• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
juj dehydrovane rychlovky tiez nemusim, jedine este tak vifonky :grinning:

tini no borsc ma nelaka svojimi ingredienciami, ale inak polievky milujeem...niee manzela milujem viacej :grinning:
19. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute piskotky.
zas o zradle? uf! :grinning: jak to ze nezurujete?
19. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka - avoj.... :grinning:
19. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja idem v pondelok na vysetrenie stitnej zlazy. na cas 6,45 :grinning: :grinning: :grinning: dobre, co?
19. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja tiez manzela viac hihi polievku si varim raz za čas ale mm mam tu stale
tah sarka kazdy ma okaslal, mm isiel k nasim na stavbu, kamoska ma frajera doma a druha dosla zo sluzobky a unavena ta som s hafanom sama a teraz som mala pocit ze mi niekto cez okno lezie do bytu bo bol nejaky hluk, vysla som na okno a tam holub no skoro som zinfarktovala
19. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak shaar - o tých vodách.. no. dostala si ma... vypijem poslednu fľasu čo mam a ide sa na vodovodný kohútik... :grinning:
shaar zurovat? to co je? :grinning: :grinning: :grinning:

kokso to co tak skoro ides??
autor
:grinning: hehe. prednostne vysetrenie. lebo inokedy nema cas. akoze sama nechapem :grinning: asi nieco musim doniest, dezert alebo co. to este stihnem domov hodit slofika a potom pojdem do prace :grinning: :grinning: ftip.

a s tym,i vodami je to asi pravda, je to zaujimave, ale mne napr. mastinska a toma natura velmi velmi chutia, omnoho viac ako z vodovodu, su take kyslejsie. a bublinky... mnaaaam! nebublinkova mi nevie uhasit smad. divne, ze? asi len zvyk :unamused:

tini, jaaaj, tych holubov ja poznam. taky ozajstny vlamacsky hluk vedia urobit! :angry:
19. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute ako sa tu mate? :slight_smile:
19. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jane, cau, niekto ta tu zhanal.
si bola na nejakom vysetreni, ci co?
19. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem magnesiu a ta bola druha hihi a keby som pila vodu z vodovodu ta mam furt hnacku a som zanesena vodnym kamenom bo mame straaasne tvrdu hihi
shaarka sa smej sak som sa tak zlakla ja som mala pocit ze sa dakto dobija a ked som otvorila okno ta akurat spod strechy odletel holub ta neivem či to on robil taky hluk ale ta nic ine tam nebolo
19. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
holubä :grinning:
magnezia fuuuuuuuj, to moja mamka pije, lebo ju pali zaha. mne ta voda chuti tak, ako keby v nej bol prach. vobec mi nevie uhasit smad. fuj. no a nema sa dlho pit, lebo je silne mineralizovana.
a moja babka ma tak hnusnu vodu, ze to je otras. ma silnu pachut (ako keby po zeleze) a nejde im poriadne studena. to je des, ked sme u nich. :grinning:
19. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar na pohovore do novej prace. :wink:
A ocom debatujete?
19. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bublinkkove mineralky nemozeeem fuj.. ma z toho napina na zvracanie.. ja pijem rajec neperlivu (aj ochutenu, ale viac cistu), alebo teraz dom objavila, čo celkom mozem hroznovu .. sakra co to je...jaj matoni a relax ma teraz dobre ze samanska jahoda, nejake jablko a nejaky citron.. ale tie su ciste. cize z perlivych vipijem len tu matonku ochutenu...
autor
tak sa jane nenechaj prosit a vyklop ze co a ako :grinning:
autor
ja ochutene nemam rada, lebo mam potom pocit, ze som sa viac najedla ako napila :grinning:
19. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam najradsej kohutikovu vodu, mineralky pijem ojedinele...iba ked nahodou sa u nas nejak objavi...my mame vodu dobru aj doma aj v robote...a doma na orave ani nehovorim..vyvazit zlatom, mnamkovska...

shaar jane mala mat dnes pracovny pohovor
19. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ochutene vody nezaasam, neznasam ani sirupovu vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej z vody z vododu som mala hnacku aj ja ale sranda ze iba rano ed som si ju daa. inak ju mozem. len na lacno asi nie..
19. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ochutene raz za čas ked som veeelmi smadna, bo vtedy sa z mineralky nenapijem, ja zasa nemusim poslednu dobu baldovsku a dost teraz lubim jemne perlive a drobceka ktory vraj nie je perlivy ale ja tam trocha toho citim

jane nedaj sa prosit
19. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak aj ja ju rano nemozem cez den si občas dam
anax tak usetrsi korunky vela ked nekupujes vodu
19. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude bubák.. pomoc.. nenávidím búrku... :astonished:
19. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini asik ano asik usetrime:slight_smile: joj a aj chleba uz nekupujeme. to tiez je taka lahoda, ked nemusim ist do obchodu castejsie ako raz do tyzdna ked si predtym naplanujem varenie a nic mi nechyba:slight_smile:))
19. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ked som sama ta ani ja neznasam burku a v noci obzvlast, bo sa prebudim a mam tep 350 hihi a dnes som sama tak dufam ze nebude burka
anax a ty chleba nepapas?
19. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik mam sa dobre, unavena som z cesty a uz len tesim do postielky..a je tu svokor tak budeme robit cely vikend na dome, konecne to bude dokoncene xixi :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co ine okrem Endometriozi je na endo? bo tam mam ist a nezapametala som si to co to je.... :angry:

A ochutene vody pijem malo.. to musim na nu dostat chut.. casto pijem cisty rajec.. obcas ukradnem mmm par hltov kofoly.. :sweat_smile:
19. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj nely tak to tesim s tebou....
19. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ja som taka rada ze ta predsien bude hotova konecne, a uz potom len podkrovie a zvonku omietky, zateplit a hotovooo :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a konecne mam volno (PN-KU) a konecne ti poslem aj tie vajka... :sweat_smile:
19. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napriklad chleba jeme iba tmavý.. to sa mi poadarilo naucit mojho starkeho.. no on nejedol ziadny chlebik ale moj s masielkom, syro a salamkou si da... ale musi byt tmavý.... :grinning:
19. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok