• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte, tak dnes to vyzera ze ziadna pohroma sa nekona hihi a zajtra uz budeme murovať jadro tak sa tesíím ze zase budeme o kusok dalej
3. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Všetky Vás obdivujem ako to čakanie na zázrak zvládate. Ja každý večer preplačem prečo práve . :pensive:
3. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aurori...aj my mame svoje smutky....ale ja napr. sa velmi tesim ze mam skvelu pracu, uzasneho, starostliveho a chapaveho manzela, ktory ma vzdy podrzi, mame naplneny zivot roznymi aktivitami a tak na tie smutky mi ostava malo casu...ale tiez prichadzaju...ale velmi verim a snivam...tak ako som si vysnila jeho tak verim ze tak si vysnijem aj dietatko :slight_smile:
3. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
3. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my uz mame doma dvoch kamaratov a uz s manzelom mastia futbalek....:slight_smile: ja som pre nich upiekla babovku a poctivo nalievam alkohol co nam este zo svadby ostal :slight_smile: nech si vyprazdnim spajzku.
3. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu hu hu
3. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aby... idem vás pozdraviť... dlho som tu zasa nebola....
ako sa vám darí ale čitkam poctivo....
A viem aj že ani Pipi tu zasa dlho nebola a že Nely má novú foto...
a Shaarka tu tiež dlhšie nebola...hm...
a máme nové snžilky, ktoré týmto pozdravujem...

Držím vám všetkým palčeky nech sa vám darí lepšie ako doteraz!!!!

Papapapapa
3. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby ako sa mate ?
ahoooj monika ako sa ti dari??
3. júl 2009 o 21:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ahoj :slight_smile:

monika mam ta :wink:
3. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - sama neviem.. kadzy druhy den som O.K. a kazdy druhy zasa nie...
3. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane teraz som sem napisla a ty ma hned vymaknes?! :grinning:
3. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj jane jak sa mas??teba tu vidim chvilku a potom si fuc co mas nove???
3. júl 2009 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Jani, prides a odides... chúďa Nat.. ani sa ta nemoze spytat ako sa mas... pekne od teba :grinning:
3. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath tu som len nestiham.Mam sa ani neviem co povedat.Tak kadejako.A co ty dari sa?
3. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve som zistila, ze moj kamarad je nezvestny.... :astonished:
3. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pekne a nath je fuc.Zase nic nestiham :frowning2:
3. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathaliiiiiiiiiiiiiiii kde siiiiiiiiiiiiiii?
3. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuuuuuuuu sooooooooooooom len som upratovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 22:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma nemam co robit tak upratujem xixi a jak to ze nevies ako sa mas to musis vediet!!!
3. júl 2009 o 22:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo a teraz ste kam usli vy???ja uz mam skoro vsetko hotove :slight_smile: a teraz tu sedim po tme lebo mi sem lieta vselijaka haved a ja sa bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
3. júl 2009 o 22:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nath uz musim do postielky,nejak sa obchadzame.Snad na buduce.Ak chces vediet viac precitaj si v teme endometrioza den 1.7. :wink: Pa dobru nocku.
3. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku
3. júl 2009 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre raanko, prva prva, no dnes na vas asi čas mať nebudem, ideme murovať jadro a ja budem vyvarať a nosiť im papať. Tak prajem pekny dník :slight_smile:
4. júl 2009 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, som druha, druha:slight_smile: Len som sa sem chcela mrknut, ci tu daktora nie ste. Mame dnes prekrasne pocasie, tak asi vyrazime niekde na vylet! Zatial pa pa
4. júl 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby aj mi tu naaaadherne pocasie tak snad niekam pojdeme :slight_smile:
4. júl 2009 o 09:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeeeeee. Práve som prišla domov od dokiny....Vymenila som ju za toho cvoka, čo som bola u neho v pondelok a povedal, že nie som asi tehotná. No a hneď som sadla k PC, aby som Vám napísala...Tak urobila mi sono a v maternici som mala dutinku 8 mm, takže som šťastná ako blcha. Som v 4 týždni a o dva týždne idem na kontrolu srdiečka. Tak držkajte palčeky....Ďakujem všetkým čo ma podržali....Cmuk, cmuk, cmuk :wink:
4. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matuliienka GRATULUJEM a tesim sa s tebou
u nas bol prave velky lejak, som akurat stihla dojst na byt s desiatou pre oca a muza :grinning:
4. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aaaaaaaaaale???? no tak teda u nás je teplo totálne, ani mráčika zatiaľ nieje vidno, hádam to vydrží....a Ďakujem..... :wink:
4. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no my dnes domka trcat budeme, bambulka teplotkuje, dali nam antibiotika, este ze to tak v pohode znasa, energia jej ako vzdy nechyba.
Mali sme dnes ist na oslavu, ocino ma okruhle, stretnutie celej rodiny, ocino zajednal obed v restauracii, zial sme to museli zrusit, ale ze nam donesu papanicu domov :grinning: z restiky a pridu pozriet malinku po oslave, vsak aj darcek sme pre ocina mali a to spolocny aj s maminou takze mamina mu nic neda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tak krasny vikend prisiiel slnieckovy :slight_smile: hm...len aby sa z toho co najrychlejsie dostala
baby ja chcem ist tak strasne na dovolenkuu tak moc, aspon an tyzden niekam nejaky last minute alebo cosi, len absolutne neviem kam a aj cena aby nebola daka horibilna a aby to aj stalo zato :grinning: som asi prilis narocna :slight_smile:
tesila by som sa ako blcha kebyze mozeme konecne niekam prec ist prec rec prec kde je iny vzduch zmena, naposledy som bola pri mori 9 rokov dozadu, s malinkou este takto nikde.

tinka tak to ma mrzi ze vam zosalelo pocasie...kebyze prsi mam svoju polovicku doma ale kedye neprsi hrabka sa v zahrade, teda respektive vyrovnava zem, aby sme mohli polozit travnik, raz :grinning:
4. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matulienka...srdečne blahoželám tak nech je všetko v poriadku!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok