• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj malalady jasnacka pridaj sa a nieco nam o sebe prezad :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 22:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni colaa ble by som ti dala po prstoch :angry: :angry: :angry: :angry: take barbarstvo :angry:

pipi ja biele, cervene len vynimocne

malalady ahoj, predstavis sa nam?
14. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj malalady ,jasne ze mozes,co nam chces o sebe prezradit?
14. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem cervene ale aj biele vypijem no musi byt fakt dobre inak cervene pijem aj ja s klou ak je moc kysle :sweat_smile:
14. júl 2009 o 22:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jak sa mi chcel spat tak ma to hned preslo pri vas :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 22:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ma rozosmiala,ja napriklad nie teoreticky ale prakticky s mm som na jednom pracovisku :sweat_smile:
14. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax- ja to inank nevypijem. ale mas pravdukofola je lepsia... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som biele pila len raz a to som bola taka opita ze som nevedala ani ako sa volam nie to ete co pijem. inak mi nechuti.. ale to bolo davno.. este som svojho muza nepoznala... a to sme spolu uz 10 rokov.... :sweat_smile:
14. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kocky vy ste opice tak to radsej to vinko nepite...mne je vzdy tak luto ked si niekto vinko riedi...

minuly rok sme u nas na vinobrani boli na ochutnavke u jedneho nemenovaneho vyrobcu u nas a poviem vam, ze to bolo daco hrozne...mali sme asik sedem ci osemm druhov no ale ani jedno nam nechutilo a to sme ho skusali piati.. :astonished: ale co sme boli u druheho tak tam to bolo zas take ze toto by sme si aj kupili a aj toto aj toto....
14. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax s manzelom na pracovisku??tak to si nedokazem predstavit asi by som ho zabila a o com by sme sa potom doma bavili??
14. júl 2009 o 22:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem tiez z kolou,mnam :grinning: anax :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no a tak vidis mame tu aj nejaku tu prakticku skusenost...takze ty sa na nedostatok casu s manzelom stazovat nemozes :grinning:

monik jj kofca je super duper...aaaaaale nie s vinkom:slight_smile:))) teraz by tu mal byt smilik ktory je ako nevinny anjelik:slight_smile:))
14. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ešt raz ahojt:slight_smile:) no chválit sa možem tým,že mám už chlapčeka:slight_smile:))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale nechválit sa tý čo mi e smutno,že mám za sebou potrat... a tak sa bojím,či sa mi to nažílkovanie podrí :cry:
14. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat ktovie o com sa potom rozprava doma, ale pipi nam to povie :grinning:
14. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to by chcelo nejake stretko :grinning: to by sme sa dali do parady :slight_smile:
a kam nam zmizla malalady????
14. júl 2009 o 22:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat no jo len ja by som sa na vas kukat nemohla, aspon nie zo zaciatku...bo by mi srdce trhalo pri tych strikoch :grinning: :grinning: potom po par poharikoch by mi to bolo jedno

ozaj aky mate oblubeny koktail?
14. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax skus miesto nevinného anjelika toto :sweat_smile:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malady tak to ma mrzi snad uvidis podari sa :slight_smile:
pipi tak nam to prezrad o com sa bavite a nejdete si na nervy???
14. júl 2009 o 22:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala lady no su tu niektore kocky co maju par potratov za sebou a aj ine skusenosti,neboj sa tu sa najdes :wink:
anax,noo to je pravda :grinning: :grinning: ...ale,napriklad je pravda,ze ked sa nevidime cely den tak mam take ine pocity,ze mi aj chyba :grinning:

malalady,tak to sa naozaj mas cim chvalit :wink:
osobne poznam jednu babu,ktora ma jedenastrocne dievcatko,potom cakala babo a potratila v siestom mesiaci,aa teraz ma tyzden pred porodom :wink:
nie moni ja chceeem uz novu verziu s novymi smilami...snad to na tu jesen uz bude :angry: :angry:

pipi takze to je vsetko len o zvyku, spravne?
14. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mojim muzom robili spolu 2 roky a boli sme nonstpo v kusde spolu a sla by som do toho znova.. nam to neuskodilo.. skor naopak.. bolo to fajn...
14. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som si asi nezvykla alebo ano? :confused:
14. júl 2009 o 23:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babenky ste fakt zlatunké:slight_smile: juj som sa bála,že ma odstrčíte :unamused:
14. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si asik zvykla, ale muselo by to byt v kuchyni, tam si rozumieme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady a coby sme ta odstrkovali...??? sak ako by to bolo :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco by sme mali??kazda ma nejaky pribeh a tak nejak si pomahame nezblaznit sa s toho :grinning:
14. júl 2009 o 23:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - po tom všetkom čo máme teraz za sebou si zvykneme už asi na všetko :wink:
14. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o com sa bavime?mi sa doma vlastne nebavime,doma odychujeme,lebo cely den sa bavime :grinning: sedime vedla seba on na svojom a ja na svojom notebooku :grinning: :grinning: a sem tam sa pohladkame ,dame pusu a dakedy si urobime masaz medzi sebou :slight_smile:

..ja mam rada koktejli vseobecne,vselijake :slight_smile:
14. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mas pravdu po tych rokoch :slight_smile: asi hej
14. júl 2009 o 23:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi jaaj tak vy to mate taku tichu pracovnu dobu:slight_smile:)

ja milujem cosmopolitan, uz som ho straaasne davno nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok