• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
a ako si na tom ty ?
9. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já teď vůbec nevím... čekám na ms. Měla by dorazit 11.7.
Je mi pořád stejně, test zatím nedělám.
9. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to moc drzim prsty
9. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uidíme ale já tomu nijak moc šancí nedávám. I když jsme se kolem ovu pilně snažili a dokonce manžel asolvoval u studenou spršku.
9. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze co? aku sprsku?
9. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako studenu sprchu to ma pomoct ?
9. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
umyl si ho ve studené vodě. Prej není dobrý když jsou zahřátý :grinning:
9. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to mi hovoril aj moj gynekolog ze to musi mat chladenie ako motor v aute :grinning:
9. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je hezký přirovnání... :grinning:
já musím končit. Musím tu poklidit. Tak se zatím měj krásně, pa pa pa
9. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to je dobre s tou sprchou
9. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi povedal doktor ze by mali byt chladne ze to je idealne prostredie a prirovnal to k autu ze ani auto s prehriatym motorom nebude fungovat som nevedla v tom momente ci sa mam smiat alebo ho brat vazne je celkom mily len teraz ma vyse mesiaca dovolenku a ja neviem co sa so mnou deje
9. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo ty dovolený jsou na nic. Já jen doufám že mě nechytnou zuby. Naše zubařka má dovču vždy celý měsíc :confounded:
9. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooj tak to by bolo neprijemne zuby najma bolave su hnusne potom jedine na pohotovost
9. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pohotovosti jsem byla 2x. A nechtěla bych už. Sice pomůžou ale neumrtví to a pak to dokončení u mé zubařky je moc bolestivé
9. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to ja mam celkom dobre skusenosti s pohotovostou. Asi ako kde a aky doktor
9. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já tam měla pokaždé jinou doktorku a všechny byly moc hodný... až jsem se divila. Čistili mi kanálky. Po třetí už jsem byla u mojí zubařky, ta mi vytahala nervy a bylo to v pohodě.
9. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.
sweet,takze mame daku jednodnovu virozu a co je horsie dalsie antibiotika.ale dokyna vravela ze v pondelok moze kludne ist na prazdniny,ak sa jej nepohorsi.vy ste ako na tom?
9. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau mimo.
mne sa sice nepohorsilo, ale ziadne ATB neberiem a ani na prazdniny nejdem. cize celkovo na prd. :grinning:
ale bud. tyzden od stredy dovca, tak sa veeeeeeeelmi tesim, ani sa neviem sustredit na pracu :grinning:
9. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale shaarka,a preco na prd?
a kam idete do dovcu?-zavidim :slight_smile:
9. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemas co. najprv ideme do trencina na festival a potom ked sa vratime, tak na chalupu na tyzden, nasi nam pozicaju a budu si doma obhryzat nechty a mat mrle v zadku a v piatok uz budu volat, ze ci by nam vadilo, keby prisli :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne,my tiez nejdeme na dovolenku-aspon nie taku dlhodobejsiu,lebo sme kupovali to auto.
ale chceli by sme ist na predl.vikend do sturova a potom na podhajsku.len sa bojim malu uz niekam aj zobrat,lebo to furt volaco. :unamused: v zime sme neboli chori ani nepamatam a teraz bum..... :angry: :unamused:
9. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaale. pobeha po slniecku, naboso, popapa cerstvu zeleninu, ovocie a bude. treba ju motivovat, nech telo rychlo zabojuje s pliagou. :dizzy_face: :dizzy_face: uz len lepsie bude, neboj! :dizzy_face:
9. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit ze dobre uz bolo :unamused:
neprekvapi ma momentalne skoro nic :grinning:
9. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je parada ja uz mam dovolenku za sebou vlastne to bola svadobna cesta :slight_smile: boli sme na Greckom ostrove Zakynthos bolo tam uzasne a teraz ostava uz len spominat a makat :frowning2:
9. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi tak to som rada posielam nejaku super silu proti bacilom Vikinke :slight_smile:))!!!!
ani my nejdeme na dovolenku ani sme este nikdy s babulou spolu neboli pri mori neda sa
ale sla by som och juuuuuuj :slight_smile:)))))strasneeee :slight_smile:))))))
a usmejkaj sa mimi :slight_smile:)))))))pleaaaseeeee slubujem ze aj ja sa pokusim ok ___???? :dizzy_face:
ahoj pipi ahoj shaar:slight_smile: makame makame denne aspon chvilu makame makame zarobime zarobime :grinning: :grinning: :grinning: a prd z toho mame ani na dovolenku nemame tralala tralala hejahejahou ...........
9. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....vstupujem do uplne zlej debaty....ja uz dovolenku az do vianoc nebudem mat....len tie dva dni medzi tymi statnymi sviatkami....pojdeme niekam na hory...takze v robote kazdy den musim kvaćat :frowning2: takze tato tema nie je vobec ale vobec pre mna...ale zato makam ako fretka ...prave som prisla z 4 hodinoveho mitingu, takze musim ist dalej robit zapisky...dlhy den pred nami...
ale vecer si chcem ist zacvicit...ako citam tu bukovskeho knihu tak ma to dost navnadilo :slight_smile: ziadna dieta, ale zmena zivotneho stylu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak sa s vami zatial lucim...idem k mojim zapiskam :slight_smile: tfuj..ako tuto cast prace neznasam....najprv 4 hodiny v anglictine kecaju a potom JA tu musim dat do rozumnej podoby :unamused:
9. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikulka si ked to zvladas ja by som im z toho mitingu asi narobila riadny gulas s mojou anglictinou :grinning:
9. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj pipa...keby si vedela ako ja niekedy nerozumiem co hovoria :slight_smile: a to som tu uz pol roka a s niektorymi temami mam dost problem...najma ked sa zacnu bavit o predajoch, planoch, budgetoch atd...to je pre mna spanielska dedina...a stale bude...no pokial som tu tak to znamena ze to co tam pisem je v pohode :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale poviem ze dodnes si pamatam na prvy miting..som bola uuuuplne ale uuuplne spotena...a nemala som sajn o com hovoria..nie to este o tom napisat nieco co ma hlavu a patu...a najhorsie ze to bolo v piatok o druhej poobede, cize ked sa to o siestej skoncilo tak som este do osmej vecer pisala zapisky...len aby som si to pamatala ze co asi sa hovorilo...lebo potom boli tusim tri dni volna :frowning2: dnes je to uz lepsie...uz mi to aj kratsie trva..viem co zapisat a co je podstatne..ale aj tak tuto cast svojej prace mam asi najmenej rada... :frowning2: a na moj vkus su tie mitingy dost casto - kazde cca dva tyzdne.

ale veru kocky...som cakala ze za tu dobu co sa budem venovat poznamkam tu toho viac napisete...ze si to v mojej "mentalnej pauze" ako volam svoje stavy ked v prestavke si prebrowsujem net precitam...a nie ze tu este musim pisat...chichi
9. júl 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem swet.....my sm boli s viki ked mala 4 roky v tunisku a bolo suprovo a min.rok sme boli v sturove na chate aj s nasimi.
a co simi?neplace za vami?
9. júl 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimi ako je Vikinke trolilinku lepsie ?
nie nie Simi strasne lubi babicku a deda jej sa odtial ani nechce :grinning: mile od nej ze :sweat_smile:
9. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok