• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
..dobre ranko.moj plan na dnes navstivit babku,narodeniny ma moja zlata,aa potom trosku popracovat,aaa potom grilovat :dizzy_face:

...aky plan na dnes kujete vy?
6. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi

moj plan?
ist na elektraren dojednat splatky nedoplatku a znizit zalohove platby, potom do banky nieco poriesit s hypotekou a potom sa nejako poflakat do vecera
6. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja mám dnes jasný plán.Navariť a do večera už robiť iba nič.A večer?Hurá do nočnej :confounded: Včera mi prišla mrcha.Tolko bolesti si nepamätám.Neuveriteľne ma bolelo brucho.Dnes je to už lepšie.Takú bolestivú menštruáciu si už dávno nepamätám :rolling_eyes: :cry: Žeby to bolo liekmi?Beriem metfogammu3x850 a duphaston 3x1(16-25DC).
6. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ogeletka, ten metfog... daco, ten je na co? a dokonca tri duphastony? no teda... na co sa liecis?

ja mam plan: anglina, praca, ist domov, nakupit, nieco uvarit (alebo aspon salat), zasit nohavice, a nezaspat pri telke ako posledne dva vecery :grinning: a pomilovat sa konecne s muzikom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: lebo zajtra mam na plane menstruovat :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari perfektný plán :grinning:
Metfogamma je metformin,siofor(zvýšená hladina cukru v krvi)
Primárna sterilita je moja hlavná dg.
6. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj ten metformin, co mi moja dr nechce dat! :angry:
6. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo Ti ho nechce dať?Mne ho nasadila endokrinologička.Moja gynekologička ma len siloumocou chcela dotlačiť na laparku. :angry: Ale som sa nedala :sunglasses: A tak čakám až zaberie liečba,a dajú mi klomifen citrát Asi to už bude teraz po odberoch,výsledkoch, začiatkom júna
6. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, nie, viem ze 30 dní, ale moja mamina tam robí a viem ze v maji posielaju peniaze, vies to maju vela, to nestihaju a to sa neviem ako berie, vies ked ma xy klientov
6. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini jasne, ale nemaju oni potom za to nahodou aj penale podla nejakeho zakona? nejake percento z vratenej ciastky tusim to je..
6. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka neviem ako to je ale vzdy to vracali az v máji, oni asi maju 30 dni od kedy to dostane spravkyna, vies ty odnesies danove, ale to sa este musi zoskenovat a prejst systemom do pc aj fyzycky ku spravkyni a od vtedy asi 30 dní
6. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, 30 dni od prijatia ziadosti, cize rozhoduje razitko kedy to prijali oni na danovom..samozrejme plynie ta lehota az od 1.4. lebo do 31.3. je cas na podanie danoveho..
6. máj 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely ale to vies, urady, este to spravca musi posunut na usek kde to davaju ako uhrady
no ja nemam dobre spravy ohladne mojej prace, síce ešte mesiac som v starej bo sef este nema nahradu ale v tej novej sa to akosi pretahuje a pretahuje, neviem čo mi povie muz na to ze bereme hypo a nemam prachy
6. máj 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tini, nic moc, cakate babo, nemas istu robtu..a idete brat hypo..vela stastia :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAute som tu,idem docitat.
6. máj 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
6. máj 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som docitala.Ako sa mate?
6. máj 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ty mas novu fotku :grinning:
6. máj 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly ano myslim,ze vcera som si ju zmenila.A ty si kedy das fotku? :wink:
6. máj 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj ta ja som mala dlho ale dala som ju prec lebo inu som chcela dat a od vtedy mi zblbol pc a obrazky a fotky mi nechce vlozit nikde :unamused:
6. máj 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
6. máj 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caavte, ale sa vas tu zbehlo :grinning:
6. máj 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co porabte slecinky moje?
ja idem hodit sprchu a ideme s malou snurkovat..... :slight_smile:
6. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som tu uz dlhsie a nikde nikoho.Ja pojdem tiez hodit kupel a potom sem docupitam.Dufam,ze zase zdrhnete :grinning:
6. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jane....neboj do 20.00 som tu :slight_smile:
6. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo no dufam,ze to stihnem :grinning: Cakam na mm o chvilu pride z prace,trsku som zakurila lebo je zima a prsi.Takze do vane vleziem asi az okolo 19.15 a budem tam dlhooooo :sweat_smile:
6. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ako by som ja sla do vane jaaaaj..musim pockat este chvilku kym sa vytiahne septik a pojdem aj ja konecne jaaaaj romantikus
6. máj 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mavate?:slight_smile:)))
6. máj 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja s dnes len osprsim :slight_smile:
6. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely nielen romantikus ale hlavne relaxus.Tak ja ideeem.
6. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok