• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
prezyvka ka patrikovi je predsa pato alebo ak sa manzel vola martin ci matej tak budes mat doma tandem, mat a pat :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manzel je Peto hihi a maly bude Pato
shaarka ja viem ja srandujem
14. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tini gratulujem k chlapcekovi, drahy sa isto tesi :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.tak tini aj ja sa pridavam....pekne meno ste vybrali :slight_smile:
14. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely dakovam
mimo aj tebe aj za pochvalu mena, to mm vybral z mojho vycucu :grinning:
14. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ake si mala pripravene,napis aj babse aj chlapske :grinning:
14. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekny vecer prajem, konecne som sa doterigala domov :confounded:
14. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo halo nikde nikto??
14. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooj baby noo vas sa ani radsej nebudem snazit docitat vzdy toho napisete tolko :slight_smile: ako sa mate
14. júl 2009 o 21:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nat nikto tu nie je a ani sa nejako nik nechce ukazat:frowning2:
14. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm tak to je skvele ja mam poslednu dobu take stastie ze ked pridem nik tu nie je a co ty ako sa mas?
14. júl 2009 o 21:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja v pohode:slight_smile: dajake zmeny som vykonala v profile a tak....sveta zit :grinning:
14. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
anax,prisla som sa ti ukazat :grinning:
14. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pipi jake mile od teba :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm tak sa pozriem
ahoj pipi ako sa mas a co nove u teba :slight_smile:
14. júl 2009 o 21:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a nat co je nove u teba?? hm??
14. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaa co nove u vas kocky?

ja mam co ja viem,napriklad vysledky z hrdla aj z nosa v poriadku,vyteri myslim...aaa nedavno sme sa vratili s mm z kupaliska,fajne bolo :slight_smile:
aaa na dovolenku kceme ist v blizkom case,rozhodujeme sa medzi tureckom a egyptom,manzel kce egypt ja turecko,lebo sa tam kradsie leti :grinning: lebo ja sa veeelmi bojim letiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aaa co ja viem,tehotna niesom :grinning: ale to nieje nove :grinning:
14. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm ja som skoro stale v praci a dostala som vypoved :slight_smile:tak si hladam novu pracu dnes som doma sama a je mi pekne smutno :( som taaaak strasne leniva a nic sa nechce esteze som doma :slight_smile: ja tiez tehu nie som ale bola som u kamosky a ta ma uz pekny pupek tak som sa tesila s nou :slight_smile:
14. júl 2009 o 21:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi tak aspon ze vytery mas v poriadku...ked uz tehu neni si :grinning:

no ja by som nesla ani do egyptu ani do turecka ja by som sla do andaluzie alebo na kefaloniu :grinning: :grinning:

nat ale ved si pisala minule ze mas nieco nove uz aj najdene...to uz padlo?
14. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este to neviem daju mi vediet
pipi ja by som sla do turecka tam maju lacne oblecenie :grinning: a je tam kraaasne
14. júl 2009 o 21:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha ale tak ako servirka sa myslim zamestnas rychlo :sweat_smile:
14. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo zalezi kde ale tiez myslim ze by to nemal byt problem
co si robila dnes bola si aj niekde pri vode ?
14. júl 2009 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne pri fontanke s mojim krsniatkom :grinning: :grinning: :grinning: som spolu s maminou teda babkou maleho kocikovala dve hodky sme kocikovali...xixi..to bola cela moja navsteva vody:slight_smile:))

ja nerada vylihujem pri vode...nejako nemam na to trpezlivost :grinning:

neboj najdes pracu..uvidis
14. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo ani ja moc nemusim lezat na deke a ked uz tak asi spim :slight_smile: tiaz taka akcna a nieco robim alebo si uzivam vody aj ked tie kupaliska moc v laske nemam slovek nikdy nevie co si odtial prinesie
14. júl 2009 o 22:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax,noo presne :grinning: aaa vobec to asi jedine mam v poriadku :grinning: ..ja som chodiaci hypochonder :stuck_out_tongue_closed_eyes:

..ja by som sla na kubu alebo na floridu ale tam sa leti velmi dlho,a na prvy krat niesom ochotna letiet nejakych mozno osem hodin :sweat_smile:

nathali,a v akej oblasti pracujes?
14. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala vzdy strach z kupalisk,ze si nieco z tamat donesiem,ale aj ked som na kupaliska nechodila,aj tak sa mi tam dole vzdy nieco prilepilo,takze som sa na to vykakala,a chodim,po kupku si dam nejake kitovuli...keby ze si mam na secko davat pozor,tak nikde nejdem... :wink: aaa slnko a vylihovanie pri vode milujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute! :grinning:
14. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som servirka ale aj kozmeticka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si vyber
ako niekedy je fajn ked ni nerobis a len tak oddychujes na deke pri vodicke ale mna ta voda vzdy laka a neda sa jej dolat tak preto dlho nevydrzim na deke:slight_smile: no ale zajtra ma vraj troska sprchnut
14. júl 2009 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni ahoj :wink:

pipi hypochonder? no toto... :grinning: ale vies aka je prva faza takychtoveci a lieceni? prinat si svoj problem :grinning: :grinning:

nat, no ja jazera nemozem ani citit, strasne sa ich bojim...nemam vsak problem vtedy ked vidim na dno, nech je akekolvek hlboke preto preferujem bazeny
14. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipusa - neboj to vinko som si dala az dnes a poviem ti riadne mi udrelo dohlavy.. a ko Shaarka vreav ela keď sa tu objavím napíšem.. boli sme preč... som sa troška (ale naozja iba troška) spálial... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sme boli grilovať.. ale naozaj grilovať, nie špekáčiky opekať... :grinning: :grinning: :grinning:
Shaar - nevyšlo to, nebolo tam nič.. ale ani mrcha sa mi stále nerozbehla.. stále to bolo len špinenie, ktoré akoby dnes končilo. nechápem tomu.... asi som nejaký mutant... :grinning: Tinika - micka moja, dedka mi je ľúto.. ale zároveň gratulujem k chlapčekovi.. vidím, že tabuľka sa nemylíla...
14. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok