• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj sweet :slight_smile:
10. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to newa nely.asi uz starnem ale ja som rada so svojimi rodicmi.
ake pocasicko mate v CR?
ahoj sweet...ako?
10. júl 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimi ahoj matka :slight_smile:
vycerpane unavene ale to ste asi vsetky po tyzdni robotky bolo ako vzdy dost ale co sa tyka prace tak to je vec v ktorej som konecne spokojna vo svojom zivote uplne vdaka sefke ze to mam kusok domov a ze netvrden v praci do umoru
bola som dnes v skolke zaplatit skolne dnes bol posledny den uhrady :sweat_smile: akurat deticky hajali
babulka je stale u babicky a deda a navrhli mi ze ju mozu varovat aj buduci tyzden aby nemusela do skolky este ved vcera len dobrala antibiotika tak by to asi bolo najlepsie zajtra teda pojdeme za nou a budeme spolu cely den pojdeme sa prejst a tak aj ked najradsej by som ju uz mala doma skoda ze nebyvame blizsie zebynasi mohli varovat u nas
boli sme u veterinara po praci este na ockovani
a boli ma brucho :angry: som sa prejedla z vecere aji vzdy som nenapravitelna
10. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati aj ja som s nimi rada, ale nemusime chodit nikam...my sme najradsej doma ked ideme domkov...

tu je pekne ale vetrisko studeny fuka..ale uz by sa malo oteplit buduci tyzden..

ahoj sweet
10. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute... :grinning:
10. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monik :grinning:
10. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avoj...ako sa mame? co mas nove?
10. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: uz som tu roky nebola,co je noveho? :grinning:
11. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky
11. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.... :slight_smile:
11. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
11. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co porabate?
11. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa valam a odhodlavam sa na prechadzku, pripadne volejbal, MM je uz nazhaveny. ale nechce sa mi umyvat, malovat, obliekat... :grinning:
a inak? vy co?
11. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som sa rozhodla ze zmenim gynekologa :grinning: jaaaj a este sa chytam na kolotoče :grinning:
11. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem na čom som... Tri testy // ale strašne slabulinké... tak čakám do pondelka čo povie doki... Vo štvrtok vravel, že vidí tam niečo... no ja sa bojím a viac menej na to nemyslím. resp. myslím, že nie som tehu a keď budem budem rada...
Inak by som chcela ísť niekde fotiť, ale lenivá som... strašne ma pobolieva podbruško a od bolesti sa mi nič nechce...
a varím si slepačiu polievočku a strašne sa na ňu teším... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, za akeho?
a kolotoce - fuuuj. nemam rada. ale ty sa tesis, urcite si uzijes! :slight_smile:

monik, nemas v albume? idem kuk. :dizzy_face:
11. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ten prvý mám.. tie druhe nech fotím ako chcem nie su vidiet..
11. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly tak si to aj za mňa uži... :wink: ale bal=onik by som si kúpila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tie testy mas po vyschnuti alebo do 10minut od testovania odfotene?
11. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved obe fotky maju serioznu druhu ciarku! i ked teda nevidim, ci to je ruzova farba. ked je, tak to mas iste!!!
11. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,a ty chodis teraz k matymu??
shaarka,aj ja kcem sa hrat,ale nemam s kym ..
monik,ako co mas noveho?kde idete na dovcu?

mi sa rozhodujeme kde mame ist na dovolenku,ja sa bojim ist lietadlom,tak som planovala grecko,manzelovi sa tam nepaci,kcel ist lietadlom tak ja ze dobre,ze mozno lietadlo nespadne,tak ze dobre ale do spanielska,aa manzel povedal ze radsej turecko alebo egypt,tak ja ze ok co uz z tebou...aa potom zacal ze ale jemu sa paci kuba....tak ja uz neviem ...

aaa inac bola som v care,cakam na poistovnu o 3 ivf :wink:
11. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuhua, ale poviem ti - keby som ta nepoznala a videla tvoje albumy s tymi detskymi vecami, tak si asi pomyslim, ze ti sibe :grinning: :grinning: :grinning:

no a ciarka na testoch nesilneje???
11. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tak ja patrím k tým, ktorý si to myslia :zipper_mouth:
11. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktorí :sweat_smile:
11. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, ale monik uz bola tehu.
ja by som sice nakupovala az po nejakom tretom mesiaci, ale kazdy sme iny. ze.
11. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesilnejú mi, ale akurát som volala so sestrou (tiež videla ten test čo vy) a vraví, že je to strašne skoro ešte... Ak sme trafili ovuláciu a podarilo sa to tam tak môžem byť max. v 2-3 tt.... mrcha síce mešká 4 deň, ale u mňa nič nové pod slnkom...
Shaar ver tomu, že mi šibe.... :wink: Veď aspoň tie veci si kupujem keď už nič iné... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nely toto fotené už po uschnutí.... a ten test to je jeden a ten istý.. tie ďalšie dva mi nejdú nafotiť..
Pipi - na dovču zatiaľ nejdeme a neviem či pôjdeme.. Igi mal haváriu a Filikpo (krstný syn) sa celý vahádzal tak to pre zatiaľ padlo..
11. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, ja ti s velmi dobrym umyslom odporucam, aby si vsetky vecicky zabalila, dala do krabice a odniesla na povalu. nielen saty, ale aj vsrtkych plysakov a deky, hracky a pomocky.
vyberies to potom, ked budes mat davno potvrdene tehu, brusko bude rast a ked bude cas zacat chystat bejvak pre malicke.
hm? :confused: :zipper_mouth:
vobec si nemyslim, ze toto robi dobrotu, co mas okolo seba... :unamused:
11. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano pipi ku Matyimu :angry: Shaarka to vies ze si to uzijem :wink:
11. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, len sa dobre priputaj :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga - keby som ti povedala koľko peňazí je v tom a koľko peňazí ušetríme ak sa mám to naozaj podarí a raz porodím, potom by si si prestala myslieť že mi šibe... Je to neskutočné množstvo peňazí a ja som už teraz vďačná svorke za ten nápad kupovať to skôr, aby toho naraz nebolo tak veľa.... Potom už iba dokúpime fľaše, cumlíky, plienky a kozmetiku a tooooľko veľľľa peňazí mi ostane na milión ďalších vecí...... :wink:
Ale každý sme iný ako vraví Shaarka a každý máme iné názory na rôzne veci....
11. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok