• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
164 cm myslím... no mám digi váhu a tam mi ukazuje 76 teraz a šaty som žiadne ani len 46 neobliekla.... vyzerám jak v 9 mesiaci Kam prídem ma púšťajú dopredu alebo sadnúť bo si myslia, že som tehu...
vravím, že som strašne pribrala.. mám doma nohavice z minulého leta s číslami že 36 a 38... :unamused: :frowning2:
20. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je zaujimave...ja mam tie kila co mam a velkost mam 46/48, v marks and spencer si kupujem c. 18 ale rada by som mala o cislo menej, bo co si pamatam vzdy som mala c44/46 alebo anglicku 16 :cry: ale uz pracujem na tom aby sli kila dole, uz uvazujem aj nad tym novym alli, som sa na to informovala ako to funguje a tak
20. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nad čím uvažuješ?
Sa mi svokra smiala že vyrezám jak súdok v niektoržch šatách a mala pravdu.. jedny jediné dom zapla aj to en tak tak.. no za 4000 tisíc ich zatiaľ nechcem. Ja sa podarím aspoň troška zhodiť. ešte mám pred sebpu viac ako dva týždne.. uvidím.. aspo§ tie 3 kilá by mohli ísť dolu...
20. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani písať od nervov už neviem.... :grinning:
20. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alli to je ten pripravok na chudnutie co reklamuju v telke, aj semka vo volnej je k tomu tema

ja tiez koli tomu ze do augusta sa podtrebujem dostat do kostymu co som mala na svadbe, bo ideme na svadbu a sukna je mi mala:frowning2: takze ja potrebujem do mesiaca a pol sedem kg..
20. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a to si papala dake hormony?
20. jún 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete co zmenme temu...napokon, nie je to to najdolezitejsie na svete, tak netreba sa nam zbytocne trapit:slight_smile:))

zajtra mam velky den pred sebou a velmi sa tesim, idem kuknut sesternicu a jej dve bambulky do nemocnice:slight_smile:))
20. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka práveže nie... a to ma hnevá, že neviem z čoho.. teraz som začala ešte aj odpadávať a už som 4 dni na PN a lekári si ma posúvajú jeden k druhému. Teraz idem ešte aj na CT hlavy, na EKG a na endokrinologiu.... som zvedavá... v stredu idem ku gyn. zistiť ťi mi praskol folikul čo bol vraj väčší ako by mal byť a doki mal aj podozrenie na mimometernicove ale to sa nepotvrdilo...

anax - ale ja si nemám čo obliecť... :angry: :grinning:
20. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halo.
anax, ty mas kolko cm/kg?
ja mam 160/81 :confounded: ale nosim 44 velkost, elasticke aj mensie. nechapem moni, ako mozes mat pri 164/76 take velke cisla. fakt nechapem. ale ocenujem, ze mas aspon relatine chude ruky a krk! ja krk vobec nemam, vyzeram, jak keby ma poriadne tresli lopatou po hlave, a to niekolkokrat. taka zbita do zeme :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, tak to je jake pekne. bambulky dvojicky? :dizzy_face:

asi som to uz pisala, ale sa pochvalim, ze my sme boli poziadani o krstnych, februarovemu janikovi mojej kamosky. kraaasny chlapcek! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja to s detmi (malymi) velmi neviem, ale hadam sa naucim :wink:
20. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu baby to ja som teda riadne trdlo ja sa trapim koli 3kilam navyse :frowning2: normalne ma to teraz skrie aka som malicherna ...monika to doktori tak radi robia len ta posielaju dalej a dalej aby sa kazdy zbavil problemu ja som si s nimi tiez svoje preskakala :frowning2:
20. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni kluud, mas dva tyzdne, porises to dovtedy lebo velmi chces :wink:

shaar mam 173/100 :pensive: a vyzeram priblizne furt rovnako ako na svadobnych fotkach (makeup si odmysli :grinning: ) jo do tohto kostymu sa chcem dostat zas, teda vrch je ok ale sukna je mala :confounded:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1761301&vReferer=%2Fphotos%2Fanaxamon
20. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam 158cm a vazim teraz 68,3 :sweat_smile: a to som vazila 49 pred par rokmi
20. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nás take suprove obchody nemaju, bud na veelmi velke dievky alebo na suche vyzly
20. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to je super, ja som tiez krstna mojmu synovcekovi:slight_smile: to je take zlateee decko, ja sa neviem vynadivat na jeho fotky na nete...take pekne decko sme v rodine snad este nemali :grinning:

lenca vies to je tak, kazda sa trapime koli tomu so mame navyse, kazda ine cisla :grinning:
20. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini no mala by si sa vybrat na nakup do ba :grinning:
20. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem pohšadať moje foto spred roka. počkajte.. to len uvidíte... :astonished:
20. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej moj hafan na prvykrat sadol ked som mu davala piskotu, este sa to nepodarilo na prvykrat

a ja som niekedy nosila 36 :frowning2: a vadi mi to ale najviac ma stve ze do m na furt mama rype s brachom jakeby som nevedela ze mam o 20 kilo viac
20. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ked do mna niekto rype koli vahe viem sa tiez dost nastvat a bud sa rozculim alebo sa rozplacem, vacsinou to uz nerobia... :pensive:
20. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no anax drahy nakup by bol ist cez celu republiku, to si mozem dat rovno usit na mieru hihi
ale nastastie vo vyhliadke ziadna svadba... a ja chodim sportovo, keby aj teraz bola nejaka svadba, tak kedze som tehu ta nejak by som to prezila hihi
20. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://pokec.azet.sk/macko0001?i9=20729f270c67&show=fotoalbumy

ked kliknete na toto vidite fotky, či treba heslo?
20. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, tak som rada, ze sme ti pomohli uvedomit si 3 kila :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne je tiez do plaču a ma to stve ze vtedy aj muz sa postavi na ich stranu, zabuda vtedy ze hovoril ze ma bude lubit aj keby som sa gulala a aj tak mi hlava bude trčat. Proste ma to stve a nemam veľa času na cvičenie a som aj leniva. sak som sportovala a aj tak som neschudla, len si udržala postavu. Teraz uz mam pol roka tu istu vahu čo je uspech a vobec som necvičila, jem vsetko ako doteraz tak myslim ze určite som tolko pribrala od tej alergie, co som furt mala hnacky, lebo ten polrok si na to davam bacha, skoda ze to nezistili skor no snad sa mi podari po porode niečo zhodit aby som nemala komplexy a problem co si obliect kazde rano
20. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a ktore su spred roka?
20. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm..vy to nevidite... inak to musim urobit..
20. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
komplexy... presne tak. ked sa vidim na ulici v odraze budovy alebo na zastavke, tak sa nespoznavam. v hlave sa vidim inak. tak, ako sa citim, ako vladzem... :unamused: no co uz. mozno je to stitnou zlazou :grinning: :grinning: :grinning:

tini, ty si nieco chcela poradit so psikom, ze?
20. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni videla som fotocky
20. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini myslim ze po porode urcite schudnes, proste dieta ti da zabrat, hlavne ak ho budes dojcit
20. jún 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - ten zamknutý Monika.. tak som vyzerala ja minulý rok...
helso netusim ake tam musim zistit.. chvilocku..
20. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok