• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
nely :grinning: :grinning:

pipi, neviem o nijakej party, ale dost pochybujem, ze by niekto z nasich zamestnancov (hadam orem mna a mojej kolegyne) tam isiel :grinning:
20. jún 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar takze si oddychnuta a co planujes teraz?
20. jún 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jane, neviem, asi nic neplanujem. upratovat netreba (teda treba, ale nie je to akutne), max. hodim pradlo do pracky. muza mas v praci?
20. jún 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka to akoze bolo udobrovanie ako kexik? :grinning:
20. jún 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ano ale mal by byt doma coskoro.Mali sme dnes grilovat ale z toho nic nebude :frowning2: Ale aj tak navsteva pride.
20. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, nene, udobrovanie ako keksik nepraktizujeme. :zipper_mouth: keksik je az po udobreni. ja inak nemozem. :unamused:
:grinning: :grinning: :grinning: vy sa udobrujete niekto v posteli?
20. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa udobrujee v posteli..
vecer lahneme povadeny a rano uz je setko OK :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My nie,ja by som to nemohla.Sexik len ked je vseto ok :wink:
20. jún 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, ja ani lahnut do postele pohadana nemozem, to radsej spim na gauci a ked som velmi nastvana, tak MM vyzeniem z postele :grinning: :grinning: :grinning: a ked nechce spat aj dalsiu noc na gauci, tak na druhy den musi nieco urobit :grinning:
20. jún 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jane, presne tak :slight_smile:
20. jún 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa spankom vyriesi setko, ja sa hnevam ale on si mysli ze je uz setko Ok tak ho v tom necham, aspon si nemusim kazit energiu na stekani po nom...
20. jún 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak ideme na to.MM povedal ze bude grilovat v udiarni :grinning: tak idem chystat kym pride navsteva.Pa pa
20. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis jane, povedala som ti ze treba schovat dakde do garaze, vy do udiarne no super..
a nejake klobasky zakvacte a aj poudite zaroven :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sharka ja som to v podstate aj tak myslela, ze najprv udobrenie potom kexik, ja tiez nemozem, ked je hadka ... :grinning:
20. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj ahojte krasavice :slight_smile: ste toho riadne popisali a ja nemam ani len sancu to vsetko za tu dlhu dobu docitat :frowning2:
20. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa vas zbehlo :grinning:
20. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute... :frowning2:
nekúpila som si žadne šaty... až ked schudnem mozmo nejake aj zapnem.. kurnik...
20. jún 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni kde si bola kupovat? ake mas cislo?
20. jún 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a kam ti treba satocky?
20. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v hypernova v Peek a Cloppenburg lebo tam majú najväčší anjlepčí nkrajsí vyber siat no niektoré som nazapla ani 48... také číslo som ešte nikdy nemala.. pomoc...
lenka - na svadbu ideme...
20. jún 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj to je ale zvlastne a nemas cas si dat usit na mieru?
20. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak to si chcela niektore z tych siat co maju hore na poschodi? a to tam aj mali take cislo ze 48? to sa cudujem, ja ked som sa tam pozerala po satoch maximalne 44...a to ja mam tak 46/48

a ked chcem nejake saticky, menej formalne ale elegantne vzdy idem do marks and spencer, nikdy v nicom ma nesklamal, vzdy tam maju dostatocne velke cisla.. :wink:
20. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to teda nie a neviem ci by si sa mi to oplatilo ked ich uz nikdy nedam na seba.. nemam ich kam nosit.. a ja ešte schudnem ja taka neostanem..!!! Nechcem! POmoc!!!! :frowning2:
20. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka je tvoja normalna velkost, taka co sa v nej citis dobre...a si na nu zvyknuta?
20. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - hej tam. mali z niektorých aj 48 ale nie veľa.... majú teraz veľmi pekný a dobrý váber, len škoda, že sú my malá. Na našu svadbu som si u nich kupovala šaty po polnoci a tie mám 42 aj to som brala radšej väčšie keby náhodou. A dbre tak , vtedy ked som ich kúpila po ceste z obchodu domov som povedala mmm že už nedostanem menzes bo som tehu na 100 % a bola som... Tak tie šaty my boli potom akurát, bo som za dva mesiace tehu pribrala 2 kilá.. no a potom ešte ďalších niekoľko veľa... až do 79 sa mi podarilo.. pred tehotenstvom som mala 55 a počas neho som pribrala dve kilá a zbytok som nabrala po potratoch oboch...
20. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy o chudnuti a my ideme na kolacik. vonku je desne pocasie, ale aspon bude vzruso :grinning:
moni, viem, ze cisla uplne pokazia naladu, ja mam sice "len" 44, ale bluzky su mi aj 46 male, lebo mam sice male cicky, ale hrudnik (chrbat) ako vzpierac vodnopolista.

a vo stvrtok na injekcii mi sestricka uz x-ty krat hovori, ze sa mam uvolnit (nevedela mi vziat kozu na zadku medzi prsty) a ja ze uz soooom najviac, ze viac uz neviem. uz aj minule sa "stazovala", ze mam pevnu rit, ze nikdy nemala problem. :grinning: :grinning: :grinning: no proste kazdy ma postavu taku, aku si
a) zasluzi :grinning: :grinning:
b) vyrobil :unamused:
c) dostal do vienka, aby sme boli na tomto svete pestri :grinning:
anax- 55 kíl.. teraz mám 76
moni pocaj to mas kolko cm vysku ked mas pri tolkych kg taku velkost oblecenia?? :confused:
20. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka - no tie cici ani ja nemam a chrbát mám tiež ako boxer le to mi až tak nepreáža.. pokiaľ by sa mi vrátila hmotnosť 55 kíl som happy...
20. jún 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ja som bohuzial tvoje c, z mojho pohladu je to bohuzial....
20. jún 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok