• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
kuk anax :slight_smile:
30. jún 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj, konecne ziadne huhu:slight_smile:))

robi sa mi herpes cislo 4 :slight_smile:))
30. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach co to mas anax daka znizena imunita musi to byt neprijemne hmm posielam aspon fu fuuuu to nie je huhu :wink:
30. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly
mata pretoze tam chodila 3 roky a zrazu nebude,to tak pride.
anax,daj si na to nieco?s kym si sa bozkavala? :grinning:
30. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no blizi sa mi cervena tak vtedy mam taketo stavy:frowning2: co uz narobim, nie je to pravidelne kazdy mesiac ale asik tak raz za styri sa mi narobia..prezijeme:slight_smile:)

co ste dnes vecer porabali ci porabate?

ja som stihla prist domov asi tak desat minut pred burkov..:slight_smile:
30. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ajoj no ja som to neboola so mnou sa nebozkavala, ja bibo nemam :grinning:
30. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo to urcite.aj moj krstny syn ide o rok do skoly a sestre bude tiez urcite luto.
u nas uz zase prsi....to je neuveritelne :cry:
30. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax och no neprijemneeeee....ja sa vyhadzujem zase ako pubertak vtedy
ja som bola v robotke potom som bola v palace skoro mi nohy odpadli take hlupe topanky som si vzala, potom som bola na poste kde ma do zurivosti nastartoval jeden chlapik a ukludnovala som sa este doma,no a nakoniec som zaspala na pol hodkua zobudila som sa ako furia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a tiez som to chvalabohu stihla domov pred burkou narozdiel od vcerajska
30. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo zjedla som b kompex z natieram vazelinou nic viac nepomoze, telo si to musi samo vybojovat

bozkavala som sa asik so spinavym priborom v schnicel hause vo viedni :confounded:
30. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa zatial drzi pocasie.
ahoj swet :grinning:
30. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si toho tiez riadne postihala sweet, inak ty si z ba? nejako som to zatial nepostrehla...ci jaaj uz som si spomenula z grobu si:slight_smile:))

ja som sa akne zbavila nasadenim hak:slight_smile:))
30. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ja ked niekedy sem tam zajdem do nejakeho zariadenia na obed tiez pozeram s udivom ze ala blyska sa cistota.....ale cosi mam nosit v kabelke pribor s poharom ?? :sweat_smile: ono na niekoho sa to nalepi na niekoho nie, je to otazka imunity
tak ma mrzi, ze mas bebinkovu pusinu
ajoj mimi :slight_smile: u nas este skolka trva my sa este nelucime

mati aj u nas stale vkuse a vkuse prsii pome sa kupaaaaaaaaaaat :grinning: uterak sprchac a pod cakam ta :sweat_smile:
30. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru uz coby si nosil pribor clovek so sebou...ale aspon k pitiu som si zobrala slamku:slight_smile: ale ta tiez ktovie ci nebola osapckana bo nebola hygienicky balena...ale ved nevadi ako prislo tak odide:slight_smile:))
30. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ja nie som priamo z ba sme sa prestahovali, ale pracujem v ba, pred tym som v ba aj byvala ale mame to stale kusok.....ano ano jeziiis hihi ja ti pisem a zaroven citam tak apson vidis moje myslienkove pochody, nie nie nie som brzda :grinning: :grinning: :grinning: pamatas si spravne ale uz nebudem mazat ten text hihi oki?

no ja mam problem s chrbatom tam sa mi robi stale takze si musim ked je teplo aj premysliet ake tricko dat na seba hlavne je blbe ze to au au boli su to take bolaky, fuj inak chutna debata :sweat_smile:
30. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no anax ano ale vlastnu slamku, lebo ked vidim tie slamky na pulte v pohari a si vravim ze ako sa na ne cely den a bohvie ci len jeden den mozno to ani neschovaju prasi tak to tiez nie je bohvie co :grinning: ake sme haklive haahaaa alebo ja :confused: :sweat_smile:
ano slamky by mali byt balene taaaag ako to byva napriklad v mekaci :slight_smile: napriklad.
30. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo moja ako sa mas...lepsie??
30. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to prave ze ich mali v pohari som mala radsej pit z flase...no co uz to nevratim

no inak ty tiez tak pises ako ja, najskor precitam polku potom napisem a zas docitam ale text sa mi uz mazat nechce...ale ono to potom aspon vytvara dojem realneho rozhovoru:slight_smile:))
30. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si co robkala anax ?neviem ci sit o pisala :slight_smile: tak mi urob repete pre realny pocit rozhovoru :slight_smile: :grinning:
30. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepisala som:slight_smile:
najskor som sa osprsila bo som bola spotena po ceste v mhd a potom v buse...potom som s apustila do mojej vecere, teda len ryzu som si uvarila,masko som este mala...no a zaroven som postavila hrach varit na hrachovu polievka a ta je uz tiez hotova a pori tom som pozerala serial co mam nahraty...poliala som kvetinky bo mi povedli po celom dni a teraz som tu a stazujem sa na herpesy :grinning:
30. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi no krasny program ako z rozpravky :slight_smile:
30. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pistovna stastia ma byt na markize a ide tam cosi ine :grinning:
30. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zistila som ze to nie markiza ale doma si zo mna robia....
30. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,da sa.
ty sa pochval :wink:
30. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco ako z rozpravky? myslis tu o janosikovi:slight_smile:)) :grinning:
30. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco o janosikovi co si niekoho zbijala dnes ? :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie a ani som nikoho neokradla ja len ze ten hrach :confused: :grinning:
30. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie ty budes popoluska :slight_smile:
a ty si domka sama ?
30. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dnes sme mali super den, poobede mal mm dovcu ze ideme kupit tehly a sme sli domov po euriky a vyvencit havu a az tych par minut nam rozbili okno na aute. Kosili travnik ta kamen asi odletel ta zabava bola no ale nakoniec sme aj tehly vybavli ale az zajtra dovezu
30. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej ja som sama doma:slight_smile: muz zaraba peniazky :wink:

tini caw, no tomu sa hovori stastie, to veru nepotesi:frowning2: ale aspon ze ste mali aj stastnu cas dna :wink:
30. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj tinka no nepotesilo :confounded:
a naco potrebujete tehly? :slight_smile:
30. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok