• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
kras ... neeeee, neurazila :grinning: :slight_smile: :wink:
11. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je dobre..zle som sa vyjadrila... :sunglasses:
11. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely dobre si to napisala, presne tak nejako to funguje, roboty je stale rovnako ak nie aj viacej ale kriza je dobra vyhovorka na redukovanie poctu ludi teda aj nakladov :confounded:
11. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niekto kto tuto krizu vyhlasil sa dobre na tom nabalil :unamused: :confounded:
11. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine na co to je ako tak dobre su konecne nizsie ceny za nehunutelnosti...ale inak je to fakt len jedna velka opicaren... :angry:
11. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ano ale mozu by nizsie ceny ked ludia na to nemaju peniaze lebo ich prepustili
11. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru byty klesli poriadne ... niektore az o milion korun ... no ale co, ked si nemozem zobrat hypo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v akom obore pracuje resp. pracoval tvoj manzel ked ma problem najist si teraz zamestnanie?
11. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ... akurat v tom, ktore kriza zasiahla asi najviac - strojarstvo a automobilovy priemysel
11. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ...ale tak co uz hadam to pomynie...
11. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kras ... ved raz to pominie
11. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat dnes som citala ze stupla tento rok sa narodilo najviac deti za poslednych 25 rokov...a ze financna kriza :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a rodi sa stale viac u nas je kazda tehu okrem mna :pensive: vaaazne este jaj kamoska co o dietati nechcela ani pocut mi volala ze je asi tehu co sa deje na tomto svete???ale to je dobre nech sa deti rodia :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kras ... ved hej, narodit sa mohlo, ale ked boli tie deti splodene, tak kriza bola len v zaciatkoch ... a nechce sa mi verit, ze sa narodilo viac deti ako v 80-tych rokoch minuleho storocia :confused:
11. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska to sa len rozrodili silne rocniky rokov 70tych a zaciatku 80tych :wink:

strojarstvo sa opat coskoro restartuje..netreba sa bat :wink:
11. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ... ved ja sa nebojim :wink: ... nejako bude ... snad :sweat_smile:
11. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hovoril aj moj drahy ze jeho rocnik teraz rodi...okrem nas nam sa stale nedari :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj my sme ta generacia, ktora by uz teraz mala zvysovat porodnost :sweat_smile:
11. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved keby k tomu porodu nepredchadzalo tolko problemov
11. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska dojde aj na nas, snad:slight_smile: coskoro...alebo bude tak ako som dneska mojmu manzelovi povedala, ze si budeme gazdovat len sami davaja, no co.. :sunglasses:
11. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze mas pravdu :grinning: aj moja mamnika mala podobne problemi a tiez sa zadarilo tak hadam sa zadari aj mne...a samozrejm aj tebe... :angry:
11. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kocky mne vcera mamina hovorila ze u nas v dedine sa jednemu paru narodilo ale o par dni aj zomrelo dietatko, to je take smutne :frowning2: :cry: neviem preco musia take malinke deticky umierat a pre tych rodicov ani nehovorim co to musi byt
11. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha a este ked bolo vytuzene a snazili sa o to dlhsiu dobu...boze to je strasne nieco... :cry: :cry: :cry:
11. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska to asi nie,myslim ze mali svadbu niekedy minuly rok...ale aj tak je to strasne taka rana, zena tych 9 mesiacov sa o to babatko stara a kazdy den sa on boji, potom ho porodi a potom tak zasiahne osud :pensive:
11. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj nemam rada taketo tragicke spravy....inac vy sa uz ako dlho snazite o babo
11. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska od augusta 2008

idem do postele, dobru noc papa zas dakedy nabuduce ked budu nejake novinky na pretras :grinning:
11. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteeeee, tak sme si pekne poklabosili vcera, co? hehe. som si vas precitala.

o endokrinologii vela neviem, ani o odberoch a hodnotach, a tiez by som sa rada o tom dozvedela viac, lebo sa tam chystam. myslim, ze vyvolavacka by nemala vadit, ved ked nemam menzes, tak sa na endo ani nedostanem, kym mi nepichnu agolutin. :unamused:

a agolutin urcite nevadi potencialnemu embryu, praveze pomaha!!! :dizzy_face:

vitam krasku z novych zamkov :grinning: a si ozaj krasna? :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky všem
12. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa dnes mate?
12. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok