• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
hlavne sa nesil vela :slight_smile:
23. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sweet neprehanam to veru, hoci mam toho dost poslednu dobu, ale zvladam a aj oddychujem a ty ako sa mas?
23. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam unavene :slight_smile: .....praca, ale tiez to neprehanam tak normalne v ramci povinnosti :slight_smile:).....a to pocasie ma troska unavuje a otapuje...
23. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to poznam ja občs unavena ale ked tak zoberiem, tak som v pohode celkom, občas mi je divne ale inac si to uzivam naplno
23. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fajn :slight_smile: a na unavy mas plne pravo a narok :slight_smile: drzkam palceky :slight_smile:))) ja uz idem do sprsky a hajat lebo potom zase zaspim na pohovke :grinning: a nezobudi ma nik papa a dobru nocku
23. jún 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet bru nocku
23. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky..

tatu,drz sa :pensive:
anaxamon,jajaj takze ideme spolu na IVF? :wink: inac s tym spermiogramom,aj mojmu mm robili behom mesiaca druhy spermiogram,ale nic zvlastne nezistili,potvrdilo sa to,robia to asi preto,aby zistili,ci to nebola len nahoda,ako sharka pise,napr.zo stresu...ale ak mu urcia nejaku liecbu,lebo ak na urologii nic nezistia,vetsinou liecbu predpisu tak sa spermiogram robi po troch mesiacoch,lebo zhruba tych sedemdesiat dni sa tvoria alebo obnovuju...
shaarka,tvoj mm berie lieky na spg alebo ste este neriesili urologiu?

papa :sunglasses:
23. jún 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko, kocky, uprsany den mame. alebo to prejde?

cau pipi, MM papa vitaminy - tie, co su v progertile, pokial si dobre pamatam, tak selen, zinok, E, koenzym Q10, L-karnitin, kys. listovu, papa vela zeleniny. :wink:
24. jún 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
proFertile
24. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj my berieme profertil
24. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby!
24. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
made, som tu sama :unamused: asi :grinning:
ako sa mas?
24. jún 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja celkom fajn, ale ako som citala dozadu, tak vela pozivnych veci tu nebolo :frowning2:

bola som s mm v kosichoch na koncerte :grinning:
24. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky...
ako ste sa vybuvali?

shari myslim ze dnesne pocasie sa nezmeni, aj tu leje ako najate boha a ja ze sa kus aspon poopalujem kym bude svadba ale pochybujem ze to stihnem pri takych burkach :frowning2:
24. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
made, na akom koncerte??? o com neviem?
nely, na jaku svadbu? kamosov? to ste este neboli? nejaka som polepetena :grinning:
24. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari az 8.8. ideme :wink:
24. jún 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj uz si spominam
24. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis :grinning: :grinning:
uz zachvilu jaaaaaj
a aj oni si vedia vybrat datum, pred vyplatou :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to teda!
24. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame pred vyplatou furt. aj v den vyplaty :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenny :wink:
24. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

naco ja citam google, iba dochadzam na same negativa :rolling_eyes:

teraz som sa docitala, ze napr. rimskokatolicka cirkev IVF neschvaluje...to akoze preto ze chcem dieta a inak nepojde tak co? zhresim? ma svacneeee :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - IVF je proti Bohu, lebo on sam vie najlepsie komu dopriat dieta ... ja sa s tym nestotoznujem, to len pisem, ako by ti to oni odovodnili
24. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, prepacte, ale prosim vas,m nerozoberajme tu vieru a nabozenstvo a cirkev, lebo ma z toho porazi. ozaj, videli ste niekto Duch casu? zeitgeist ci ako sa to po nemecky.
24. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky jak se vám daří???
24. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj shaar ja to dalej rozvadzat nebudem, potrebovala som si ulavit :cry: vzdy sa budem riadit tym co si myslim ze je pre mna a pre manzela dobre...teda sebou, mojim srdcom a mojim svedomim :dizzy_face:

film mi nic nehovori..o com to je?
24. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ten film je o mnohych veciach, ale zacina sa tym, ze boh neexistuje a je to tam super vysvetlene vsetko. boh=slnko a proste vsetko vsetko okolo nabozensva, akehokolvek je vlastne to iste - a je to len priroda okolo nas. ale velmi tazky film.

viem, ze si si chcela ulavit, nech sa paci. a prepac... ale fakt sa mi az tlak dviha, ked citam (pocujem) taketo veci!!! hnusna skorumpovana cirkev, najvacsia mafia na tejto planete!!! :confounded:
24. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte setky

anax s cirvou to neries,ja mam na vsetky tieto veci svoj nazor ale nebudem to tu rozpisovat radsej :slight_smile: , ja ked som mojej mame povedala ze by som skusila IVF tak ma hned zacala odhovarat ze to je proti prirode a ze Boh vie co robi a bla bla, ale ked som jej vysvetlila ze ked to inak nepojde a bude len ta moznost tak to skusim...
a ked chce mat vnuca bude to musiet tolerovat..

sharr nevidela som to (asi) o com to je?
24. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari si to vystihla co som ja nechcela napisat :grinning:
24. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.zeitgeistmovie.com/
Film (dokument) skladajúci sa z 3 častí pojednáva o azda najnevysvetlitelnejších zaležitostiach dnešnej modernej doby, pričom je priam presýtení obrovskou kopou nevyvrátiteľných faktov ktoré až v 21. st. môžme pokojne nazvať jedinou pravdou! Zo všetkých komerčných video-portálov typu (you-tube) je závratnou rýchlosťou mazaný, a keď sa pýtate prečo, tak vedzte že to pochopíte keď si tento 2-hodinový podľa môjho názoru dokumentaristický skvost pozriete!!! (a nie preto že som zarytý neveriaci !)
Ale prečo sa k nemu cirkev ešte stále nedokázala vyjadriť??? Odporúčam pozrieť každému kto by rád poznal pravdu, či už v otázke viery a poznania skutočnej, faktami podloženej pravdy...
24. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok