• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Caute...
aj ja som tu zas :grinning:

Jane a je ze co neodpisujes.... :angry:

Práve mi písala sestrička od gygekolkoga.. uvidim co mi odpise....
12. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj mon :slight_smile:
12. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga mimomaternicove tehotenstvo ma take iste priznaky ako obycajne tehu az okolo 6tt sa zacinajzu priznaky a podozrenia ze mimi sa nevyvija v maternici.
12. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - avoj... :grinning:
Pozeram že Viki prázdninuje... juj...
12. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooooo,prave som jej dovolala.snazi sa byt hrdina ale trosicku som jej v hlase pocula akoby jej slo do placu :wink: :slight_smile: prvykrat u nasich sama a este k tomu na tyzden ale maju pekny a bohaty program,len aby bola zdrava :slight_smile:
12. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,dakujem ze s ti paci moj nick :slight_smile:
12. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak si uzivate druhe medove tyzdne co? :wink:
12. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - no ono po prvý raz je to také... (asi) :wink:
švagriná dala malú k rodičom keď sme na svadbu šli a potom plakala na svadbe, že jej malá chýba.. také to bolo zlaté...
12. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,mne kvapka z nosa ako z krhly,pobolieva ma zub,hlava,hrdlo a nos a k tomu tiez doraza mrcha-tipujem tak za 2-3 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja tiez makam 2 tyzdne v kuse....... :confounded:
12. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon,ale ved sa musi trosku odomna aj odputat,aj mne je smutno al ved uz ide do skoly,musi sa vediet prebit popasovat s roznymi situaciami :slight_smile:
jan,to urcite :unamused: mm je v praci a momentalne mame v psychiku oslabenu,tak to vsetko len tak pozvolna. :grinning:
chapes?chapes. :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ďakujem za trpezlivé odpovede :slight_smile: Nebudem sa už teraz znervózňovať tým, či je to mimomaternicové alebo nie... možno mi len fakt pomaly stúpa hcg... ukážu ďalšie dni :slight_smile:
12. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak si urobis cas aspon sama pre seba a das sa do poriadku.Aj to treba raz za cas.
12. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga - držím palčeky! Ja idem zajtra k dokimu na krv.. uvidíme čo povie.... Kedy sa chystáš ty?

Mimo - ale veď jasné... neboj dobre bude v škole... juj teším sa na to keď my raz budeme mať a už do školy pôjde, že aké to bude a tak.... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,nebud taka smutna :slight_smile:
mne momentalne staci to co mam a to je pohoda :wink: :slight_smile:
a kedy mas dovcu?
12. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies mon,vo vseobecnosti nemam rada ked sa menia zabehnute veci,ale je to zivot,ktory musime respektovat :slight_smile:
ja som prisposobiva len sa s tym tak trochu dlhsie vysporaduvavam :slight_smile:
12. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga,mimo :wink:
12. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - no nemozem sa k tomu moc vyjadrivat.. neviem ako to bude raz u nas.. dufam a drzim palceky aby ste to zvladli co najsamlepsie... :grinning:
12. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, checm sa spýtať, zajtra ideme s manželom na genetiku na desiatu, máme ísť na lačno? dakujem
12. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ja nie som smutna :slight_smile: Len ma brucho pobolieva a nie a nie sa to spustit.Popijam cervene vinko a stale nic.A dovcu este sa uvidi.Ale celu prezijem pripravou na svadbu a zavaranie a tak.
nemusite? my sme nemuseli.. hlavne vypite aspon trocha cistej vody.. to nam kazali... kvoli krvi!
Ten ? tam nemal byť :angry:
bzzmajka drzim palce!
12. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak idete na krv,co predpokladam ze ano,tak ano,ale fly bude vediet lepsie :slight_smile:
12. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu cistej vody je ok :grinning:
12. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme tam prvý krát.
12. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimo dakujem za pochvalu v temicke za naj nicky :grinning: :grinning: mam ta rada :wink:
Co este by som mala lepsie vediet?
12. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka hodia s vami rec o vasom rodokmeni zoberu vam krv , pokresli si hieroglify teta dokina a je to... neboj...
12. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly-bzzmajka sa pyta,ci treba ist na genetiku hladny? :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja ta mam rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na genetike sa nevysetruje nic take kvoli comu by ste nemohli jest...na krvny obraz a glukozu sa chodi nalacno lebo sa vysetruje hladiny v krvi a je potrebne aby sa na ne neviazal cukor,cholesterol..atd. na genetike to nie je...tak isto ako ani na beta-hcg a ani na Ca 125 netreba chodit nalacno tak ani v genetike to nemalo by tak byt..ale ale ja vzdy odporucam radsej nejest a vazne len pockat odber a dovtedy lenpit nesladene neperlive max.jemne perlive mineralky..aby sa vam zriedila krvicka.
12. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ja ale mudra zena :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tnak ked som sla ja na krv kvoli Ca 15 mi povedala dokina ze nemusim nalacno.
12. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok