• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
och anax :cry: :cry: :cry: telaz budem smutnaaaaa
ja cem vidiet sochu slobody v podani anaxamoon :grinning:
29. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matulienka...no myslim ze ak mrcha meska a mas aj pozitivne testy tak nie je co riesit a si tehotna...akurat potrebujes to mat potvrdene od lekara..urcite cim skor zajdi za inym gynekologom..nech vezme krv na hcg a urobu usg :wink: a to ze teraz nic nevidel este nevadi..akurat moze a nemusi vidiet bublinku-gestac.vacok..to zavisi od toho aj kedy bola ovulka a ako rychlo sa male uhniezdilo :wink: a ak do 7-8tt nebude male v maternici a budes mat priznaky mozes mat mimomat.tehu.dovtedy sa nezapodievaj takymito pochmurnymi myslienkami
29. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa mam ist teraz koli tebe premocit na balkon, nechat si spravit kudrlinky a potom nafotit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax a neurobis to pre nas? :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaxamon hihi nie nemusis :grinning: :grinning: :grinning: nechcem aby si bola kvoli mne chorucka to v ziadnom pripade :wink:
urcite si krasna socha slobody :slight_smile:
ahoj flyangel :wink:
tinika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tini asik ani koli vam :grinning: :grinning: ako pise sweet nechcem by horucka :grinning: :grinning: ale nasla som kopu rooznych fotiek, napr. zo skusania siat svadobnych celkom sranda a potom z rukov 2005 a pod. juuj aspon som zaspominala :grinning:
29. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ani sa nepochvalis nimi anaxii :slight_smile: spominali by sme s tebou :slight_smile:) :grinning:
ja premyslam ze idem asi hajat neviem..mna tak nebavi rano vstavat ked viem ze musim :rolling_eyes:
29. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna nie prave spominana socha slobody ale keby ze je v ten den este viac vlhko nez bolo, socha by bola suprova:slight_smile:)

link len na chvilku potom ak to ip poslem :wink:
29. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie posledne su najlepsie a pockaj ty si sa uz vydavala alebo sa len chystas anaxi? :slight_smile:
a som slepuch nevidim sochu slobody :grinning:
29. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax..13.9.2009 este len bude :grinning:
29. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13.9. 2009 tazko anaxi :sweat_smile:
29. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi nevadi pochopili sme ze to bolo asi 2008 ale ono to bolo tak krasne anaxi ze..ze mas pocit akoby to len malo byt :grinning: :grinning: :grinning: a rada by si si to zopakovala
29. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravenee :grinning: :grinning: tolko som si zvykala na pisanie roku 2009 a mylila som sa s rokom 2008 ze mam teraz opacny problem :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nadherneee fotocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teraz som ich vsetky pozerala
29. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee nechcela by som opakovat svadobny den, aj ked bol uzastny a paradne som sa citila druhy krat by som uz nechcelaaa :grinning: radsej sa pojdem svadbovat na inu svadbu :grinning:
29. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa asi odplizim ako taka padavka co nema vydrz :grinning: a pojdem sa zachumlit do periniek lebo mi je zimkaaaaaaaa brrrrrrrrrrrr :confused: :grinning: tak papenky a dobru nocku aj vam babulky. ked vas to drapne ako mna :slight_smile:
PEKNE SNIKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj matulkinmu uzlicku :wink:
29. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sweet :wink: a prajem ti dobru nocku papa :wink:
29. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo kde je ostatok?
tini?
nel?
jane?
fly?
mozno aj shaarka?
mimo?

kde ste ktooo :astonished:
29. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som som mala klientku este sak to poznate, kazdy ma čas a riesi na poslednu chvilu
29. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem kukat telku este papa
29. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skoda tini ale tak pekny vecer este prajem :wink:
29. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este tu niekto strasi? :slight_smile:
29. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj scar.. neviem ci som ta sthla ale este som tu chvilu.. len neviem docitat..som tu dva dni nebola... :confused:
29. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute babenky moje..
Som tu dlho nebola...
Som vás poctivo teraz čítkala, ale táák veľa ste toho popísali, že by som všetko musela minimálne do zajtra rána a už sa musím pobrať do postieľky (inak máme konečne novú - krásnu modrú podľa mojich predstáv),bo ráno ideme na tú genetiku...
No a ako som dopadla u gynekológa: Chodila som poctivo na folikulometriu a keď už som si myslela, že je po všetkom sme dnes zistili, že folikul nepraskol ešte (cez víkend bola najväčšia pravdepodobnosť). No tak budúci
týždeň idem na krv aby zistili, či vôbec ovulácia bola... Keď som sa konečne začala tešiť, tak zasa musím ísť na krv a zasa čakať na nejaké výsledky... juj.... Tých zajtrajších sa vôbec nebojím... Myslím, že to by mohlo dobre dopadnúť... Teda ja tomu (asi) verím, aby to tak bolo :wink:
Inak ostatné je už všetko v pohode... Teda ako čo... Moje telo si už protilátky nevytvára(to mi dnes povedal doki) a ostatné čo sa jeho týka je vraj o.k. a podľa jeho (dokiho) slov som z jeho strany pripravená na tehotenstvo.. tak dúfam, že tento cyklus (keď už sme ho poctivo od sledovali) dopadne dobre.. no ale neviem. lebo teda vám poviem, milovať sa 4 dni v kuse to dá zabrať a teraz máme ešte aspoň dva dni skúsiť... juj.. no neviem... najprv sme hrali hrdinov, že kvôli bábätku to zvládneme... noo.. my by sme aj chceli, ale naše organizmy asi nezvládajú :grinning: No veď uvidíme čo kto dá... :wink:
No a v stredu už (po 2-týždňovej absencii) sa vraciam do práce... I keď nie na dlho, bo v sobotu ideme na svadbu, v nedeľu dospávame a od 10.7. mám dovolenku 3 týždne... stráášne moc sa teším a o to (že test si budeme robiť práve tam) ešte viac...

Jáj a ešte mám novinku... sme sa s mmm rozhodli, že ak sa nám do augusta nepodarí otehu idem e na 100 % na to umelé oplodnenie... Doki mi vravel dokonca, že nemusíme ani nikam chodiť, bo s našimi výsledkami teraz môžme urobiť iba insemináciu ambulantne (neviem či som to dobre napísala). Tak aspoň§ to ma teší...

Juj som sa akosi rozpísala.... :sweat_smile:

No zajtra Vás prídem kuk...

Idem sa teraz osprškovať a potom hajinky aby som ráno bola čerstvá a čo najviac si zapamätala... (aj tak si nič nezapamätám :sweat_smile: )

Tak papapap
zajtra...

všetkým posielam veľký cmuk!!!
29. jún 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko vám prajem :slight_smile:
30. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :slight_smile:
30. jún 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj ajoj mimomu :slight_smile: :slight_smile: pozerám, že más 6 ročnú dcérku s krásnym menom :slight_smile:
30. jún 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok