• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka tak to som rada hihi
ja mam zase v ustach nejaku haved ta ma z toho bolia zuby, ucho a hlava :frowning2: :frowning2:
20. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaku haved? :confused:
20. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta neviem či zase aftu abo čo ale festne to boli zle sa mi prehlta a zle sa mi papa a ja som si take fajnotky navarila :grinning: :angry:
20. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, afty poznam. aj bielu vyrazku na boku jazyka, vzadu. zo spinaveho priburu alebo poharov. :confounded: je to tak hnusne, bolave, ze sa mi neda ani rozpravat ani prehltat sliny.
co ti zabera na afty? skus vygooglit, videla som par receptov, ale uz nepamatam.
20. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete o nejakej dobrej stranke na kociky???
20. jún 2009 o 12:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shaarka som si zvykal davat pyridoxin alebo ryboflavin ale neviem či teraz mozem ked som tehu, musim prestudovat
20. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nat, ja neviem. takym sa zatial nezaoberam, hadam vydrzim az kym nebudem v 4. mesiaci :grinning:
tini a daj nejake pikosky z tehotenstva. co sa nedocitam v knizkach? :wink:
20. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len pozeram a kamoska je uz v 7.mes tak jej pomaham :slight_smile:
20. jún 2009 o 12:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath podla mna bude uplne najlepsie ked si pojde vybrat kocik do obchodu, pozriet si ho nazivo, ohmatat, vyskusat, predviest a potom nech si vyberie a patra po nete za lacnejsiu cenu..
20. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne ako pise nely. :slight_smile:
20. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shaarka ja nemam nic take zvlastne, nevolnosti ma v prvom trimestri obisli, teraz občas mam, a na moje veeelke prekvapenie, dnes začínam 17tt a este som stale nic nepribrala
20. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte :slight_smile: ako sa mate?tento krat to nestiham docitat :sweat_smile:
20. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, to znamena, ze si vlastne schudla, nie? lebo nieco uz v brusku navyse mas, ale asi odisiel tuk, alebo co. :wink:
ahoooooooooj pipi :dizzy_face:
20. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharik :dizzy_face: ,ako jellla ako manzelik,setci pocuraju? :grinning:
20. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: setci pocuraju :grinning: :grinning: :grinning:
a ako sa mate vy?
20. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte to je pocasicko :confounded: Ako sa mi mate a co nove?
20. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharik,mi sa tiez pocurame :grinning: :grinning: :grinning:
teraz ma napadlo do prdelky,vy ste neboli z firmy pozvany na empire party????

cau janee,ja sa mam jak po party,nic sa mi nekce,schudla som kilko a tak :slight_smile: a ty ?
20. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak aj ja som kilo schudla ale to preto ze som vcera kupila steper a trosku viac pocvicila az ma z toho dobre poprehanalo a uz som stihlejsia :grinning: Inak aj dnes to pokracuje nechapem :sweat_smile:
20. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar a ako ste to nakoniec vecer poriesili?
20. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nist nik tu nieje idem sa napapat a nieco porobit.pa pa :slight_smile:
20. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,ja len taku jednu malu radu ti dam,kedze chodim do posilky,bavila som sa o tom s lekarom,a ten mi povedal,ze stroj steper nieje vhodny len na chudnutie,ale zvecsuje objem svalov v prednej stehenej casti nad kolenom,ze ak nechcem mat stehna jak kulturistka,nech v ziadnom pripade nepouzivam tento stroj v posilke..ja len co on mi povedal...
20. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka aj ja si to tak myslm, lebo som čítala dnes ze v tako tt ako som by som mala mať 2,5-6 kg uz navyše takže asi mam v buršku spaľovača tukov hihi
20. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:)))

konecne zas cas na net chvilku aspon:slight_smile:)

dnes som bola sikovna, aspon sama sa pochvalim ked uz ini ma ee :grinning: poupratovane, nakupene, ucty spravene, este budem varit...
20. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby som spat a asi tu nik nieje. :frowning2:

pipi ja tie svaly mam uz nad kolenom vypukle takze aj napriek tomu ze mam hrubsie stehna mam blbu celulitidu takze ich potrebujem len vypracovat.
20. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo vonku prsi,ja som sama soma,vsetko porobene a na koni ani nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jane, u nas neprsi :grinning:
20. jún 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nel.No vsetko pripravene na grilovacku a taketo pocasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe..tak treba grilovat na balkone alebo v garazi ako my :grinning:
20. jún 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :stuck_out_tongue_closed_eyes: dali sme si slofika, a tak :grinning:
u nas tmavo, vietor fuka... ide burka.

tini, tak vcera sme sa pohadali na tom, ze MM nevedel najst v krabiciach svoje slapky, ani ked ich vsetky dvakrat presiel (tie krabice s topankami). pretoze jeho toopanky medzi mojimi boli SCHOVANE v 4. spodnej krabici a jeho dvoje rozdielne letne slapky boli hned na vrchu. tam som ich strasne prefikane ukryla :grinning: :grinning: :grinning: tak som isla von sama :grinning: ale potom som mu volala, ze nech pride, tak dosiel, pan urazeny. :grinning: sme boli do nejakej 4tej :sunglasses:
20. jún 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok