• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaari ja sa tiez citim tak ako vladzem ale občas ked kuknem na seba do zrkadla abo vykladu ta ma ide slahnut
hej hcela som poradit, uz neviem ako na nu ked som vonku, necham ju pobehat ale napr. ked niekto ide ona vybehne brechat a tak a ked ju volam tak síce nie vzdy, ale príde, ale nie tak aby som ju mohla chytit alebo pripnut na vodidko. a to iste ked ju len tak volam. zo zaciatku to bolo v pohode, ked nebolo nikoho okolo, ale parkrat po zadku dostala ked nepocuvala a teraz sa asi este viac boji, ja ju nechcem bit ale fakt neviem ako na nu, aby vedela čo nesmie, ja som taky novačik s hafanmi a rovno som dostala prípad ktory sa straaasne boji, bo ma zlu skosenosti a vraj pudlici sa lahko cvicia
20. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si zmen to heslo, ty ho predsa mozes aj ked povodne nevies :wink:

shaar jaj odraz vo vykladoch, to uz ani neriesim:slight_smile:))) vzdy sa skor pousmejem:slight_smile:))
20. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no anax aj v to dufam, bo som pohodlna a kedze budem robit popri materskej fakt neviem kedy by som este cvicit mala chodit, asi mi postači ze budem malo spať hihi
20. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam teraz oproti vam vyhodu, ze to neriesim bo som tehula ta proste musim mat brucho, hoci sa cudujem ze som este nepribrala a teda moje brucho, pre inych tehu, je slaninove hihi
20. jún 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini praveze malo spanku nie je dobre riesenie....aj ked pri dietati si nevyberes :sweat_smile:
20. jún 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - malo by to byt.. skus heslo tatino...
20. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja som takto myslela ze uvidime kolko mi dovoli drobec spat, sak ked nebudem vladat, tak nebudem moct robit ale spat hihi
autor
tini, kolko ma? (vek)
no v auguste bude mať rok, my ju mame od novembra
20. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nespravne heslo
20. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nejde to
20. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som ho dala ako verejný....
20. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne stale pyta heslo :sweat_smile:
20. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem.. idem vypnut a znvoa zapnut..
20. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://pokec.azet.sk/macko0001?i9=dffd74352367&show=fotoalbumy

ked kliknete sem a date album s nazvom Monika pyta heslo?
20. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni heslo uz nie ale nijaku foto mi neukaze
20. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni uz to ide:slight_smile: no a veru riadny rozdiel... :sweat_smile: oproti svadobnym...ale neboj ked sa zatnes a aj doktori snad pomozu bude dobre
20. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis chvilu pockat. aj mne to trvalo kym to nacitalo.. teda dfam, ze ti to pojde... mne to chilu trvalo..
20. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - a to na svadobných mám nejakých 60 kíl.. teraz mám 76... :astonished:
20. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz aj ja som videla, no teda riadny rozdiel, u mna to nevidno za rok taku zmenu, ja som skoncila zo sportom dakedy v roku 2002 a odvtedy sa to pomaly nabalovalo po kile dvoch
20. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika no je divne hlavne to ze si tak pribrala z nicoho nic zmenilo sa ti nieco zacala si viac papat alebo daco ine?mne sa to tiez tak raz davno stalo ale to bolo koli tomu ze mi davali hormony
20. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa rodia bociany? :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, tak musis nosit "piskotky" - tak volam vseobecne vsetko, co pes moze. neviem, ako casto ju krmite, ale zrat by mala dostavat raz denne vecer pred spanim. tym padom cez den, ked ju cvicis, je hladna a lepsie poslucha.
co sa tyka privolania, chyby sa odstranuju dost tazko. neviem, ci toto bude fungovat, ale skus.
ked ju volas k sebe, najprv skus klasicky - meno, povel (neutralna intonacia, s miernou nastojcivostou). ked nezareaguje, meno milucko a povel. ked nic, tak meno a cupnes si, roztiahnes ruky, alebo zatlieskas, milo sa jej prihovaras ("poood mojeee malinke, poood na piskotku. co tu pre teba mam?") dolezita je intonacia.
ide o to, aby prisla. ked pride, das jej piskotku.
po case, ked bude na piskotku chodit, tak piskotku zamenis za pohladenie, pochvalenie (to musi byt caom to iste ako piskotka...).
ale: po case, ked toto budes mat natrenovane, tak ked psa zavolas, tak staci len raz. on ta pocul, vie, ale kebyze naaahodou nejde, povel uz neopakujes. len mu nadavas, robis vselijake zvuky, neviem to napisat, ale skratka ja takmer vrcim a som straaasne nasrata, vyzeram, ze z neho vytciem dusu, ked pride. ale nie! ked sa doplazi, alebo resp. pohne smerom ku mne, schizofrenicky zmenim hlas a intonaciu, uplne pistim a spievam, jak sa tesim, ze ide ku mne, privitam, pohladim, posalim sa s nim, a teraz to dolezite (aby sa nestalo, ze pribehne, zozere piskotu a odbehne zas):
po privolani a straaasnom vytesovani, ze dosiel, s nim stojim asi 20 sekund. bez prikazu. ak sa pohne, nedavam ziadny povel, len sa zohnem a skratka ho nepustim prec, stale si ho posuniem k noham alebo ho drzim za voditko, pripadne nieco kotkodakam- sa s nim rozpravam a tak.
no a po tych 20 sekundach mu dam povel - napr. sadni, lahni, a pochvalim. potom mu dam povel VOLNO.

vyzera to zlozito, ale je to absolutne jednoduche a ucinne. treba len dodrziavat vsetko to, co som napisala. je to s prepacenim dobry ojeb na psa. ako na decko. zaujat, hnevat sa, tesit sa, obratit myslienky indee... :grinning:
tak dufam, ze som pomohla. :wink:
20. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, ved tuto rozpravku som uz do tejto temy davala! :sweat_smile: necitate poctivo starsie prispevky?
dostanete po riti! :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to znamena ze na tebe je tak vidno aj dve tri kila???to potom su hormony, to nie je nic ine...

shaar aka si ty namakana :grinning:
20. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka - jedine co som brala boli nejake vitaminy od materny (či ako to vola) niečo ako Baby plan a potom lieky na alergiu.. to je jedine.. a stravu som dokonca ešte aj troška urpavila v tehotenstve... neviem čo to je.. naozaj netuším a preto na to hneva. keby som sa prejedala, tak sa nemam na co hnevat bo by som si za to mohla sama, ale takto? neviem... uvidim čo mi povedia na tej ednokriologii...
autor
monik, a to na svadobnych si mala 60 kil? fiha... nehnevaj sa, ale podla fotiek by som hadala viac. asi si taka subtilnejsia, len mas brusko. nie?
ja som mala na svadbe 74 (!!!) kg, o 7 menej ako teraz. :unamused: :cry:
krasne videjko
heh shaarka dobreeee
20. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok