• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj jane..... :grinning:

ahoj alabu - kuk na IP.. tam so ti napisala... :wink:
18. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som tuuuuu konecne :sweat_smile:
18. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane de si? čakám Ťa.....
a vôbec kde ste všetky? :astonished: :astonished: :astonished:
18. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako sme sa zasa trafili... :grinning: :sunglasses:
čo si varila?
moni nevarila som nic.Vcera som robila strukovku a langose takze bolo aj na dnes.A zajtra ideme na pohovor a nakupy tak ani neviem ci stihnem varit a co budeme jest :sweat_smile: Inak uz vies vysledky?
18. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevolali tak asi nič.. teraz budem teda modliť aby to zas cysta nebola... no uvidíme... v stredu idem o5 tam...
18. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale cysta nezabranuje tehu.Len zalezi aka je.Dufam,ze nie endocysta. :sweat_smile:
18. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem čo to je.. ked to uvidel povedal len že je tam folik väčší ako by mal byť a že pre istotu zoberie krv či nie je mimomet. podla mna to ani cysta nebude... ešte vravel, že múže prasknúť.. ja vôbec neviem.. a už je mi to jedno. sme sa dnes dohodli, že ak sa nám ani na dovolenke nezadarí tak na 1. výročie svabdy si zaplatíme umelé oplednenie...
18. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja som mala velmi velke foliky 44mm.A nakoniec neprskol aspon teda v tom cykle co ma pozorovali.A nakoniec to bola endo :frowning2:
18. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestraš.... nič v zlom teda... ale nestraš...
ale na druhej strane už je mi to všetko jedno.. nech tam je čo chce... ja už nič nečakám, nič nechcem... jediné čo teraz chcem je schudnúť a ísť na dovolenku.... Ide s nami aj moja sestra s malým... :grinning:
Je mi už naozaj všetko jedno... kašlem na to.... :wink:
18. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze idete tak rodinne :wink: Uzi si to naplno aj za mna.Nestrasim ta.Ja som mavala cysty,ale vodove.Ale raz ma prehnala doky zevraj mimomat.tehu :unamused: a nakoniec nic nebolo :angry: Zase ma len vyplasila :confounded:
18. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uvidím v stredu č mi povie gyn ešte a potom mu poviem o našom pláne a je to. uvidíme čo povie... tešil sa jak malé dieťa z novej hračky keď som mu povedala, že sme sa boli v taliansku ikúpať a že ideme už budúci mesiac (miesto 9-teho) na dovolenku... vraj, že super, chvaľuje to, že to je najlepšie rešienie pre nás... tak uviďas... ale prisahám, že nič nebudem riešiť... iba to, že budem odychovaaaať...!!!!! :grinning: a bude tam aj Filipko a tak nebudem mať ani čas na nič iné... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ti neverim a myslim,ze ani ty nie.Na to sa neda nemysliet.Ale budem na teba silno mysliet,aby sa zadarilo :wink: Len neviem ako to tu bez teba vydrzim :frowning2:
18. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mi nemúžem neveriť...ako si mám potom sama veriť? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
ja si verím... :grinning: :grinning: :grinning:
(Prípadný neúspech nemôžem dávať nejevo :grinning: :grinning: )
Ale na druhej strane si verím, bo čo sme tam boli iba na otočku ani len jeden jediný raz mi nepadlo nič s tehotenstvom.. a to vážne... no ono je pravda, že jeden deň a dva týždne... to je rozdiel...
Ale poteším Ťa! Vzhľadom na to, že ide s nasi Dominika s Filipom, sme museli nemiť apartmán a ten je iba na týždeň :frowning2: .
Takže to budeš držať bezomňa iba týždeň :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu prepac ze sme ta odignorovali,Necitala som do zadu a tvoj prispevok som si vsimla az teraz.Presla som si tym istym.Najdes si lekara,zoberies si kartu a prides k nemu.Povies preco menis lekara a aky mas problem.No a on ti povie co bude robit.Urcite ti urobi vstupnu prehliadku aj s odberom krvi a podla vysledkov sa zariadi co a ako dalej.
18. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - ja som ju neodignorovala... som jej napisala IP, ale kam sa stratila neviem.... :unamused:
No dúfam, že sme jej pomohli.... :wink:
18. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem som tento tyden taka rozbehana a robi dvesto veci naraz a nic nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici o chvíľu pôjdeme po svokru a neviem kedy prídeme domov.... ale ak by to bolo ešte v priateľnú hodinu a budem vládať pribehnem ešte... :wink:
18. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja este kuknem panelak a pojdem spat,lebo zajtra ma caka ten pohovor.
18. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj..ja už mám dnes piatok.. sakra...
jasné teda vidíme sa zajtra...Budem na Teba silno myslieť!!!!!! :wink:
ako mmm robí pred pohovormi (inak v končí v pôvodnej práci), že tfuj, tfuj, ftuj.... to je pre šťastie!
papapa a príjemné sníčky!
CMuk všetkým, aj Pipi, ktorá dnes určite kuk na nás.... :wink:
18. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A preco konci v praci?
18. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooo kde ste?
18. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi de si? :frowning2:
ja ťa čakám, spánok premáham.... ale veď ty sa tu objavíš.... raz.... :grinning:
Baby dúfam, že sa vám snívajú krásne sníčky!!! :wink:
19. jún 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj monika ako sa mas?ja este nespim terz som prisla s prace :slight_smile:
19. jún 2009 o 00:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika dakujem za infosky :wink: napisala som Vam vcera a zdrhla do sprchy, nachystat veci do roboty a trosku sa pritulit k drahemu k panelaku:slight_smile:))))))
ja teraz cakam na svoje "milovane dni"...a hned ako dorazia sa objednam k novemu lekarovi...my sme uz podovolenke..tiez sme dufali ze sa zadari...ale nemam tenm pocit :frowning2: takze nic...musime to poriesit s lekarom...ja by som bola rada hlavne aby mi urobil aj hormonalny rozbor lebo pred par rokmi ked som vysadila HAK som sa z toho nevedela vyhrabat..hormony som mala uplne rozhadzane..niektore tak nizko ze ich ledva vedeli stanovit...trvalo to no mozno aj rok kym som sa prepracovala k aspon ako tak pravidelnemu cyklu :wink: velka radost....
Moni, pises ze si chcete dat na 1 vyrocie umele....to nepreplaca poistovna?...

a este...ak to nie je tajomstvo....kam chodis k lekarovi?..vidim ze si v BA...
19. jún 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre rankoooo :grinning:
19. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vyspinkali ste sa? :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! no fakt ste s velmi "necinili" :slight_smile:
monika mozes prosim poslat to co vsetko nas caka aj mne dio IP?
lebo ja fakt neviem co mam cakat...co je vsak super, ze manzel si zrusil sluzobku a pojde k lekarke so mnou a tak tiez bude pocut co nam povie....a najma mu to nebudem musiet potom vsetko rozpravat...lebo mam prisernu pamat a on ako pravnik sa ma vzdy pyta zaludne otazky a ja zneistiem, ze ako to vlastne bolo :sunglasses:
no ja poviem otvorene ze tento mesiac sme to nejako "nestihli" takze ani necakam...co je mozno aj lepsie,lebo minuly sme sa fakt snazili a ked sa nic neudialo tak potom bol manzel dost sklamany...takze teraz aspon vieme ze nic nebude..a sme spopkojny :slight_smile:
inak k tej lekarke ideme do Iscare.

inak kocky...aky vy mate postoj k adopcii? my taky ze urobime vsetko preto aby sme mali vlastne dieta a ked nic tak potom vyuzijeme mozno niektoru z foriem starostlivosti o dieta/deti....a vy?
19. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja adopciu mooooozem! :grinning:
19. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok