• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax hej baze su super ale nie tie hnusne spinave do doktorych sa chodia kupat vselijaky ludia ,stary ludia aj ked proti nim nic nemam ale ked vydim tu plesen na nohach idem zvracat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoooj mon ako sa mas :slight_smile:
14. júl 2009 o 22:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,no :grinning: ale ja niesom taky hypochonder ze si namyslam ze mi nieco je,ja som taky hypochonder ze mi fakt vzdy nieco je :grinning:

cauu monik,ako kolko vinka mas uz v sebe?mi sme si dali s mm asi pred dvomi dnami na balkone,fajne bolo :dizzy_face:

inac este viem co je nove,kupila som spanielske musky :dizzy_face: :dizzy_face:

nath,kozmeticku som si vybrala :grinning: pacia sa mi povolania v ktorych sa vyuziva nejake umenie,talent :wink:
14. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali akurát včera som na teba myslela... ako sa mám? neviem.. oko ma bolí... au..
ale inak asi fajn..
ty sa pochváľ... :grinning:
14. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska dakujem a urcite to skúsime.. ty vieš čo ... :wink: ale nebude to treba.. uvidíš... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat jasne ze nie takeee...ale take napr. ja mam rada u nas v pezinku plavaren ta je super..letne kupka nemusim..tiez nemusim az tak velmi aquaparky...uz som sa ich presytila... :wink:

mona ty si pripitucka teraz? :grinning: :grinning: :grinning:

mimochodom, ja som spravila skrt, zmenila motto, vymazala poznamocku a som spokojna :grinning:
14. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naco su spanielske musky???

inak uz som chcela ist spat ale ked ste sa tak pekne rozbehli :dizzy_face:

pipi no tak ty si taky realny hypo :grinning:
14. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ty si na mna myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeeeej to je strasne mile ze na mna niekto mysli /okrem chlapa :slight_smile: /noo zatial nic tehu stale nïe som tak sa sustredujem na pracu :slight_smile:
jak spominate vinko normalne som dostala chut aspon na jeden poharik :slight_smile:
14. júl 2009 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,jasne :grinning:

..ja chodim tiez na kupko,ktore je mimo mesta,takze nieje tam az tak vela ludi,mas tam lehatka :wink:

anax,jaky skrt??
14. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi - nebolo dobre to vínko. naše zo svadby bolo lepsie., toto je ak=si riedke a také kyslasté.. nechutí mi.. ale je silnejšie zas.. no vipila som tri poháre a keďže nepijemstačí mi to.. :grinning:
anax - iba troška.. raz za čas musím, nie ? :grinning: :wink:
noo co su to tie spanieska mušky..?
14. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,zevraj si to nakvapkas na kocku cukru,aaa dostanes chut na vasnivy ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no snazilkovsky skrt som spravila :wink: ziadne umele nebude...aspon nie tak skoro...absolvujeme rozbehnute vysetrenia a inak nic...sme sa tak rozhodli...nechceme to silit az tak strasne...sak nevadi ked budu mat deti otca styridsiatnika :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj pipi to nastastie nempotrebujeme :grinning: nam by sa skor zislo viacej volneho spolocneho casu:slight_smile:)) na to daco existuje? :slight_smile:)

moni len si daj...ja budem pit zajtra...asik

mas nejake oblubene vinko? ja mam rada biele, irsai oliver...najlepsi som pila zatial od jedneho pana z limbachu
14. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax a preco stalo sa nieco ci len tak ?
mon jasnacka niekedy si treba dat :grinning:
14. júl 2009 o 22:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,jaaaaj,no mne sa uz nekce cakat na zazrak :wink:
14. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - ja som tiež en jeden pohárik chcela nakoniec som tri vypila.. :wink: ale už dlho som Janemary pílila uši tým akú mám chuť na víno.. a tak eď som zistila, že nič pod srdiečkom (teda okrem nejakých tých orgánov) nemám tak hor sa do toho.. :grinning:
14. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo toho volneho casu by sme potrebovali aj mi keby na to nieco bolo dajte vediet :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 22:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,hej existuje,dajte aj ty aj mm vypoved :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat, dohodli sme sa tak.nic ine sa neprihodlo.. :wink: a hlavne nie som velmi stotoznena s umelym :pensive: :pensive:

pipi sak my zazrak ani necakame...ale chceme dat sancu prirode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath,pre teba plati to iste :wink: :grinning:
14. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi hm to by nam asik moc nepomohlo...asik by sme si potom uz liezli na nervy....no asik je to dobre tak ako to je. :grinning:
14. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - pokiaľ nie je moc kyslé je mi jedno ake to je.. ale jedno mi tak najviac chutilo ale neviem ako sa volá.. má takú modrú etiketu.. hm.. to ti asi vela nepovie, že?
14. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad sa podari ja som tiez vravcela ze to nechame na pani prirodu tak preto som stale v praci inak by som sa doma zblaznila ked som sama a to som dost casto :(
14. júl 2009 o 22:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam rada prave tie co ty nie, suche teda jemne aj kyselkave, sladke neznasam,polosladke malinko a polosuche vypijem prilezitostne....modra etiketa je siroky pojem, keby aspon vies ci slovensky vyrobca ci aky :wink:
14. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem anax,len keby ze nam sa to podari prirodzene to by sa volal ze zazrak,manzel zly spg 92 percent,ja vytvaram protilatky proti spermijkam plus na prd cely hormonalny profil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi keby sme bez prace tak asi zivorime :grinning:
noo na jednu stranu ta praca je super a na druhu mi vadi aaach jo
14. júl 2009 o 22:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..možem aj k vám pridat?
14. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj no to neviem... ale to je jedno.. pokiaľ chutí, je jedno aké je.. :grinning:
tak ale keby sme spolu niekedy niekam šli, tak ja sa prispôsobím.. si dám viacej coly a bude to.... :grinning:
14. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby po akej dobe snazilkovania vam povie lekar ze mate asi problem ?
14. júl 2009 o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem cervene vinko,vy ake?
14. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi chnapem...sak my na tom sme nejako podobne...akoze ak sapriroda neumudri mozno najar uz to umele budem vediet nejako spracovat...nechceme to vsak nateraz uz riesit... :wink:

inak dokazali by ste fungovat tak ze by ste boli s manzelom na jednom pracovisku?? teoreticky aspon
14. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok