• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jaaj.. no mysleli sme si ale tak pre istotu sa pytam.. nechcela som dokiho, aby som nebola trápna... :sweat_smile:
ďakujem...
a čo ty a nové vlásky?
26. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pohoda, som sa osprchovala a cakam kym vyschnu a ako to bude vypadat tak :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som zvedava...
jeej to s tou pipetou a pipikom som si az teraz vsilma... a že mám ti odkázať že dik a ze dakuje ze je taky frajer... moj muz.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to si mu nemala hovoriiiiiiit :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
26. jún 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, u nas bol strasny vietor ale len par kvapiek, vraj v dedine nedaleko padal ladovedc ako orechy
26. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika sa tesim s tebou
26. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avoj tini.. akurat kukam ze cudzi chlapcekovia obimaju tvoho muza? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No pekne..
a dakujem.. neskutocne sa tesim.. aj som konecne oddychnutnaz prace (ak uz viac ako týždne doma) aj celkovo sa fajn citim...
A videla som tvoje brusko.. konecne... juj a pekne sa do zagulacuje...
inak ja ked ostanem tehu (nahodou) tak ja vam ukazem az v 7 mesiaci. az tam to mozno bude vidiet... :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dat auto na pokec...
26. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni čo uz ked ho maju deti radi hihi on ked začne hovorit ta vsetky prestanu plakat, dufam ze to aj na nase bude ucinne hihi
dakujem za brusko hihi hihi no ja som tiez do teraz nechcela hihi ono keby sa zoblečiem este nie je take pekne zagulatene ale to som si vsimla uz u viacerych bab, to teraz vyzera take neforemne hihi ale oblečenie to spravi hihii
držim ti veeeeeeeeeelmi palceky a posielam tehu bacily ale prosím ta neupinaj sa na to tak, lebo možes byt sklamana snaz sa to brat ako to ide, ver, psychika robi vela, vlastna skusenost. a gratulujem k auticku.

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
26. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj stary uz zase drvi na gramcoooooooooooooooooooooooooooooooooooch :angry: :angry: :angry: :angry:
26. jún 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm?
26. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini dakujem!!! :grinning:

neboj ja sa viac tesim z toho ze mmm sa tesi z noveho auticka.. presne sa nechcem kvoli psychike na tie folikuly spoliehat. preto somsa pytla aj dkiho na to umele.. ja to neberiem tak zeuz budem tehu..len som aj odychnuta a tak celkovo a dnes velmi fajne citim...
26. jún 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko
26. jún 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimooo :grinning:
26. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchadzam kocky, idem vonku s mm
moni som na teba hrda a tesim sa z teba :slight_smile:
26. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni vy ste kupili ci predavate auto?
lebo mmm mi dnes kupil auticko,tak sa tesim ze budem sebestacna :slight_smile: konecne mozme hocikam vyrazit s viki :slight_smile:
26. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://pokec.azet.sk/macko0001?i9=1411bd341c67&show=fotoalbumy

kuk na auot.. ale je tam zatial len pár foto... :wink:

mimo ahoj... :grinning: kupili sme a zajtra ideme predat nase... tak aj tebe garatulujem.. ake mas?
26. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake predavate?
my mame seat cordobu ako rodinne a ja mam fiat punto.
26. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy seci nejak kupujete auta a ze vrak kriiizaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry:

no aj ja mam novinku, dneska bol stary na druhej injekcii a samozrejme doktor povedal, ked mu drahy oznamil ze ziadne zmeny neciti, ze to ma zabrat az niekedy po tej druhej...
samiozrejme si myslim ze mu da tretiu a pekne mu poviem nech mu napise tabletky lebo ja nebudem stale davat za inkjekciu 2500kc a aj tak mu prd pomoze si myslim
26. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj nly ale tak dufam, ze pomozu...
Mimo - golf V ideme predat...
26. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy kradnete? :grinning:
26. jún 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minik ja tomu neverim, zbytocne vyhodnych 2500kc...keby mali zabrat uz by zabrala ta prva pretoze testosteron mal len na dolnej hranici nemal ho v prehnane malych hodnotach, takze tam toho nebolo treba skoro nic napravat...
takze hold uz len psychiater a ked ten nezabere tak bude mat navyber, bud milenec, zacne sa premahat nasilu (co u neho nehrozi) alebo rozvod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak v tom pripade dufam, ze ten spchous zaberie...
26. jún 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - povedzme, že mam ludi, ktori mi pomahaju..
26. jún 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som sa prave vratila z grilovacky :slight_smile:

monik,hadaj,kolko stvorlistkov som nasla? :dizzy_face: a co znamena ked som nasla 3 patlistky? :slight_smile:
26. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som nasla cestou na slovensko 17 stvorlistkou, jeden 5listok
a dneska som nasla 3 stvorlistky a jeden 5listok :grinning:
26. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,to tak to prezradim aj ja,ja som nasla tiez 17 stvorlistkov a 3 patlistky,dokopy mam 20 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
..sa tesim jak blcha,len jak si ich mam uchovat,aby vydrzali vecne?dajte dobru radu...
26. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja som si ich zvykla prelepit lepiacou paskou a do eraz mi vsetky pekne zeleno drtzia.. len tie posledne co som ich tak veeela nasla mi akosi zhnedli... :confused:
to lebo som si myslela ze som tehu a oni mi chceli povedat ze nie som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi staci ked ich zalisujes :grinning:
26. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pipi nezmokli ste? a co si urobila s ou hnackou, bo teraz mam zasa ja a netusim ze z coho... :sweat_smile: :rolling_eyes:
26. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok