• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nel husta omacka moze byt dosiahnuta dvoma sposobmi a to ze ju zahustis pekne zelenikou a kvalitnou smotanou a budes dlho varit, alebo potom mukou a zeleninou a smotanou a len nechas zhustnut avsak prva moznost je lepsie, tam sice ide tiez muka (zatrepka) ale menej, lebo ked mas kvalitnu smotanu a fajnu zeleninku a dostatocne dlho varis, vela vody sa vypari a ostane len hustota a chut:slight_smile:
25. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sviečkovú tiež zbužnujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bolo moje naj jedlo ked mi este mamina varila... teraz som dlho takú nepapala a ked už si nejakú chcem dat roymzslim si to riadne aj kvôli návšteve WC.. :grinning:
anax - daj ty termin... ja som na pn do konca mesiaca... mám čas :grinning: :grinning: a voľno... :grinning: :grinning: :grinning:

Pipi - ahoj! :grinning:
25. jún 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajaj jak som si ta anax precitala,ja tu svieckovu doma skusat nebudem :grinning:

caf mony :grinning:
25. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky přišla jsem se na vás podívat... co je nového? Někdo těhu?
25. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, moc tu nechodim ale citam si vas, a vidim ze sa bavite o svieckovej, mne svojho casu poradila kamoska ze nemiestko slahackovej smotany, cukru a octu tam mam dat kyslu smotanu a chut bude ta ista :slight_smile: a fakt, som to skusala a nemalo to chybu... treba nozaj dat viac zeleniny, a teraz je to uz celkom easy ked uz je ta zelenina predpripravena a predavaju ju v mrazaku :slight_smile: ze na svieckovu... xixi.. takze tam das dva sacky a varis a varis.. potom rozmixujes a je to :slight_smile:
25. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni tak dohodneme daco na buduci abo ten dalsi tyzden co ty na to? :slight_smile:)))

alzbeta nie nikto, teraz varime a obedujeme :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj no vyzera to lahko, ale neviem ci by som to zvladla, ale raz sa na to dam..... :angry: :grinning:
25. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimpi ono to len tazko vyzera inak je to nenarocne na nic len na cas :wink:

kysla sa da tiez pouzit len treba misat aby sa to nezgclo :grinning: ale to treba aj pri sladkej slahackovej :grinning:
25. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - oki... suhlasim... potom sa ozvi :wink: :grinning:
pipi - čo by sme to boli za ženské, ktpré nevedia sviečkovú uvariť... prishaám, že cez víkedn to vyskúšam.... :angry:
som sa nehnevala... ale pre istotu kúpim aj niečo ako náhradu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát mi volal mmm že kupuju nam novu postel (so svokrouň hurá!!! konečne!!!! moju vysnivanu modru.... :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni a ak sa na to vrhnes vezmi fotak a nezabudni nafotit aby si nam mohla ukazat :wink:
25. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj prinzesz zalticko :grinning: :grinning: :grinning:
ako sa mas?

ja tam nikdy nedavam ocot, neznasam ho fuj!!
ani ho doma nemam bleeeeeeeeeee :confounded: :confounded: :confounded:

mamka ma ucila tam dat radsej citron,ta chud je super ale proste tu hustotu neodhadnem este..
bud je prilis husta alebo prilis riedka ale ja na to pridem :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste seci sli na obed??
25. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nelynka... uz by sme si mali dat rande, tak by som si s tebou pokecala.. ani nevies ako :slight_smile:

no kysla jaska miesat, ale ja to robim tak ze ako zacnem varit tak ju vyberiem z chladnicky ona nadobudne izbovu teplotu a uz by sa jej nic nemalo stat.. a zatial sa mi nezgrcla ani raz... v svieckovej, zato v segedine sa mi to stalo... ajaaaaajjjj
25. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - vidis dobrý nápad... skusim.... :wink: :grinning:
25. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v segedine preto ze ju davas ku kyslej kapuste...davaj ju vtedy ked ti segedin nevrie, teda najskor supni studenej vody aby nevrel a nasledne smotanu :wink:

nel ja som uz po obede, okukujem maleho synceka jednych nasich znamych na fotkach:slight_smile:))
25. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojko veru uz by sme mohli...:((
uz sa musime dohonut buduci vikend, fero robi tak by sme mohli skocit na kafe alebo niekam len posediet, co povies?

no segedin som este doma nerobila, moc ho ani nenam rada..minule som na neho mala chut ked svokra varila, a teraz nam urobila ked sme boli doma lenze mal jeden hacik, som otvorila chladnicku a som sa skoro zgrcala tak pachol.. :grinning:
25. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste sa všetky stratili? :astonished:
25. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu ale pozeram volne pracovne miesta tu v okoli
25. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a našla si niečo?
25. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nieco som nasla, zajtra ak nezabudnem tak tam skocim ked sa budeme vracat spet z prahy..
25. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,som sa vystrela na gauc ze na minutku,aa som zadrichmala :grinning: ..to asi zato,ze som do druhej varila polievku ...
25. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isla burka a cele mi to vypadlo a uz mam vlasky :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax, štrúdla super !!!!!!!!!!!!! a zapila som to mojitom - nealko .....
25. jún 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina a co tam bolo v tej strudli?
ja by som uz mohl aist aj na ten salat konecne :slight_smile:))
ja si domka robim uz virgin coladu jaaaaaj len mi dosla smotanka :grinning:
25. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata ze akyyy luxus :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - nezabudni na ten recept :wink:

idem ku kaderničke, pa pa
25. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..k tej svieckovej - ja robim "zatrepku" do kyslej smotany davam muku - urobim z toho taku masu a potom to zamiesam do tej omacky...a cakam kym to zacne hustnut...a podla toho ako to hustne tam pridavam tu masu....ked je uz moc husta tak nedodavam...
a to iste aj do segedinu...
inak k tomu vareniu...je celkom zaujimave ze ked som bola s ex tak tomu som varila same "slovenske" jedla - rezne, sote, segedinsky (aj 2x do mesiaca) sekanu, fasirky,...a teraz mojmu manzelovi salatiky, cestoviny s omackou, omelety, a aj recepty zo zahranicnej kuchyne...uplne som zmenila jedalnicek na taky jednoduchsi, rychlesi a najma lahsi na stravenie...a tento aj mne vyhovuje viac..ved rezen si mozem dat na obed v menu...a nie sa s nim trapit doma...
no ...zase som s vami vela nepokecala....vcera som o stvrt na desat uz spala a teraz uz utekame do kina s kamaratom...
zajtra mame "velky" den ideme do iscare tak sme zvedavi co nam povedia...ci nieco nove, alebo len to co uz vieme...
piste piste! ja vas tak rada citam!
b.
25. jún 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
my sme uz doma z dovolenky ale kedze nemam sancu vas za cely ten tyzden docitat tak co mate nove? :slight_smile: :pensive:
25. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj scarr myslim ze si onic neprisla, kde ste boli na dovci??
25. jún 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok