• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ahoj shaar dari sa?
4. júl 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate nejake skusenosti s liecbou podla Jonasa ?myslim vseobecne aj na ine ochorenia nielen co sa tyka otehotnenia a podobne
http://www.studiozdravia.info/default.aspx?p=servicediagnosticpage
su centra ktore sa touto metodou zaoberaju, ci mate nejaku skusenost
4. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janemari aj tebe pekny podvecer aj shaarke :slight_smile:
4. júl 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet nemam skusenost co sa tyka zdravia podla Jonasa.Ale o nejake dva tyzdne ti budem vediet povedat ci funguje jeho vypocet na otehotnenie.Zatial mu to na 50%vyslo. :wink:
4. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari dakujem :slight_smile: ja som skor premyslala o dcerke a jej liecbe skusit ist do toho centra s nou na vysetrenie
a s tym otehotnenim si myslim ze ak je to pravdou ze to niekomu vyjde asi by tie pary mali byt zdravotne v poriadku aby to bolo pravdepodobne ..neviem len uvazujem
inak moja maminka nemohla otehotniet 5 rokov a otehotnela v te dobe podla nejakej metody jednej lekarky a to pocas mc a som z toho ja :grinning:
4. júl 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon tolko snahy pre povzbudenie ta :slight_smile:
a podla jonasa konkretne otehotnela jedna konikarka tu :slight_smile: tak .....neviem je to zvlastne an zamyslenie, kedye sa tiez nejaky cas pokusali a podla jinasa sa podarilo
on ma inka zvlastne tie ovulacne dni co som si vsimla uplne odlisne ako to byva z bezneho lekarskeho hladiska co sa tyka ovulacie po mc a podobne
4. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet no ja mam zdrav.problemy a skusila som to podla neho pre zabavu nebrala som to vazne asi tak.A co sa dcerky tyka tak ako on lieci nemam sajnu.Myslela som ze sa zaobera len tehotenstvom a nejakymi predpovedami.Ale verim,ze malinkej pomozes.
4. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari a otazka nainstalovala som si makebabyme :slight_smile: a neviem vlozila som tam nase fotky a nejako mi to nejde :sweat_smile: poradiiis plosiim :slight_smile:
vsak to aj ja som si jonasa spajala s otehotnenim ale mama mi teraz volala ze ci nepojdme s malou do jedneho centra a ja ze co je to za centruma ona ze sa zaoberaju metodami jonasa tak som chcela vediet ci to niekto nepocul
4. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweety no ja som si to tiez robila a mala som problemy :wink: A pokade si prisla?Vlozila si fotky?Tak by ti malo ukazat volby ci chces chlapca alebo dievca.Vyberes ramik na foto.Zvolis si a das si urobit.A ono ti urobi a ukaze foto.
4. júl 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz som na to prisla :slight_smile:
4. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hah a mozes mi teraz poradit ako si to dat prec s prehliadaca ? mam to stale hore na liste a neviem to odstranit :sweat_smile: sisnuta
4. júl 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z prehliadaca :angry: :cry:
4. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som na to nejako ani neviem ako prisla :grinning: :grinning: :grinning: ja si tu sama dnes pokecam paraada :grinning:
4. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet bola som trosku off prepac :wink:
4. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je oki :slight_smile:
4. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všetky Snažilky...opať po dlhej, dlhej dobe..!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
4. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj fomarik. :slight_smile:
sweet nwjak mi blbne net.Este si tu?
4. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za privítanie Janemari.... :wink:
4. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj formarik :slight_smile:
ano janemari som som :slight_smile: bola som si vlasy umyt a postavit vodu na cestoviny
4. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes je tu mlkvo.Uz sem sice malo chodim,ale aj vcera vece ticho.Asi vsetci griluju :grinning:
4. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som opat tu:slight_smile:
4. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sweetberry :slight_smile: Co mas dnes v plane?
5. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky koukám zatím žádná těhulka :frowning2:
5. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale vytrvalo sa snazime :slight_smile: Ja som mala dnes dostat ms, zatial nic, zajtra bezim do lekarne, kupit test. Necitim sa nijak zvlastne, pobolieva ma brucho, ako keby som mala dostat normalnu mensku, tak neviem, ci z toho tento mesiac nieco bude :frowning2:
5. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm... tak to držím pěsti ať máš stěstí...
u nás ms zatím očekáváme. Teď beru prášky a 11.7. by měla dorazit
5. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emi :slight_smile: variim,upratujem spalnu a musim vytriet dlazku u nas je to bezne z denne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: a vecer by mali prist nasi, ocino mal vcera oslavu, na ktoru sme nemohli ist lebo bambulka mala teplotu, mali prist sice vcera ale tak ocinko oslavoval :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: tak nemohol soferovat
no a polovicku mam v praci ale ochvilocku pride a ako si myslim bude zase s lopatou na zahrade prekladat hlinu a vyrovnavat teren na travnik a my dnu kedze babula berie antibiotika
a vy mate co v plane :slight_smile: :slight_smile:

amka drzim teda palcoky :dizzy_face:
5. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ja vyprazam karfiol na obed a polievka paradajkova este je zo včera. Chystame sa poobede s mm do lesa prest aj s havou trocha do chladku lebo je straaaasne horuco
5. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, my len tak hlivieme :grinning: mali sme pekne ranajky a teraz sa len tak valame pri filmoch :slight_smile: a vecer ideme do restiky, MM nezabudol, ze mame vyrocie. som len zvedava, ci mu nebude trapne platit stravnymi listkami, lebo je pred vyplatou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tini, do akeho lesa na prechadzku chodite?

sweet, tak dufam, ze je malej bambulke uz dobre - btw MM ma tak oslovuje - bambulka :dizzy_face: :wink:

emka, daj vediet, ze ako si dopadla. aj ja som dnes chcela pre istotu testovat, i ked ovulka podla bazalky nebola. ale stale je tu nejaka ta mala sanca, ze je teplomer pokazeny, haha :grinning: :grinning: :grinning: ale bohuzial - ani test nemam doma, tak to musim odlozit na pondelok vecer alebo utorok rano. :angry:

fomarik, ty si kde bola tak dlho??? :fearful:

alz, beries HAK? preco?

a co sa tyka jonasa, tak je to podla mna totalna kravina... jasne, ze obcas sa to moze podarit - ale to je skor zhoda nahod ako vypocet :grinning: :rolling_eyes:
5. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Shaar s tým Jonášom s tebou súhlasím, podľa mňa je to kravina.. Ono vždy má 50 percentnú šancu na úspech /dievča/chlapec .... otehotnie/neotehotnie/ no a to je dosť veľká šanca z ktorej sa podľa mňa odvíja aj jeho úspech... Vždy to niekomu vyjde...POdľa mňa by napr. pohlavie bábätka takto mohol tipovať ktokoľvek..

A všetkým pekný víkend..Aj my čumíme na telku, nič sa mi nechce ale mala by som niečo spraviť na obed...Asi Thajské slíže s mäskom...Shaar užite si večeru :wink: :wink: :wink: :wink:
5. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok