• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nie neboli.....momentalne to nechavame plavat.....ale asi stres :unamused:
7. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute pokus cislo dva vas pozdravit.Nejako blbne net.
7. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jane
7. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcej jane...aky si mala dnik?
7. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tak vy st ena zaciatku...oki doki takze potom mas ulohu, poctivo hlasit pokroky :grinning:

mimo sak ved hej ked sa vam uz raz podarilo, asi je to skor stresom a zivotnym stylom, ako povacsine dnes vsetko :pensive:

ahoj jane

este mam polovicu ponoziek...ale musim aj manzelovi odpisat na sms lebo uz posiela uzmierovacie :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa zduval?
asi mas pravdu,mam o 12kg viac,stresy na hovado a rychle tempo.....mozno je toto vsetko horsie ako nejaky problem kt.sa da vyliecit liekmi alebo vitaminami.
7. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ved polovicu si spravila tak druhu polovicu nech urobi on :grinning: :grinning: :grinning:
ja neviem ani sama.neviem naco mi predpisal estrofem a lutenyl,ved mi nic nepovie.teraz ked pojdem na kontrolu tak si otazky napisem na papierik,vylozim ho na stol a budem sa pytat.a hotovo!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach pozeram rozlucku s michaelom jacksonom
7. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet aj ja.ach jaj.babky koncim.majte sa pekne a pekny zajtrajsi den vam prajem bez depiek :wink:
7. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mata.
ahoj sweet.
7. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimi
ahojte vsetky
dnes mi mama stale hovorila nech si spravim test :unamused: a tak som si ho urobila truba
7. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata to by som mala aj ja s tym listockom spravit, dobry napad :wink:

sweet ahoj :wink: a co test? nic?
7. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak prave nic naco akurat co som ostala takaze no ved to sa dalo cakat ja uz som sa testovat totiz fanaticky prestala
7. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez netestujem-zo zasady....mz ako hodinky,tak naco?
swet,mala pred 2 tyzdnami dobrala antib. a zas sa stazuje na hrdlo a v noci uz zacala pokasliavat,slak ma trafi,teraz ked ma ist k nasim :angry: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
7. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet jaj to je mi luto...nabuduce daj na svoje pocity a nie na mamkine reci :wink:

mimo to je tym pocasim co teraz je, cely den teplo na odpadnutie a na poobedie sa zamraci ochladi a zacne liat :cry:
7. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mi pozerame rozlucku s M.J. a dnik asi ako po nocnej :grinning: konecne som sa vyspala a nieco som a v zahrade porobila.A o chvilu utekam do prace.Skoda ze nemozem s vami travit viac casu.
7. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach mimi to ma mrzi snad sa z toho nic nevykluje :frowning2:
7. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj jane ty zas dneskana nocnu letis? to je strasneee :pensive:
7. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to-naposledy brala atb v decem.2007 a teraz,ked sa dari,tak sa dari -( niekedy jej to prejde ale niekedy nie je ineho vychodiska ako lekarka :pensive:
7. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme poslednu dobu v jednom kole, uz aby to skocilo :pensive:
7. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je uz lepsie simonke,nie?
s kym je zajtra?
7. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky, tak som tu, zbezne som vas precitala - ovocie, uhorky, ponozky, gatky, tanceky, stresy a tuzba po babatku... furt to iste dookola, ako inak :grinning: pidavam sa k vam, presnejsie povedane - ostavam s vami :slight_smile:
dnes som testla! :grinning: a? a nic. hehe. ale cert to ber - euro a pol som este videla, nie? :dizzy_face: zajtra ocakavam MS.
7. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar skoda,co mam povedat?
ja uz nehovorim radsej nic....este aj ta mala..... :pensive:
7. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar zabudla si na pohreb jacksona// :pensive:

a este chod pozriet moju temu do volnej :grinning:
7. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre babenky ja uz letiiiim.Pekne sa tu majte,dlho neponocujte a potom sup do postielok.Dobru nocku :wink:
7. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane dobruuu nocku prajem ehm teda co to trepem peknu smenu a nech rychlo ujde
7. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna mrazi z toho prenosu o michaelovi sa mi nejako vracaju tie veci suvisiac :frowning2: stratila som troch blizkych ludi ak neratam priatelov ale iba rodinu
papa janemari dobru nocku
7. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak smenu :slight_smile: nevedela som
7. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nekukam dzeksna, lebo si s vami pisem. umrel, chudak, mala som ho rada. kedysi bol aj sexy a hudbu mal super. fakt unikat. :sunglasses:
anax, jasne ze hned som isla kuknut. no som sa pobavila, co ti poviem :grinning: som zvedava, ze co odo mna chces. lebo inak si to neviem vysvetlit, preco prave moj :grinning: :grinning: :grinning: trapny. :grinning: vies kolkokrat som si chcela dat nieco ine? a zrusit tento. ked si vygooglis na nete, tak je to sama shaarka a vdaka tomu sa da napisat aj moj zivotopis :grinning: no hruuuza :zipper_mouth: :grinning:
7. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj shaar co zas za vsetkym hladas ze co od teba chcem, tak nic :grinning: :grinning: :grinning: ale pocuj mam prvu gulicku v bt grafe...viees? :grinning: :grinning: misia uspesne zahajena :grinning: sa mi o bt aj snivalo...na tri krat som sa zobudila a premyslala ci sen a ci realita :grinning:

no a ked das moj do googla napises aj tri zivotopisy :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok