• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
lybba a na com makas? doma ci v praci?

nely ahoj, precitaj dozadu moje dnesne "novinky" :unamused:
22. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax nieco malicko som citala ale nejako som to nepochopila celkovo..
boli ste v CARe na konzultacii, teba poslali na HP, robili USG, drahemu brali spermio a budu mu robit zase opakovane a dalej?
nejako sa mi to splietlo..doporucili vam nejaku liecbu? laparku alebo nieco? IVF, IUI?
22. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...vy ale stihate pisat jedu stranu za druhou...normalne nestiham citat...
nejak dlho sa tu neukazala fly. neviete co je s nou?
22. jún 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, hovoril dr. predbezne o ivf, laparku vraj nie je potrebne, kedze som tam dnes mala velky 25 mm folikul, neprasknuty...este treba ten hp a manzel na urlogiu a dalsi spg. v auguste..
22. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm a je si isty ze laparku netreba ked ten folik nebol praksnuty, co ked ti prasknut nevie? koli niecomu?
22. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ti odpovedat na otazky, som na priliz velkom zaciatku aby som do toho az tak videla...viem len to co povedal doktor...a zasa ked ma nechce rezat tak sa nebudem pod noz snad pytat sama :wink:
22. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jasne oni su odbornici ale sa mi to nezda aj tak no..
ale tak uvidis..kedy tam idete znova?
22. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax,
laparka je dobra na to, ze ti mozu nadrilovat vajecniky a folikul praskne (sam od seba alebo lahsie). a zisti sa, ci mas priechodne vajecniky. to vsetko znamena, ze nemusis ist na ivf!!staci aplikovat hormon na prasknutie folikulov a potom je to na prirode.
a vysledky spermiogramu? daj cisla. :wink:
22. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakedy v auguste pojdeme opat...budu mat dovolenku...a my si zatial spravime tie vysetrenia co potrebujeme...
22. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha aspoň raz budem prvá...

prajem všetkým krásne dobre ránko....

ja si idem dnes po termíny na všetky vyšetrenia a potom predĺžiť PN-ku... :grinning:

Majte sa tu zatiaľ peknučko....
23. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
no ale ste toho za vikend popisali! :slight_smile:
anax...mrzia ma tie vysledky....my ideme teraz v piatok do Iscaru na vstupne vysetrenie a tiez sa bojim ze nam najdu nieco co bude "neriesitelne". ja som si to doteraz predstavovala tak ze bud sa to podari "prirodzene" alebo tam najdu nejaku malu chybicku /neviem sice co by to mohlo byt/ , ktoru nam velmi rychlo opravia a hned budeme mat babatko....bojim sa vsak ze to nebude take lahke :frowning2: no ale ako pise nazov tejto temy...len sa nezblaznit...zivot je krasny..mame uzasnych starostlivych chapavych muzov a to je podla mna dolezitejsie ako mat 4 deti a nejakeho sadistu.
ja uz mam dostat menzes tak som zase taka odrovnana....dufam ze ho nedostanem zajtra a zase mi bude tak zle ako minule...ze som musela v dolezity den odist z prace...nastastie toto moj nadriadeny chape a nerobi ziadne problemy...ale ja som dost lojalny clovek takze sa citim hlupo ked nie som v praci :astonished:

Anax a este otazka...co je to CPO? lebo kedze my sme este nic neabsolvovali tak mi tieto skratky nic nehovoria...
23. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. včera tu padla otázka čo je s fly, že tu dlho nebola.. v jedne teme som sa docitala ze ma niečo s pc... take tak..
ako sa inak máte?
mne je strašne strašne zle zasa.... :angry:
a o kyseline ani nehovorím.. a to som ju už dlho nemala.... večer som si dala cmulaciu tabletku a keďze sa mi ju nechcelo cmulat tak som ju chcela prehltnu a vzhladom na to ze je velka som sa skoro udusila... mi zostala v krku.... ani von ani dnu...
23. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám jednu zlú správu... tatulienka prišla o mimi..... :frowning2:
23. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, viem, asi tym stresom zo statnic.
:pensive:
23. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaar.. je to smutne.. tak sa tesila....
23. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to s lutostou povedala MM. ale on sa ako prakticky chlap pytal, ze "a preco to riesili pocas statnic, alebo teda pred"?
ja by som si to asi tiez nechala na postatnicove obdobie... :unamused:

ale mam pocit, ze pocat sa uz neda inak, ako preskakanim si nejakych zlych veci, alebo nebodaj potratov. cest vynimkma, ze tini? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som si myslela kedysi, ze otehotniet znamena mat dieta. ale figu... :pensive:
23. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne si mi zobrala slová od huby ako sa hovorí... nikdy by ma ani len nenapadlo, že žena, ktorá chce mať bábo a trpezlivo sa na to pripravuje bude musieť toho toľko preskákať....
23. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to strasne, tatulienke prajem vela sil, ale co sa malo stat sa stalo..babo mozno bolo chore a geneticky narusene..
ja osobne si myslim a som toho nazoru ze ked sa ma udrzat tak sa udrzi aj keby traktory z neba padali..
a ked sa priroda rozhodne inak tak s tym clovek neurobi nic ani keby lezal v nemocnici cely cas..
23. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, mudro pises... :dizzy_face:
23. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari to je moja teoria a je to pravda..
proste co sa ma stat sa stane a taketo veci sa bohuzial nijako ovplyvnit nedaju..
boli to hlavne ked to je babetko vytuzene a vymodlene ale toho cloveka by to malo hlavne posilnit a nie polozit..
23. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem vas popri obede prečítat
shaarka no kym nemam babenko doma, tak sa netesim predčasne, ale dufam ze najhorsie mame za sebou
23. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu je mi to strasne luto, ani neviem si predstavit čo prezivas, mne stači len myslienka na take a bojim sa jak čert kríza
23. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatu je i to ľúto drž sa..... :frowning2: :frowning2:

Dnes makám o 106..Zajtra má mangel meniny, tak mu niečo musím večer nachystať do práce na oslavu, aby ma kolegyne neohovorili :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Tak a tu je môj druhý graf
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70301/nummer=2
23. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: aj ked som ju nepoznala, lebo som sem len nedavano prisla je mi to luto :frowning2:
kocky uplne s vami suhlasim ze je vsetko tak ako ma byt...my to jednoducho mame napisane v osude ze nase deti pridu na svet za inych okolnosti ako tie ine...a my nic prori tomu nezmozeme...proste "ten tam hore" nam to tak napisal do dlane a tak to aj bude...a mozno ma pre nas inu "misiu"
ja niekedy tak premyslam...co ak fakt vsetko ma byt uplne inak a tomuto svetu mam priniest nieco uplne ine...

ale aj tak je to sila...ze nas takto skusa....(a to nie som ani nejako velmi veriaca)...
23. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky bambule :slight_smile:
23. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee aj ja zdravim neviem ci sa mozme pridat :slight_smile:
23. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer prajem, mam pocit ze sa to tymi negativnymi spravami dajako hemzi:frowning2:

napiste uz niektora aj daco pozitivne :pensive:
23. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz som konecne doma, dnes som bola u klientky a ely den usilovne pracovala ihihi
fazulka sa ma dobre cakam kedy uz budem cítit ze sa hýbe
23. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinika :slight_smile:
23. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky sweetberry
23. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok