• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
nely .- nic.. ja im volamkazdy druhy tyzden... stale su s tym problemy.. hlavne, že maju reklamu aj na inych ako na sloveskych televiznych staniciach ake je chello rychle a pod.. a mne furt nejde... aaaaa... svine su to!
15. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika, zajtra ideme k tej tete tak musim aspon nase a tatino si nastastie ozehli ked bude potrebovat :slight_smile: :wink: ... svoje uz mam, este maleho, ale musim si dat pauzu, lebo bude so mna pecene kurca ... fuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame kablovku a tiez dakedy vypadne ale nie casto.tak raz za mesiac. :slight_smile:
15. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miši - jaaj... tak preto... :grinning:
15. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monik tak bohuzial, tu je to tak ze ti garantuju urcitu rychlost, ktoru ja ani zdaleka nedosahujem, mozem podat staznost a oni na zaklade toho musia navysit vykon aby som dosahovala rychlost ktoru oni garantuju..
dneska som sa o tom akurat bavila s kamosom...

mimo aj my mame kablovku ale kedze sme 2km cez kopec od vysielaca, a v dedine zapadakove tak na to pada bezne..telka skoro kazdy den a internet vzdy ked sa blizi alebo ked je burka, ale len na par minut...
15. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,brusisko ma zacina chciet boliet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neyl - my sme to tietz skusali.. a nic.. urcite nemam taku rychlost aka by mala byt.. aj technik tu bol.. kukal na to tym svojim pristrojom a divil sa ze preco nemame taku rychlost.. odisliel a to bolo vsetko co urobili..

mimo - z coho?
15. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z mrsisky mrchatej.......kazdych 26 dni presne ako big ben :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monik tak to uz neviem..
ja zase viem ako to chodi tu..
viem ze to aj kamaratovi robili..
on ma napriklad garantovane 4MB a internet mu slape na 6,32MB
15. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže by mu mali odobrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby idem hajuskat.....dakujem za spolocnost.dobru nocku :slight_smile:
15. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimo - bru nocku... papapapapa
15. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafko,ste tu?neste tu?alebo ste?alebo nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som dosla nedavno zo zmrzliny,nakoniec som si nedala ten konak,bo ma mm pozval do aidy,aa to bol moj dnesny najvecsi hriech ze posilovna a ponej zmrzka :sweat_smile: ale dnes som si to odpustila,kedze som dostala mrchu :grinning:

nely,ja mam tu podpiru co si spominala,je to super vec,hlavne ak ma baba male kozy,a zrazu si moze dovolit holy chrbat :dizzy_face:
jednu nevyhodu to ma,ze ked sa veeeelmi spotis,napriklad pri tancovani,moze sa stat,ze nebude pevne drzat...moja skusenost :wink:
15. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som sa pomylila nie konak som myslela,ale kokteil :grinning:
15. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som tu... :grinning:
15. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heeej?neverim :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pipi teraz uz to nezahovoríš.. dobre si si ty konak chcela dať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja aa konak? :grinning: to je na mna slabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: co si dnes robila monik?okrem kolaca,na ktory si mi urobila chut :sweat_smile:
15. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som tu aj ja ... konecne dozehlene :slight_smile:
15. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ktore necakate najblizsie mrchu?
15. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi -a kosi som vedela ze prides tak som ta cakala...
okrem toho kolaca? som varila.. chapes ja? a uplne sa mi to podarilo
no a boli sme zasa na zahrade a troška som sa zasa spálila... hm..
a zajtra ideme opäť aj s Cleom veľmi sa teším...

miši - ja podľa toho ako pijem asi dostanem ďalšiu... teda ak sa to moje špinenie 3-dňové dá považovať za mrchu... neviem čo to tento mesiac je s mojím telom... :angry:
15. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj pipi akonešnš sme po 14 dňoch ťuťumuťu.. juchú.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to vies podla toho :fearful: ?
15. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je jeden z mojích príznakov... strašne veľ pijem a keď už aj skriňu z ničoho nič začnem upratovať muž vie, že už to každú chvíľu príde... :grinning:
15. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika, dobre priznaky o tychto som fakt este nepocula :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm.. aj moja babky volakedy vraj upratovala... ale ja zasadne len moju skrinu.. neviem čo to je... si to ani neuvedomim a uz upratujem.. ale len moju skrinu.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi - ta de si?
ja ta tu cakam a ty zmiznes? no pekne!
15. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monik,joooj prepac :sweat_smile: ...ale mam veeelku dilemu,velkuuu :pensive: uz som sa tesila ze pojdeme na dovcu niekde lietadlom,tesila som sa ,ze som sa sama prehovorila...a dnes spadlo v poradi stvrte lietadlo v tomto roku :pensive:
...tak ja uz neviem...pozerala som nejake pekne hotely v chorvatsku
15. júl 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kazdy hovori o osude,ze co sa ma stat,to sa stane,ale ja si myslim,ze to nieje uplne tak :confounded:
15. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja by som lietadlom nesla... ja ti neporadim... ja som proti lietadlam a preto som sa tesila na dovolenku bo sme mali ist nakoniec autom a nic z toho...v :frowning2:
15. júl 2009 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok