• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
baby ktora z vas ma skusenost s tym ze mm ma zly spg
20. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca skoro kazda ma s tym problem
20. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale definuj slovko zly
20. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni dufam ze za tu skromnost budes skoro odmenena
20. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - ja uz nedufam, ja uz len cakam.... :grinning:
ale cmuk ti za to... :wink:

my sme mali aspoň ten spg v pohode....
20. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pocet spermii 13mil, motilne 3 mil, motilita b, patologia 40%,
20. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a kde teda mate vy problem?lebo u nas to vyzera ze uz len ten spg je problem nakolko mna si priehliadli dost zblizka :slight_smile: tak ze ja som ok
20. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piskotky tu som.
leni, aky mate spermio? som sa ta zabudla opytat! :grinning: my tiez dost zly :frowning2: pohladam cisla a napisem.

nesli sme na kolacik, lebo zacalo prsat. robila som hrianky a MM rano urobil bryndzovu pomazanku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz som sa odmlcala, lebo som trosku "pracovala" - svadobne fotenie, robim MM manazerku :grinning: :grinning: :grinning:
moni tak ako som ja tuzila tak aj vam vsetkym prajem aby ste boli tehu a dotiahli to do uspesneho konca, veeelmi si to zelam, aby vsetky pari ktore chcu aby mali deticky
jaaaj shaaarka nerob chute ze hrianky mnamka dala by som si take riadne mastne a s cesnacikom ale po vcerajsom vinku moj zaludok by to dnes nezvladol v noci som sa zblizovala s wc misou :angry:
20. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka - moje telo si proti tehu vytvara protilatky, ale vraj to je najmensi problem... :wink:
Teraz je problem ten ze neviem oteh.. a neviem preco.. všetci lekari vravia, ze kvoli kilam... hm.. nam sa dva razy podarilo rychlo otehu, no moje telo nechce.. ale teraz uz to aspon vieme (čo sme pred tym nevedeli) a da sa to liekmi urovnat.. teraz len potrebujem otehu... :grinning:
20. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca myslim ze to mate este dobre spermio...
20. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, tak u vas je problem asi to mnozstvo... mate 13 mil. na ml? alebo celkove? asi na ml. a kolko ml mal?
my mame mnozstvo uplne ze uzasne (122mil/ml, 3,5ml), ale patologiu blbu (14% dobrych) a pohyblivost slabu 62% nepohyblivych, 13% rychlych progresivnych, 22% malych progresivnych.

neviem, co je motilita a neviem ani, preco to nam nerobili :unamused:
20. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motilita by mala byt ta pohyblivost :slight_smile: a ano je to 13 mil na ml a objem bol 2,5 ml...monika no tie kila som uz aj ja pocula ze nie je byt dobre ani moc pri sebe ani moc chuda tak ti ja neviem
20. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, tie hrianky sme mali len suche, z hriankovaca. mastne nerobime, to si dame len raz za rok v jednom podniku v KE :wink:
cau nely :dizzy_face:

moni, ze "potrebujem otehu" no teda, to je vyraz :grinning:

a baby, viete, jak sa to tinike podarilo? :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie a ty vies ? :wink:
20. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sharr :wink:
20. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ale ak tu budem este s bookom dalej vysedavat tak sa mi to nepodari :grinning:
20. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca jednoducho, vykaslala sa na tehotnenie a nechala tomu volny priebeh, mate sa este co od tinky ucit :wink:
20. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar - my sme mali (citujem) objem 4,3ml, počet spermií 18mil/ml, pohyblivé 60% - pohyblivosť a+b 80%, avitálne 40%.
povedal že na to aký spôsob života vedie mmm (že nešportuje a fajčí a celé dni sedí v práci) je to úžasné, ale aj tak mu odporučil (samozrejme nefajčiť) liečbu Profertilom.. Myslíš, že je to nutné? Bo dosť drahé sú tie lieky... :astonished:
20. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat si pozeram fotky zo svadobnej cesty a spomínam hmmm jak fajne nam bolo
20. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok krasky ja sa lucim docitam zajtra tak dobru nocku
20. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - no a ved uz nic ine nam potom nebude robit problemy :grinning: :grinning: :grinning:
Nely vieš, že mne už je všetko jedno? Sme sa dohodli, ýe ked nepodari idemena umele... a tak kaslem nato.. dokonca som si dnes steper kupila (ma Jane navnadila aby som si ho konecne uz kupila, i ked to nie je ono ale aspon nieco) a nebudem ja cakat a nic nerobit so sebou lebo : čo ak som náhodou tehu... keslam na to.. budem si ja pekne pomaly po lekaroch chodit a popri tom cvicit a fotit...
Inak dnes my mal zacat kurz fotenia.. beee... som ho kvoli dovolenke musela zrusit... :angry: ale tak co uz.. buduci mesiac nejaky vyhliadnem...
20. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka bru nocku
20. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tri minuty mi konci dalsia aukcia... :astonished:

Lenus krásnu dobru nocku...
20. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniik...profertil nedoporucaju ani u nas v CARe lebo su to lieky drahe a nie su vraj take ucinne ako o nich vravia a pisu..aj na koni najdes vela negativnych reakcii na neho a len malicko pozitivnych..
20. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám ju,mám ju.... nik mi ju nevyfúkol... :grinning:
20. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ďakujem.. pomohla si i.. nechcem ich.. ani sme ich zatial nekupovali.. sak keď sme dva krát tak rýchlo otehu tak je to podla mna v pohode... nie?
20. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni gratulujem
20. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini sa teším ako keby som lotto vyhrala... :grinning:
20. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok