• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
:cry: kde ste? MM ma taha von, asi sa budem musiet s vami rozculit. :grinning:
12. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den :slight_smile: tak sa vam musim pochvalit,ze dnes aj vcera som spala do 13,tej :dizzy_face: jak babatko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
aa prave som doranajkovala,aaa samozrejme ze sa mi nic nechce,isla by som na grilovacku,ale svokra ma pre nas fazulovu polievku na obed ...
fly,no nezavidim ti,neziedla si ty nahodou najprv spekacku a potom si isla na tie kolotoce? :wink:
monik,a tebe sa tie ciarky ziavili do piatich minut???
shaarka,dakujem za vcerajsie povzbudenie a fakt nejdes so mnou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka lebo sa mi nechcelo vstávať :grinning: a v podstate je to už aj tak jedno, zajtra bude záhada vyriešená... dúfam.. :grinning: ak nie dnes :sweat_smile:
12. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga,a preco vecer?testni teraz :wink:
12. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi lebo až večer prídeme domov :grinning:
12. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,uz si zdrhla?
12. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nene, tu som este.
flam, ved opisat test mozes aj teraz, nie? :grinning:

pipi, a co za povzbudenie? a kam idem s tebou? ty furt pises na nejake odkazy z minulosti a myslis, ze ja si pamatam, co som povedala/napisala vcera? :grinning:
12. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: si ma fakt rozosmiala,fakt...ved ja tocim vzdy o tom istom,do posilky viem ze so mnou nepojdes,takze co ostava? IVF :grinning: vcera si ma uistila,ze sa mi to podari,tak ze ci nechces,aby sa aj tebe,hm? :sweat_smile:
12. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac do tej posilky chodim poctivo 3 krat do tyzdna a vidno ze to stoji za to,takze ak nie na ivf,tak do posilky..vyber si :grinning:
12. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi :grinning: :grinning: :grinning:
nechaj ma porozmyslat
12. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharikk......este mas 5 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...
Nely testy ukázali v limite, všetky tri a cysta nebola bo vo štvrtok som bola u dokiho s tým, že mám bolesti asi mám cystu.. On sa len usmial a povedal, že to vyzerá na tehotenstvo...
ale tak čo už... Som si povedala, že plakať nebudem a nebudem.. ani slzu som nevyronila a ani tak nemienim urobiť... Som naopak rada, že mrcha prišla tak skoro (lebo som čakala, že bude viac meškať, ale asi ma ten tam hore chcel presvedčiť o tm, že tehu sa nekoná) a aspoň sa môžme skôr začať snažiť a stíham to ešte počas dovolenky... a to ma nesmierne teší, bo mám hlavu totálne čistú a aspoň na nič nemyslím.. Iba na to kam pôjdeme zajtra fotiť, kam sa pôjdeme zajtra prejsť, čo budeme variť a čo napečiem...
Je mi proste fajn.. dnes si dám vínko, na ktoré mám už asi týždeň chuť a bude mi ešte lepšie...
:wink:
12. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - doki mi robil testy skoro na všetko... no neviem či aj na toto.. Na predposlednej návšteve mi povedal, že z jeho strany som úplne pripravená na tehotenstvo...
A už ani žiadne testy nechcem podstúpiť... Už je toho veľa... teraz kašlem na to... uvidíme čo bude...
Čakáme ešte výsledky z genetiky a uvidíme...

Ale ďakujem vám.... cmuk!
12. júl 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika...a nie je mozne ze mrcha dosla a si tehu aj nadalej?niektore zeny mrchu maju aj napriek tehu..
12. júl 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano shaarka som sa pomylila na opekacke sme boli..ale tie spekacky nam robili na grile :slight_smile:
12. júl 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly - ahoj... :slight_smile:
teoreticky by to mohlo byť možné.. Moja mama to mala so mnou.. včera som to myslím písala... ona mala prvé tri mesiace menzes.. ale neviem.. veď chcem zájsť k dokimu, ale neviem kedy.. neviem kedy je správny čas... čo myslíš?
12. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: fly na opekacke,ale spekacky na grile? :grinning:

ahooj monik,je mi luto,uz som myslela,ze si v tom,ale pravda je ,ze zeny mozu mat ms aj ked su tehu..lebo fakt jak mozes mat tri krat ciarku ,nemat cystu atd..
ale inac to co ti spomynala shaarka,ze test na zrazanie krvi,aj to je dost dolezite vysetrenie,ked budes u gyndosa mohla by si sa len tak spytat,ze ci ti to nerobil :wink:
12. júl 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika pozri..ak sa nechces dlho trapit v neistote..tak zajtra zajdi za nim ..a povedz ze ten ges.vacok videl na sone a aj testiky boli slabo pozitivne aj ukazat mu ich mozes...a povedz mu ze mrcha aj tak dosla...potom by ti mal vziat krv na hcg...a v ut.by si uz mohla vediet na com si :wink: a ak by si tehu bola tak po mrche by si znova sla na sono :wink:
12. júl 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spytam sa ho, ale viem ze veal testov sme robili... no skusim sa spytat....
Pipi - uvidime... je mi to dovne tiez.. cysta neni, doki nieco na sone vidi, tri testy uzkazu //.. uvidime.. musim len cakat co on povie...
12. júl 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky davno som tu nebola. :wink:
12. júl 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby teraz ma napadlo co je so sefinkou,kikinou666,kuspitkou?...mnohe sa tu uz dlho neukazali
12. júl 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitku som videla dnes v jednej teme, ale neviem ktorá to bola :sweat_smile:

Fly - ak mi zajtra zoberie krv tak vysledky budem vediet este zajtra... no mas pravdu skocim za nim.
dakujem!
12. júl 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi sa snazilkuju,alebo si uzivaju slniecko a nechodia na net.
12. júl 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ale uz mesiace nechodia na net :unamused: ci len sem nechodia do tejto temicky?? :sweat_smile: :sweat_smile: monika no super vidis???tak sa nebudes trapit a budes vediet na com si...
12. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky opustam vas pre zatial...
majte sa krasnucko..
Fly dakujem.. :wink:
12. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa spytat, uz dlhsie tu citam, ale nemala som dovod zasahovat do rozhovorov ostatných. Cosi ma trapi, uz tretikrat sa mi stalo ze po Pohl.styku ma strasne zacalo boliet podbrusko vrazilo mi to az do chrbtice medzi lopatky a strasne ma nafuklo, druhy den mam este slabe bolesti, stalo sa to presne ako predtym v tyzdni pred mrchou, mala som MA konciaci kyretazou v auguste 2008, vraj zla genetika v 10 tt a teraz by som chcela otehotniet ale furt taketo problemy.... neporadite? ma s takymto niecim niekto skusenost?
12. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau jane,sto dvatsat roky sme sa nevideli :grinning:

rezancova,urcite by som s takymto problemom isla za lekarom ...

monik,cakame zajtra na vysledky :wink:
12. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika papa a nemas zac :wink:
12. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,aj ja by som kcela vediet co je s nimi,mohli by aspon na skok dojst pochvalit sa ze co nove,a kuspitke neviete ako sa dari?ked dobre pamatam,dvojicky caka ..
12. júl 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok