• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
thajske slize? :grinning: to co je? nieco ako slovensky hamburger? :grinning: alebo madarska chobotnicka :grinning:
5. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka/babulka :grinning: dakujem vsak aj ja dnes konecne nema prvy den teplotku 3xklop
ide k babicke a dedovi aby so mohla do prace a nemusela brat ocerku tak ja dufam ze vsetko bude ok ze sa jej neprihorsi a tak, radsej ked som s nou tak mam taky lepsi pocit ak chapes mam vsetko odsledovane bdiem nad nou a tak ked ju mam pri sebe.

martinka aj mne to pride take neuveritelne priam ten jonas neviem nechcem brat nikomu nadeje aj ked mozno kebyze nemam inej moznosti skusim kadejake metody mozno aj jonasa :slight_smile:clovek hlada sposoby ako si pomoct len treba verit to je asi vsetkeho zadrhel ked neveris nepomoze ti uz ani jonas :grinning: a s tym chlapcom dievcatkom to si neviem vysvetlit nejako logicky podla jeho parmetrov bohvie....a v tolkych predpokladoch raz sa musi jonas trafit nie :pensive: :slight_smile:
chapes..

my sme dopapali obedik a teraz mame relax, este musim doupratovat cosi a malinku idem trosku osprsit vlasky jej umyt sme sa vcera nesprsili ked mala teplotku lebo hajkala tak som ju uz nechcela trapit.
Mnam inak mak :slight_smile: ale thajske slize som este nerobila :slight_smile:)) priznam sa
my sme varili dnes tak slovensky :grinning: sosovicovy privarok klobasa volske oko :grinning: :grinning: :grinning: a takymi to :confused: specialitami :sweat_smile: som sa zavdacila, nejak sa s mojou polovickou chute rozchadzaju ale nebolo to zle raz za cas :slight_smile: nato som si dala kavicku, tak snad to nebude mat nijake nasledky :sweat_smile: drzte palce :grinning:
5. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka: jsem zpět. Přišla nám návštěva... ne ne neberu HAK, beru hormony na srovnání cyklu. :wink:
ale zatím žádný velký úspěch
5. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alzbet, a ake su to hormony?
5. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnam, sosovica. mam velmi rada. vlastne vsetky strukoviny. akurat mam namoceny hrasok, budem robit privarok na zajtra :slight_smile:
5. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharri: nejprve jsem brala Proveru tabletky na polikání. Ale začala jsem nabírat a zvracet. Tak mi teď dal Utrogestan, ten si zavádím přímo a nezvracím. Je mi fajn ale nabírám dál... a to mě štve. Ale hlavně mě přestala bolet hlava HURÁÁÁ
5. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda, take vedlajsie ucinky? to ti teda nezavidim. je to zvlastne, ze z progesteronu ti ej takto zle... naozaj neobvykle.
citala som, ze merias, ukazes mi graf? ked beries ten utrogestan, mavas ovulaciu pravidelne?
5. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70784/nummer=3

no dr mi řekl abych si utrogestan zaváděla přímo aby nedráždil žaludek a je fakt že mě při proveře snad každý den krutě bolela hlava, a je to teď v pohodě. Změny nálad, deprese, stresy... to mě provází stále ale je to lepší. Jenže cyklus se bohužel ne a ne srovnat.

a ovulaci mám zatím různě ale asi tak od 12 - 14 dc se objeví. Nemám pravidelnou ms a tak se to mění
5. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekne grafiky :slight_smile: co sa tyka cyklu, tak plus minus par dni je ok, hlavne ze mas ovulku :wink:
5. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo vypadá to že mám, to je dobře... taky měříš a zapisuješ?
5. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jj, ale neovulujem :unamused: hadam sa raz podari... http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
5. júl 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mi líto... a co dr?
5. júl 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne, riesime to. budem musiet na laparku, nech sa kuknu dovnutra a trosku vajecnikom pomozu. :wink: ale som z toho cela nesvoja. s nasim blbym spermiom mi Dr odporuca ist rovno do centra... :unamused: ale ja sa este nechcem vzdat.
5. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obdivuji tvou odvahu... já bych nechtěla podstupovat tyhle vyšetření...

no nic, musím končit... zatím pa pa
5. júl 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ale co mam ine robit? :confused:
papa ***
5. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem zpět
5. júl 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nely, jak se dnes máš?
5. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lazbet..dobre docela, nestezuju jsi.hezky slunicko svitilo, parada :grinning:
5. júl 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobře...
tvoje přezdívka nebo jméno, nevím, mi připoměla jak jsme včera pečovali o kočičího sirotka a nalezence. Sestřence jí donesl manžel. Kočička byla hladová, podviživená a měla zánět v očích. Nakrmili jsme ji, vyčistili očka a ona prospala celý zbytek dne i noc
5. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jo ja ti pripominam kocikcu, hehe.. :grinning:
my mame taky doma, 5kotat tedkom :grinning:
5. júl 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, keď som mala vysokú sliznicu to je dobré?
5. júl 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauvelino
5. júl 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely: my máme taky kočku a od ní 3 koťata, a dnes dovezem psíka. To mě snad zaměstná na tolik že nebudu mít na děti myšlení
5. júl 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóodpovie mi niekto?
5. júl 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni precitaj si prisevky dozadu tam mas odpoved!

ahoj mimo

alzbet tak my psiky uz mame, 2...ale ze by ta to zamestanavalo, neviem..zalezi od toho aku rasu a ako moc si na deti citliva
5. júl 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaka fotka vazna nel :confused:
5. júl 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni, já fakt nevím... tohle mi ještě nikdo nevysvětloval, ani nevím oč jde, takže ode mě bohužel...

No doma teď 4kočky a psíka nevím kam dáme. Chtěla jsem to nechat až budem mít hotový plot ale manžel je tím psem jak posedlý
5. júl 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimoooo,,, to je jedna z mala fotiek co sa mi povedli :grinning:
5. júl 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde presne, aby som to tam nemusela hľadať
5. júl 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok