCG vyssie ako 0 je hodnotene ako tehotenstvo..len zalezi ci klesa alebo stupa..
niekedy je sposobene HCG aj cystou..
udajne (tak mi to bolo vysvetlene v CARe) tehotenstvo je od hcg 10 a vyysie...
11. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila som si test ale bol negativ no vraj testi nie su take presne ale bradavky ma bolia fakt mooooc
11. jún 2009 o 20:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote damy..mozem sa k vam pridat???ja mam tie iste problemy asi ako kazda ktora je v tejto teme tiez neviem otehotniet.
anax aj ja mam nadvahu a tiez mi vsade hovoria schudnite a moja byvala kolegyna ma o 50kil viac a ko ja a otehotnela na prvy sup tak potom o ocm...a tiez sa snazim schudnut ale kila proste nejdu dole a nebavy ma kazdy den jest cerealie a vseliaku zeleninu atd...
tiez som bola teraz poslana na endokrinologiu ale tam treba mat menzes ktorz mi smozrejme chodi ako sa mu chce a teda nevedia mi urobit odberi ..neviem ci tu ma niekto s tym skusenosti ale neviete nahodou ze ci nebude vadit ked mi lekar pichne vyvolavacku a tak mi urobia potom odberi???
11. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath test ti taku nizku hodnotu nezachyti a bradavky ta mozu boliet aj od PMS

ahoj kraskanz..vitaj
ja neviem, ale ja sa medzi tu kazdu nejako nezapajam...
11. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyvolavacka je pichnuta na to aby ti prisla mrcha a ked potrebujes mrchu na odberi tak to vadit nebude, ked nemas pravidelny cyklus..
a skorej by som povedala ze to bude cyklom ze to nejde
11. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta injekcia by mi neublizila????keby nahodou
11. jún 2009 o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraskanz1 ja stym nemam skusenosti mne chodil menzes presne na minutku.
11. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath nie injekcia ti neublizi, na tehotenstvo je neskodna..
11. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ... ked ti pichol vyvolavacku a si nahodou tehu, tak MS aj tak nedostanes ... babu to neublizi
11. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska tak sme dve ani mne nechodi ms aj dnes mi dali vyvolavacku :(
11. jún 2009 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ... ved lekari vedia, co robia :wink:
11. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska, ahoj to ma zaujima..preco potrebuju na endokrinologii robit nejake odbery podla menzesu? nevysetruju tam stitnu zlazu?
11. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teraz tomu nerozumiem.Kolegyna dvakrat potratila.Test mala pozitivny a aj tak jej dala vyvolavacku a bolo po dietati.Dokonca ju ani neprecistili.Potom prestupila k inej lekarke a ta ju dala do kopy.Vysadila lieky,ktore jej naordinovala predchadzajuca a do 3 mesiacov bola tehotna a teraz uz caka druhe.
11. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaxamon ... endokrinologia sa zaobera vsetkymi zlazami s vnutornym vylucovanim :wink:
11. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to som si neni az taka ista moj gynek ma asi cez 80 rokov a uz na ten monitor ani nevydi :angry: vzdy som na tej koze ja 20 minut a jedine co mi dnes povedal bolo nooo sak tam nieco je ale sam nevedel ze co a lem podla vysledkov s krvi zistil ze co sa mi moze byt :angry: :angry: :angry:
ale su tam dvaja a ty sa stale menia tak neviem na jakeho narazim a ten druhy je mladi :slight_smile:
11. jún 2009 o 21:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok