• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
a kolko je tam stupnov?
ahoj nel :slight_smile:
12. jún 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v taliansku je už tri dni okolo 30 stupňov. aj na zajtra hlásia.. aspoň podľa roho čo sme včera na nete pozerali....

jane - ja si to radšej ani nedávam otvárať s mojou momentálnou PC zostavou :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel - avoj...
12. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa inak mate?My sme boli dnes na nakupy a kupili sme sme svadobny dar,tekze svadbu uz mame scasti vybavenu.A kupila som 4GB kartu do fotaku takze mozem fotit,fotit a fotit taaaak sa tesiiiiiim.A sme aj miesali tak dufam,ze uz mrcha nedoraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
12. jún 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme kupili svadobny dar
brozurku Manzelstvi - navod k preziti a Muz + Zena - navod k preziti a to im musi stacit :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely my sme kupili kuchynsky robot,ale bude to napolovicu s mojimi rodicmi.Vies patri sa vratit tolko kolko dali oni.No a oni dali 2 velke torty,kolace,ovocie,mikrovlnku a este peniaze za tancovanie.Takze nas to dost vystavi z penazi.Ale na druhej strane som rada,ze to bude vratene a nemusim sa do buducna obavat,ze ci budu peniaze ak sa bude vydavat.
12. jún 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute
mimo, jaku odpoved? :sweat_smile:

monik, a vy idete z BA na otocku do talianska k moru???

kraska, ty netestnes, ale k lekarovi chces ist? :confused: divne :zipper_mouth:
12. jún 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharr strana dozadu 8 prispevok od vrchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme dať len tortu, bo peniaze dáva svorka aj za nás... (ten svadobný dar) :wink:

Jane - ja som si kúpila 4 GB a mám ešte pre istotu aj dva 2 GB.. :wink:
12. jún 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ahoj... no, ano.. len tak okúpať a zasa domov.... Svokor tam ide na dovolenku a tak ideme aj my že kuk, čľap a domenko... resp. ja asi do roboty rovno. neviem kedy bude príchod domov...
12. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som mala povodne 65MB a dokupovala som 512MB a je mi luto vymazavat fotky aj ked ich mam ulozene na CD.Tak som radsej kupila novu kartu ved dnes je to uz za facku.
12. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tak mi sme dostali od neho len hrnceky a ani sme viac nechceli..
oni od nas nechcu nic ale nepatri sa tam ist s prazdnymi rukami, tak im dame toto (akoze sranda) a 500kc do obalky..musi stacit, dost sme im pomohli zo svadbou..
12. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ak po typickej lutealnej faze pride spinenie a test je negativny, asi by som sla k doktorovi alebo pockala este jeden cyklus.
ale moze to byt aj oneskorena ovulacia a spinenie z nej.
ak by mala cystu, tak by jej menzes neprisiel (vacsinou) alebo by prisiel silny (ak by praskla) + bolesti.
neviem, ako ovplyvnuju lieky na cukor menzes. ma cukrovku? co berie?
hcg po uhniezdeni stupa dost prudko - takze ak testovala jeden den a nic, tak druhy, alebo treti uz by nieco mohlo byt vidiet. zalezi teda od tej ovulacie...

asi som ti velmi neporadila. :unamused:
12. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, a kto robi nakoniec DJ?
12. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj. no ja to dám na cd a hned preč. ale zo začiatku som to tiež držala vo fotáku ale potom zistila, že mám niektoré foto aj 4 krýt na cd tak som ich začala mazať :wink:
12. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma nabeh na cukrovku a berie nejake lieky na to.
ona ma 32-34 dnove cykly a dnes je 34 den a len 3 kvapky spinenia a dost.
na 12dc bola na gynde a mala vajicka pekne,tak je asi tehu.no super......ja sa snazim jak debil a ona.....ma hned :angry:
12. jún 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - to hcg nie len prudko stúpa ale tak isto prudko aj klesá. Jeden deň som mala 950 a na druhý 45 :angry: :grinning:
12. jún 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame vo fotaku 8GB, ale aj to je niekedy malo - na niekolkohodinove akcie (svadby) treba aj dve kraty, alebo teda notebook a zalohovat, zalohovat... :grinning:
12. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari dohodili sme im jedneho, co sme ziskali kontakt tu na beremese od jednj holky :grinning:
12. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - vravíš, že ked chcem ísť na svadbu mám kúpiť ešte jednu karu? teda... a ja že mám miesta a miesta... :grinning: :angry: :wink:
12. jún 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme na nasej svatbe malo notebook ktory mi bol aj tak naprd kezde nas fotograf si zabudol kabel doma a moj nepasova..
na tuto svatbu si beriem notebook zase, a budem fotit a fotit a fotit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kedy idete vy na tie svadby? juj budeme svadbovať... juchu...
12. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo! ale no, ved prestan.
a kedy testovala?

nely :slight_smile:

mon, fakt? jeden den tolko a druhy tolko? ja som mala nastudovane tak, ze klesa velmi pomaly... tak neviem, no. :unamused:
12. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, tu ta vidim :wink:
12. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik my s jane 8.8. :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak dnes testla,ale podla mna je to skoro a este k tomu aj obedneho mocu.
my sme boli na svadbe min.rok 2 krat a stacilo na 100 rokov :slight_smile:
12. jún 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, podla toho, kolko fotis a kolko vezme jeden snimok. tak ked nafotis 1500 zaberov a nestihas premazavat... a kazdy ma okolo 15 MB (RAW)... 22GB! :grinning:
12. jún 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tenty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hadam na svadbu ta 4 GB vydrzi a tie dam na cd anebudem ich drzat na karte.Ale na tej 512MB mam ludi ktory uz nie su somnou,je tam aj nasa svadba a tak,preto je mi to luto vymazat.A zase hodim kartu do tlaciarne a vytlacim fotky ktore chcem a nepotrebujem k tomu ani PC zapinat :slight_smile:
12. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piskotky, idem sa chystat, mame party - kamos ma XXX, tak dufam, ze bude sranda. inak v kE je uplne na prd pocasie a aj hlava ma boli :frowning2: ruzova to isti :grinning:
12. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok