• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Pipussa.tt sa počíta od posl.menzesu takže je to dobre,tak 4-5 tt
13. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne pipusa ako pise simib :wink:
13. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Fly.Inak ako?
ano, ano....tak potom je v 4tyzdni, 14 dni od ovulacie.....strasne malinko...... Treba cakat aspon tyzden,.....nie hned utekat lekarke na hcg / ale teda, neviem, necitala som, ci mala nejake problemy....a tak isla lekarke /
simib celkom ok a ty ako,?
13. júl 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som začala v sobotu mrchovať presne na 28 deň.Ale ja som spokojná ako to je.Ešte sa miminku k nám nechce. :grinning:
13. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi simib ani k nam...nevadi raz to prist musi no nie? :slight_smile: ja cakam na mrchu. o par dni by mala dojst.
13. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa..preco skoro..aspon ma potvrdene tehu a ak sa nieco vyskytne uz bude vediet na com je...a flam hcg by malo este rast...stale...dufajme ze ak pojdes na kontrolnu krvicku ci usg bude to ok.
13. júl 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nech dojde a rýchlo odíde.My sa budeme snažiť tak hocikedy a podla chuti,lebo presne na ovulku nič.Nejak ma to už nebere,že hneď teraz dieťa,takže nechávam to tak. :grinning:
13. júl 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa som cca 18-19 den po ovulacii, testy mi zacalo ukazovat pozitivne dost neskoro, aj tak tam nie su silne palice. Preco som hned utekala k lekarke? Pretoze uzivam dvakrat na den lieky, ktore rozsiruju cievy a teda vyvolavaju potrat. Bez tychto liekov vsak neviem fungovat... preto som hned utekala k lekarke... :rolling_eyes: kedze z testov som jelen... ale dakujem za tvoj zaujem :wink:
13. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam držím palčeky aby ti HCG rástlo. :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam tak to uz je komplikacia riadna...a co dr. na tehotenstvo...?
13. júl 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly dá sa to riešiť výmenou za iné lieky, ktoré sa dajú brať.... ale kým nemám istotu, či som tehotná, tak sa to predsa nebude meniť :pensive:
13. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga, ale ved som pisala, ze neviem, ci si nemala nejaky problem..... ked si isla hend k lekarke. Takze ak mas taku diagnozu, tak je spravne ze si isla.....
Co ti povedali na tu hladinu HCG ?? je to v norme ?
13. júl 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze tak...a co mienis teraz robit?
13. júl 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEM VELMI PEKNE VŠETKÝM, KTORÉ VERILI, ale tak snáď nabudúce to vyjde... :frowning2:
Idem si dať vínko s mužom.. mám neskutočnú chuť naň už týždeň...
13. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAKZE NEGATIV ??
13. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - mozem si dat na 8 tabliet duphastonu víno?
13. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine :frowning2: Hm, no hore hlavu. Inac, aj ja mavam pravidelne jemne tiene na tehot.testoch........ takze sa na ne vobec netreba spoliehat.....
13. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci oooj skoda...je mi to luto :frowning2: na 8tbl vinko?fiiiha tak to by som nemiesala s alkoholom ale trosku vika neukodi-v malom mnozstve.
13. júl 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa som sipovedala, že d teraz neurobím test skôr ako budem vedieť že som tehu.. tak ako to bolo prvý krát keď som bola tehu...

no idem ja..
Dakujem ešte raz krásne...
papapa
13. júl 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - ved len tak na chut si dam aspon.. nech aspon z niecoho mam radost.. ked už sexovat nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Fly Dakuejm tiez velmi pekne... takzasa o pár týždnov Ti píšem.. A verím, že tento krát už to bude ono...
13. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, skutocne treba robit test, az ked evidentne meska menzes, alebo teda, spravit test, ale cakat, aj tyzden a neutekat hned k lekarke... TReba robit dalsi test za 3 dni, a ci bude silnejsia ciarka. Ak je slaby tienik, tak je to o nicom........, je to pravdepodobne chyba testu . Ak aj zacne spinenie, treba to nechat na prirodu.... HOre hlavu a to vinko s mierou.. je to zataz na pecienku, a ked si mala tie duphastony, tak pomaly...
13. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne meskal 5 dni...
a ked som po dvoch potratoch a doki vo stvrtok nieco videl tak utekat k nemu budem vzdy... Nechcem prist aj o tretie.. Ja totiz hned ako otehotniem musim ist na leky...

a ate pravdu.. kaslat na vino.. radsej pockam do zajtra...
dakujem..

a uz vazne idem... :grinning:
13. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monci...urcite to bud.mesiac vyjde :wink:
13. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky sojky :grinning:
13. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky mimo...asi tu nik nie okrem nas :fearful:
13. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde su vsetky?
aky si mala den?
13. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem kde zmizli...no uz celkom ok den...uz som aj papala dnes obedik :grinning: aj veceru...a vy?
13. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dovolala z viki,dnes boli na chate u nasich a zajtra sa idu kupat do sturova. :wink:
ja pracovne,len ten sopel ma hneva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a cakam na mrchu asi v stredu,stvrtok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok