• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte :slight_smile:
26. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sweetberry - pekny nick :wink:
26. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ajoj madelaine ale vsak aj tvoj je pekny a dakujem za privitanie :slight_smile:
26. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ja hnackujem od rana :astonished: pomoooc,dajte mi nejake dobre rady ako to zastavit bez liekov,viem o bananoch,ine som zabudla... :wink: ..ale inac nic ma neboli,citim sa v pohode,ale nemozem ani ist von,prepana :confounded:
26. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pimpi, horka cokolada a cucoriedky, tie zaberaju mne...no apotom cierne uhlie..aha aste mozno silny cierny caj necukreny
26. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem anax :wink: ..inac to je strasne,mi ideme o hodinu grilovat,takze to potrebujem do hodiny zastavit :sweat_smile:
26. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, este Smecta :wink: spolahlivy beton :grinning:
26. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimpi co si pojedla, aby to nebol nabeh na slamonelozu, vela pi na to nezabudaj, prihnacke je to dolezite
26. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik shaarka,idem volat mm nech donesie :slight_smile:

anax,dik,vydis a ja som skoro nic nepila..salmonelu som uz raz mala :zipper_mouth:
vcera bolo secko ok sme isli na veceru do restiky,som si dala bacovsky rezen ci jak,kuracie masko,trosku kyslej kapusty a slaninky a zemiacky...a potom o mozno dve a pol hodiny jahodky z cukrom...
ale som sa z tej vecere prejedla,aa ked som isla spat,este stale som ju v sebe citila,bolo mi tazko na zaludku..tak asi to...z toho asi salmonela nebude ...
26. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimpi premyslam nad tou restikou...dost mi to "zavana" niecim pokazenym co ti tam podavali....ale uvidis o 24 hodin, urcite riadne pi, musis

shaarka si sa rozhodla pre laparku?
26. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne anax :wink: ..asi to bolo pokazene,ale velmi fajne :grinning: ..... ako dieta som dostala salmonelu zo salatu,ktory bol podla mna v stave pokazenom najlepsi...vsetky sestri sme ho jedli,sme nabehli za rodicmi,ze aky je skvely,aa oni ze ochutnaju ... a oni ze bleeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..sak to je pokazene :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rozhodla? nic ine mi neostava. :unamused:
26. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konečne som doma, dnes mam dost, ta horučava mi nerobi dobre. Ale ma jedna slečna pustila sadnut, ked som čakala v zdravotke, hihi
26. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinik cauko,uz je na tebe vidiet?? :slight_smile:
26. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj pipi uz hej, len neviem kolko z toho balona je moja slanina a kolko fazulka hihi akurat som dnes fotila svoje brucho ale este som nehodila do Pc
26. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked hodis daj vediet :slight_smile:
26. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar prepac tak som to nemyslela.... :pensive:
26. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi brucho v albume hihi
ahoj anax
26. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini krasne sa gulatis :dizzy_face:
26. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo anax a dnes ked je tak horuco ta mi je na odpadnutie, uz fucim ked idem po schodoch hihi neviem čo bude v 8mesiaci hihi
26. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v osmom mesiaci uz nikam nepojdes a zas bude zima takze to budes iste lepsie zvladat :wink:
26. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi no anax mala som ist od 28.10 este na trojdnovy seminar do zvolena ale asi uz nebudem vladat hihi
26. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac co sa nam včera stalo? Sme boli vonku, prislo k nam dievčatko či moze hafana pohladkat a bola pri nas asi pol hodinu a potom prisiel jej maly brat tiez sa tam motal a tak a zrazu prisiel k mojmu muzovi ze ma na tricko konika a my ze to je macicka a potom objal mojho muza no spadla mi sanka hihi a jeho mamina ze no fajn, este povedz ze ahoj tata :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaahojte.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mám dobrú správu..
Nie, ešte nie som tehu, ale možno sa nám zadarí. Chodím teraz na folikolometriu a v nedeľu by mala byt ovulácia.. a keďže je prísne sledovaná a folikul pekne narásto,l za dva dni zo 14 mm na 18mm, je dosť pravdepodobné, že by sa nám mohlo zadariť... máme byť spolu každých 12 hodín a v pondelok ideme zasa ku gynekológovi aby sa pozrel ako to vyzerá...
Okrem toho sme si dnes kúpili nové auto a ja som po straaašne dlhej dobe dnes pocítila úžasnú radosť. tak fajn som sa už dlho nectila....
26. jún 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monik..
gratulujem k foliku velmi sa teskam s tebou a budem na vas mysliet, snad vam to uz vyjde :wink:
a ake auticko ste si kupili?

som na teba hrda ze si stastna dufam ze ti to tak vydrzi co najdhsie :ú
26. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj nelly vies ako dlho som nebola taka spokojna ako teraz... taky supe pocit nam v sebe a ide t do veleho mojho tela...
Autíčko sme kúpili BMW X5 neskôr dám foto na pokec. terazsa mi nechce. moc.. sa vytesujem a hladkam si brusko aby folikul pekne praskol a aby to vyslo.
a ak nie tak som a uz aj s dokim dohodla, že pojdeme na to umele ak sa nezadari do augusta.Len on mi niečo za inseminaciu (či ko to bolo) spominal a ze to sa robi ambulantne? neviem co to je? ty vies?
26. jún 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre auticko a velmi pekne, moj sen, len drahe a pekny zrut penazi... :grinning: :grinning: :grinning:

hej inseminacia je ze ides k dokimu, drahy ti odovzda spermijky a pomocou takej dlhej pipety ti ich zavedu hlboko do krcka a tam ich vypustia, proste co najblizsie k vajku aby mali... :grinning:
a predtym mozes tiez stymulovat trosku liekmi aby ti pekne folik rastol a tak :slight_smile:
26. jún 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne ta pipeta je predlzeny pipik tvojho muza :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok