• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
nely moja rec. ale chlapa nevychovas. aspon toho mojho urcite nie. :unamused: :grinning:
28. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ziadneho, pokial ho nevychovala mama ze sa tak ma chovat ty ho uz nezmenis..mozno prve mesiace zamilovanosti sa chova tak ze by urobil co ti na ociach vidi ale potom sa to aj tak setko vrati do "starych" kolaji a ty si len sluzka, co doma vari, upratuje, zehli a stara sa aby mal pohodlie pred telkou... :grinning:
28. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :wink: :wink: ......jaj tak u nas prsi ako blazniveeee :angry:
a inak plati pokial sa nechce samo tak sa neprerobi
28. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak nene, toto my mame rozdelene. skoncili casy, ked som behala po byte jak sialena, kym on sedel pri PC a mal "pracu"! :grinning: je sice pravda, ze o domacnost sa staram trosku viac ja, ale nastastie sa to upravilo, nie je to take desne, ako kedysi. vysetlila som, ze aj ja potrebujem volny cas. nejaky tyzden som bojkotovala vsetko, nedotkla som sa vobec nicoho. aby MM videl, ze sa to SAMO nerobi, ale ze to vsetko ja. tak pochopil a podelili sme sa. niekedy mu sice musim pripominat, ze uz davno nepohol ani prstom, ale nastastie sa "zbaci", ako sa hovori.
28. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellynka feministicky klub tu budeme mat ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale co uz je to tak muzi maju tu vyhodu ze maju predurcene aby sa o ne zeny starali stale najprv mamy potom zeny lebo zeny maju materinske pudy ale je pravda ze aj my by sme radi boli kebyze sa o nas niekto stara ako v balvnke urobi nam co nam na ockach vidi a cita nase myslienky aby sme boli statsne :slight_smile:
autor
jaaaj
tie paradajky. idem
shaarka bezkaaaaaj :sunglasses: a priiiid aj s paradajkami potom :slight_smile:
28. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet aj nad tym som premyslala ze som feministka niekedy, ale tak niekedy to plati niekedy nie..
ja ale strasne od duse neznasam blondiny..ako mam zopar kamaratiek a mam ich rada, ale nesmie to byt taka "tyipicka" blondina, viete co myslim..
a hlavne nejaka cudzie zena ktoru vidim prvykrat...vcera som myslela ze ma urveee..prisla nejaka holka za kamosom co hral, a chcela ze nejakui komerciu a mne sa z toho zaludok dviha len to pocujem...a on ze ne ne, a ona za mnou ze ho mam ukecat, no ja som myslela ze vystrelim..drahy namna len kukal co urobim lebo vie ako ich neznasam bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....som sa len modlila aby vypadla uz a naparfemovana jak pojazdna parfumeria fuj! :grinning:
28. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vies nellynka ja mam niekedy pocit ze chlapi su viac antifeministicke ako zeny feministicke hadzu nas tiez po case do jedneho vreca a tvaria sa otravene pred kamosmi ked nas rozoberaju neviem ci to je aj u mna tak v mojom pripade ale vidim to niekedy na druhych chlapoch ked si stazuju.....
a co mas proti blondinam ?????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ak pises o afektovani tak to z duse nenavidim aj ja a moze mat aj vlasy zelene
28. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako celkovo nic, len proste neviem...irirtuje ma ta farba vlasov, ale ako fakt cest vynimkam, mam naozaj super kamosky blondiny a tie mi nevadia..ale niektore ma proste dovadzaju do zurivosti :angry: :grinning:
28. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kase ja som si tento stvrtok dala do hnedych vlasov melir :grinning:
28. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliry mi nevadia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff to som si vydychla nelly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohodaaa, co stresujes..sak som pisala ze mam kamaratky blondiny a pohoda len proste urcite typi ma vyvadzaju z miery... :grinning:
28. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja nebudem asi ta vyvadzat z nicoho ja som taka seda mys :sweat_smile:
28. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nene, neboj, tu ma malkot vie vytocit :wink:
28. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malkot?
28. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa uz ani pisat neviem boha..
malokto :grinning:
28. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha ja ze to je nejaky nick ja trubka blondava :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, idem asi het ked sa tak rada pasujes za blndinu :grinning:
28. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ja kazdeho od seba odozenieeeeeeeem :rolling_eyes:
idem sa dat na jezka
28. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tu som. jella ma dnes prvykrat cakala pred obchodom. budeme to cvicit castejsie. :grinning:
baby, MM kupil vcera take paradajky v bille, ze som sa skoro zblaznila. tie cherry, po 99 centov. ale a chut! v zivote som take dobre paradajky nejedla. uuuzasna plna chut, akurat sladkokysle, ani tvrde ani makke, kede rozhryznes, tak to tak pukne, ako hrozno. a ta vonava vetvicka!!! tmavozelena a pichlava, vonia ako korenie do polievky. to kto toto vymyslel? nobelovu cenu za to. idem si dat! mnam :grinning:
28. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co sa udialo, treba citat spatne?

ja som prave umyla vsetky mozne riady co sa nezmestia do umyvacka pomaly po celom tyzdni a idem si zregenerovat rucicky z horucej vody tukanim do klaves:slight_smile:)
28. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anaxamon :slight_smile:
28. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
* :slight_smile: *
28. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka no co preparadajkovana ??? :slight_smile:
28. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak... 750 g. sice som to este nedojedla, ale nie je problem. nie som tehotna nahodou? :grinning: :grinning: :grinning:
baby, na co take fajne z jedla "trpite"? ja mam este slabost na pukance... este nikdy som sa ich neobjedla. :grinning:
28. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari zemiaky...milujem zemiaky :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moooze byt.
ale take zemiakove pyre s plnotucnym mliekom a oprazenou cibulkou... mnaaaaaam! skoda, ze to je take nezdrave. ale tak 2x do roka si dam :grinning:
28. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok