• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mata nebud smutna,mozno to bol len tento cyklus.ako dlho meras bazalku?
16. jún 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, nic mi nepovedal len mi predpisal horm.lieky a mrcha mi ma dojst a potom mam ist na kontrolu.som nejaka zmatena z toho vsetkeho
16. jún 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si napodobne ako ja, nedozvies sa nic, musis si poradit v podstate sama :angry:
16. jún 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo 2 mesiace.ale mrchu nemam od vianoc.10 rok som uzivala HAK,vysadila som v juli.potom mi chodila kazdy mesian na 1-2 dni a od dec nic.min mes som mala vdaka horm.liekom co mi predpisal.ja uz fakt neviem :frowning2:
16. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha,tak to je cudne,musis sa pytat ze co bude nasledovat,lebo ti lekari su niekedy od veci :angry:
16. jún 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata podla mna ti mal spravit resp. v buducnosti by ti mal spravit hormonalny profil, lebo bez menzesu asik ovulka nebude :rolling_eyes: resp. poslat ta tak ako mna na endokrinologiu...
16. jún 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mi ani nehovor lebo ten moj...no skoda reci.ked sa ho neopytam tak mi nic nepovie.mam zavolat pre vysledky krvi a potom mi povie ako mam brat tie horm lieky.ked ani tento mes nebudem mat ovu tak znova nemu pojdem.aspon keby som mrchu mala.a na to je dobra alchemilka,neviete?
16. jún 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax a co je ta endokrinologia?
16. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata,alchimilka je na super na upravu cyklu,ale ma sa brat len do ovu.
16. jún 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata alchemilka viem, ze je mocopudna a aj na nejake zenske veci ale co presne neviem, treba pogooglovat....
16. jún 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endokrinologovia sa venuju stitnej zlaze, teda aj hormonom
16. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tu alchemilka asi nebudem brat,ale pijem gynex.tak dufam...
taka som z toho sklamana a nestastna... dobre ze vas mam aspon sa mozem niekomu vyrozpravat...
16. jún 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata,hore hlavu :slight_smile:
16. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tu sme na jednej vlnovej dlzke, vsetky sa chapeme, nikdy ale nikdy nesmieme upadat na duchu :wink:
16. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved sa snazim ale nejde mi to.
16. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mas len zle obdobie, ono prejde, neboj sa :wink:
16. jún 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,ja som sa ta este vcera pytala,ci ta tvoja vaha je taka zla,ze ta poslal k endokr.?
a ty mas pravidelnu mz?
16. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax no neuveris a budem vyzerat ja cvok ale teraz v tomto momente som si zapisala teplotu do grafu a ukazala mi ovu 11.6. a to je na tom najlepsie ze cely mes sme tutumutu a vten den a zatym den sme vynechali.no mna asi picne
16. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky taaaak konecne som doma a mozem si s vami chvilocku pisat kupila som si dnes jahody taku chut som na ne mala :grinning: :grinning: ako ste sa dnes mali? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2009 o 19:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ja som to uz pisala par stran dozadu, vahovo je to mozno zle ale ja som odjakziva taka, a mame aj v rodine taku stavbu kosti a ano menzes mam pravidelny ale jeho to nezaujimalo, spytal sa len kedy som mala naposledy...viac sa o moj cyklus nezaujimal, zuajimal sa len o to ze som tucna :unamused:
16. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj naty :slight_smile:
mata spermie prezivaju v tele 3 dni,takze to nevadi. :wink:
16. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, to ti ako spatne ukazuje?? ale vies ja si myslim ze bez menzesu nemas ovulaciu...ale shaar by ti vedela asik lepsie poradit...

nat ahoj, jahodky su mnam:slight_smile:
16. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax tak si najdi ineho lekara co sa on ma starat o tvoju vahu !! ked si spokojna tak co iba ti sposobi zle!
16. jún 2009 o 19:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz vyzeram jaj blbec....
ale doki mi povedal ze v maternici nemam nic. :frowning2:
no newa aspon dobra sprava ze som ju mala,nie?
ahoj nathy ako?
anax tucna?tucny clovek ma 150 kil a ty urcite nemas,vsak?
16. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat sak zatial sa nejdem koli dr. stresovat, pojdem na tu endo sak neubudne zo mna, uvidim ake budem mat vysledky hormonov a tak a aspon ich poziadam aj o geneticku predispoziciu na rakovinu stitnej zlazy ktora sa u nas v rodine vyskytla aj ked vraj to nie v tomto pripade geneticke...
16. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,ja mam o 15-18kil.navyse a mna sa to vobec nepytala,hned ma poslala na folikometriu.
bola som aj na stitnej zlaze ale to v ramci preven.prehliadky.mala som hranicne vysledky a tak mozno aj to je dovod preco sa nedari.preto ma to zaujimalo. :wink:
16. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo a nasla si to tych par stran dozadu ako osm na tom ci ti to mam hodit do ip, bo sa uz nechcem velmi semka vypisovat...
16. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata co tym myslel ze nemas nic v maternici?? :confused:
ahoj mata noo ja ani neviem ako sa mam stale cakam na ms ale nic ani po vyvolavacke :slight_smile: mam zvecseny vajecnik vraj mam cystu alebo tehu ale mam strach aby som nemala mimomaternicove :frowning2: :frowning2: a co ty ako snad si na tom lepsie ako ja
anax neboj vsetko to dopadne dobre :slight_smile: mysli pozitivne a bude ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2009 o 19:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok