• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
dobry vecer, idem vas docitat :dizzy_face:
9. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vela toho nebolo:slight_smile:)

ja som dneska mala rusny den a tiez vcera, vcera som dosla domov o pol deviatej len co som sa najedla, osprsila, kukla chvilku tv a sla som spat:slight_smile:) a spala som az do rana, po dlhom case konecne....unavila ma trojhodinova kocikovacia prechadzka so syncekom zuz11 :slight_smile:)))

pozeram ze deturence mate stale chore... dufam ale ze sa z toho uz coskoro poliecia a aj si uziju leto a prazdniny:slight_smile:))
9. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je dnes tak zle :frowning2:
9. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet je ti zle?? ako zle? fyzicky ci psychicky? :confused:
9. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyzicky a aj psychicky, ale teraz od zaludka alebo co to je som taka ospala bleee mi je a hlava ma akoby chcela boliet zaspim ais v sede dnes sme boli v Auparku v TB a ja ze mam chut cosi na papanie si dat ja som zacala s chutou jesta v tom mi doslo tak fuuuuu a nemohla som to ani len citit to jedlo nemohla som to dojest co mi aj luto bolo skoro nic som tomu nedala a to som bola hladna dosli sme dom a stale mi je tak divnuo
9. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak snad ti to prejde coskoro daj si nejaku bublinkovu mineralku...ja som si dala ryzu s paradajkovou omackou a nejako mi vyskocila kyselina trosku...tak tiez popijam mineralku

strasne sa mi pacia tieto fotky, specialne od c. 24

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=402580&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D20
9. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto mi anax neroooooob ja som strasne na toto citliva lebo je to moc krasnee a ja take nikdy mat nebudem
9. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su perfektneeeeee uplne uzasneeee sanka mi padla
9. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac sweet nevedela som ze ta to vezme....snad to nebude take zle....kuk :wink:
9. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk :slight_smile: :slight_smile: je to ok neboj :wink:
9. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada bo som sa zlakla :confounded:
9. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak damy kde ste dnes vecer?? :confounded:
9. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute....

ako sa tu mávate?

My doma tak všelijako...
Mrcha zasa neprišla v deň kedy mala, ale zatiaľ je skoro... veď mi stále meškáva... hm..
v pondelok som mala silnejšie bolesti v pravo v podbrušku a po včerajšku som si povedala, že idem radšej ku gynekológovi aby mi vylúčil cystu.
Hneď sme pozreli výsledky či bola tá ovulácia a bola... dokonca mám niečo tam dolu.. vraj to vyzerá ako žĺtkový vačok, ale vraj je skoro niečo hovoriť... hm.. aj tak dostanem mrchu.. veď príznaky na ňu mám... som s tým zmierená...

Včera mi skoro muža jeden debil zabil... nabúral mi doňho...wwwrrrrrr... mal šťastie.. keby buchol 15 cm viac na stranu tak má mmm nohy v prdeli.... aaaaaaaa..... a ďalšie šťastie v nešťastí bolo, že nebol na novom aute....
No šťastie ako také, keďže des sme ho mali prepísať na nového majiteľa...

A od včera my plynie 3-týždňová dovolenka.. hm... a asi ani na tú nejdeme.. mali sme ísť už teraz v piatok, ale sestrin malý sa totálne vyhádzal z niečoho a tak to padlo.. snáď sa nám podarí nájsť niečo na budúci týždeň aspoň, bo inak si už tento rok nič neužijem keďže som si všetku dovo. naraz vybrala...

a boli sme na svadbe a tu vám ponúkam pár mojich záberov, na ktoré som hrdá.... možno sa vám nebudú páčiť, no mne sa veľľľľmmmmiiiii....

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/

album s názvom Svadba N+F (prihlasovacie meno je Norika a heslo Filip) a album Simi a Igor....

Tak vás všetky pozdravujem a prejem všetko všetíčko dobré a skoré otehotnenie.... :wink:
9. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj baby taaak co nove??ja som prave dovarila a konecne som tu :slight_smile:
mna cez tyzden vyhodili s prace takze je nam skvelo a snazenicko snazenicko a nic s toho zatial tento tyzden sa s priatelom pekne obchadzam ked je doma on ja som v praci a naopak snad to uz bude dobre :slight_smile: inak sa nam to nepodari
9. júl 2009 o 21:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik vies co? bude to dobre a ak tam nieco videla ja budem namiesto teba verit ze je to malilinke embryjko a budem aj za teba verit ze to vyjde:slight_smile:))))

idem kuk tie fotky

nat awoj, u mna nic nove nateraz
9. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon tie fotky su fakt pekne :slight_smile: neboj je nas tu viac co v to veria ze si tehu a drzime palceky :slight_smile:
9. júl 2009 o 22:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta babka je uuuzasnaaa :grinning:
9. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....ja to nemozem otvorit...sproste zablokovanie stranok :frowning2: takze az doma :slight_smile:
no ja tiez budem verit ze to je to co chceme vsetci a velmi ti to prajem

nathali a v akom sektore pracujes ze ta vyhodili z prace? aky dali dovod? krizu? dali ti odstupne?
10. júl 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte piskotky :grinning:

pozeram, monik, ze sa rada fotis :grinning: :grinning: :grinning: sama :grinning: :grinning: :grinning:

konecne je piatooooooooook!!! sa strasne tesim. fakt. tento tyzden mi tak ryhclo ubehol, ako uz davno nie. a to je super. uz len precizne naplanovat vikend a uzit si ho! :dizzy_face:
10. júl 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano shaarka! je vikend! my ideme za znamymi do Levoce...maju dve krasne rok a pol stare dvojicky dievcatka :slight_smile: take blondiatka..tak sa tesim :slight_smile: a z prace odchadzam o 14:30...takze to je len taky pol den! hura!
ja som dnes bola na odbere krvi..lebo este vo februari som mala mykoplazmi na plucach a tak ze ci tam su este alebo som ich ATB preliecila...je to inak hrozne..ked tam nieco budem mat tak si budem liecit 3 choroby! tromi roznymi silnymi liekmi! katastrofa..uplne si odpali pecen...no ale co....ved tri mesiace uletia ako voda a sup - zacnem papat hormony na to IVF.
a vy co teda planujete? ako si ho chcete uzivat?
10. júl 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievcata zas dalsi dlhy den v praci predo mnou ako ste na tom vy ?
10. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mna boli brucho, sef otravuje s nastenkou, mam dost roboty, co musim stihnut do dovolenky a MM tiez nie je ukazkovy. tak premyslam, ako si urobit radost. :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbik som servirka v kaviarni este v praci som nastastie ma nevyhodil zo dna na den ze cau ale nechal ma tam do 31.8 aby som si nieco nasla a dovod myslim ze ziadny nemal ale jeho matka je mrcha a vzdy si nieco na nas vymysla aj kolegina jej ma plne zuby a pojde prec no ale ja som si uz nieco nasla tak mi drzte palceky aby mi to vyslo :slight_smile: ako ja si s toho moc hlavu nerobim ja mam este svoj salon ale praca servirky ma bavi :slight_smile:
baby ako sa mate a co nove :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super nathali ze mas nieco v zalohe, som rada ze je piatok a vikend pred nami aj ked ideme makat na domceku prerabame takze budeme dva dni na malte :grinning: ale takej pravej slovenskej
10. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak si to uzite :slight_smile: aj ja by som uz chcela domcek
10. júl 2009 o 10:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat...to je dobre ze sa na to pozeras tak pozitivne a najma ze nie su pritlacena k muru..prajem aby ta druha praca vysla a aby sa ti pacila.
10. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej nat, tak to je pohodicka. a aky salon mas?
autosalon? kadernicky? kozmeticky? :sunglasses:
10. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. júl 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huuhuhuhuhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,kde steeeeeeeeeeeeeeeeee? :angry:
10. júl 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako sa mate?je tu niektooooooooooooooooo???
10. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok