• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax ani nehovor...cakam na moju lasku a ona este niekde vychrapiva, budem musiet odist k bazeniku a vratit sa ked tu bude :slight_smile:
3. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko - jasne - tiez si myslim ze "ide" milovat cudzie dieta...ved urcite vsetky mame v okoli deti nasich surodencov alebo inych pribuznych...

mozno cely ten "problem" je v prijati samymi sebou toho faktu ...je velmi tazke pred okolim priznat ze "my sme ti neschopni, co nedokazeme mat vlastne deti", vediet utocit tym pohladom ludi, ze mame cudzie dieta, ze ako to dokazeme....ale ja som v tomto bola vzdy velmi otvorena...tak ako otvorene hovorim ze "nemozme" tak tak viem ze budem otvorene hovorit ze "neporodili sme ho" ale je "nase"
jednoducho - vzdy som brala zivot s tym co mi prinasal a vzdy som si aj z toho zleho pobrala len to dobre (tak ako tie moje trapasy otacam na srandu)....a tak viem ze ked sa nepodari vlastne...tak si to zmenim tak aby ma "cudzie" urobilo stastnou....stastie je len o tom ako si to my nastavime...
boze ale som sa rozfilozofovala....idem radsej pracovat...tak budem uzitocnejsia...
piste..rada vas v prestavkach medzi robotou citam :slight_smile:
3. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi by smemali byt chapave k lenke ze jednoducho to tak nechcu...:slight_smile:

ale mozeme na tu temu polemyzovat vseobecne:slight_smile:))

ja som ochotna si dietatko adoptovat, ale najskor spravime maximum co je v nasich silacha financnych moznostiach (teda tri cykly IVF)
3. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozri barbike ja si vazim takych ludi, ktori to dokazu zobrat si cudzie dieta ako to pises ty...ale viem ze u mna nie je problem si priznat, ze nemam vlastne len proste nechcem tomu uz raz odhodenemu malemu stvoreniu ublizit...ved predsa uz raz niekto mu to spravil preto radsej dopredu zvazim ci na to mam alebo nie a proste viem ze ja na to nemam to je cele
3. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno je to aj tym ze ja mam len brata a dvoch bratrancov a skoro nikdy za cely zivot som pri malom babe nebola snad cele dve hodinky takze asi tak
3. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni,ved ti to nikto nevycita a ani sa na teba nebude zle pozerat..velmi si vazim, ze si to dokazala takto povedat a ani sa nemusis pred nami obhajovat..len si kazdy vyjadrujeme svoj nazor :wink:
..ja by som sa tiez pokusila spravit maximum, aby som mohla pocat moje-nase dieta
3. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenci - ja to uplne respektujem - ja som hovorila skor o sebe a o svojich pocitoch...
ved keby sme boli vsetci rovnaki tento svet by bol hrozne nudni...a ja prave tu roznorodost mam rada :wink:
to urcite nebol natlak na to ako by to malo byt...to bol len oj nazor.

anax...ja takisto urobim vsetko co je v moznostiach mat vlastne...a nie som ani naivna aby som verila ze na prvy krat sa to podari....ale mozno po prvom budem tak otravena ze uz dalsie nebudem chciet...ved uvidime...
3. júl 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len sa mi to tak zdalo ze barbike sa to nevidi ...a zas nechcem vyzerat ako uplna tava ved ja zas nie som ako zly clovek len som dost perfekcionista :slight_smile: a proste to tak citim, ze by som mu nemohla dat 100% mozno raz zmenim nazor :astonished:
3. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbi sak toho sa obavam ze tie injekcie kedze tych sa najvia obavam, a teda hormony ma tak otravia ze nebudem ochotna to viac podstupit...ale uvidime

inak teraz uz viem ze skor ako v oktobri sa do toho nepustime, kedze v oktobri ideme do toho londonu a az potom zacnem s nejakymi pichackami :grinning:
3. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no tak zas mam ja asi iny nazor ja napriklad IVF nejak nemam chut podstupit ja maximalne co som ochotna spravit je IUI
3. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca ja som tiez bola proti umelemu par mesiacov dozadu, ale s diagnozami ktore mame sa uz zas na to kukam inak...to je tak clovek sa dozvie nove veci a nejako sa aj pozlad na vec zmeni...aspon mne sa to stava
3. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brrrr...ja injekcii bojim, bojim :frowning2:
..my este tieto veci velmi neriesime, kedze este uuplne nesnazilkujeme..ono je to dost obtiazne na dialku xixi
..verim, ze budeme obaja v poriadku..ja chodim kazdy rok na preventivku a tiez mi robia kazdorocne vaginalne sono...minule tam videla dva folikuly..tak snad to bude ok..aj ked clovek nikdy nevie..obzvlast kvoli veku..co ma vzdy strasi moj gynekolog :fearful:
3. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie lenci...to nebol urcite natlak! ved keby sme tu mali vsetky rovnake nazory tak po 10tich prispevkoch kde by sme si povedali "suhlasim, suhlasim ano, tak to je" by sme to mohli zavriet... :grinning:

anax..ja som na tom podobne...este som nezazila..ale z toho co mi kamoska hovorila mam hruzu...na druhej strane..mam velmi chapaveho a silneho manzela..tak mozno to vsetko prekonam ked bude on pri mne stat...
my mozno zacneme uz niekedy v septembri...ale to je este daleko..aj ked cas leti ako sialeny...
3. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko tak vam sa mozno aj frisko zadari az budete uz spolu, dlshie:slight_smile:) nie na dialku

barbi, sak napokon mozno aj tehotne budeme spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IUI je ta akoze inseminacia? aalebo ako?

no my sme na tom podobne ako anax - malo a pomale...sanca otehotniet je tak raz za 10 rokov...a tolko asi cakat nechceme...takze ked sa to opatovne potvrdi tak do toho ideme...
3. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mozeme zacat od novembra...kedze manzel je cely oktober na SVK
..bybolo super keby sme sa naraz mohli presunut do inej temy :wink:
3. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IUI - zavedenie spermií do maternice; IVF - základná metóda umelého oplodnenia ; ICSI - zavedenie spermie do vajíčka pomocou špeciálnej ihly; PRENOS BLASTOCYTY - formou predĺženej kultivácie; MESA-TESE - mikrochirurgický odber spermií
3. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - uz len 5 prispevkov, kde sa flakas?
anax - aj ja som stred, ja mam 27 :grinning:
3. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko to by sme si potom zalozili novu, otehotneli a nezblaznili sa :grinning: :grinning:

made aspon mi nebude smutno samej v strede :grinning:
3. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbike to je pravda pravduca nemozeme mat vsecia rovnaky nazor na vsetko to by bolo vazne veelmi zle vymyzla by originalita :slight_smile: anaxamon dufam, ze mne uz nic zdrcujuce nepovedia myslim, ze uz aj ta posledna operacia bola nad moje sily
barbike a to malo a pomale znamena v cislach co?
3. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko dakujem za vysvetlenie.
tak teda nam odporucili ICSI a az teraz som pochodpila ze co to je.... :unamused:

no ved tem je straasne vela..ale co ked toto je ta co nas vsetky asi najviac zaujima...."kedy sa to a ak sa to podari" :slight_smile:

bola tu aj tema co s nacatym vikendom ale nejako sa to neuchytilo :slight_smile:
my mame dnes doma par priatelov...kupli sme stolny futbal a tak teraz okrganizujeme obcas take male "party" sused chudak pod nami uz zuri ..ale co...ved ked mu tam bude behat cely den nad hlavou maly bude este spominat na to ako sme obcas vecer tam mali rusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
minule som mu aj strudlu odniesla...ale aj tak je stale taky nabruceny...a svokra (byvali tam predtym 30 rokov) mi vraveal ze on vzdy taky bol....
aj mi ho je luto...pred polrokom mu zomrela manzelka a deti tam u neho ziadne nevidim...tak musi byt taky asi dost opusteny....ale co uz ...ked niektori ludia su taky uzavreti....
3. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado sa stalo :wink:
3. júl 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ISCI sa robi ako sucast IVF, to treba tiez napisat:slight_smile:

barbi ale tak to si pekne udobrujes suseda:slight_smile: to uz nemoze byt az taky nabruseny ked mu strudlicku das:slight_smile:)))
3. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, tema susedia - my ked sme sa nastahovali, tak ti nasi pod nami nam napisali list, ze sme velmi hlucni, ked sa rozpravame a ja ze klopkam papucami .. teraz ked im tam beha macka, tak su uz ticho ... asi si zvykli (oni zas hraju, resp. pokusaju sa hrat na klavir) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa s vami dievcata rozlucim..naberam smer Londyn :dizzy_face:
..krasny vikend vsetkym
3. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko pekny vikend
3. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko - zavidim, my ideme az na jesen :wink:
3. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
londyn!
zavidim! nekupis mi topanky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bola som holky na obede...Mcdonald :slight_smile: obcas dam na zmenu chute ..hihi
3. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak som sa vrátila z obeda a cestou som sa zastavila v Tescu, lebo dnes ideme navštíviť moju babičku do Alzheimer centra v Piešťanoch a bola som jej kúpiť sladkosti a natrafila som tam na výpredaje, tak som si kúpila ľanové 3/4 nohavice veľmi peknej zelenej farby za 4,95Eura .....No nekúp to .......

Inak s tým víkendom..asi zajtra pôjdeme do Štúrova na kupko, resp. len tak na výlet do Ostrihomu... Dúfam, že bude pekný čas....
3. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej matusik aj sem chodievas? ja som na zaciatku, ale sa mi nedali stihat dve tri temy.. :slight_smile:
3. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok