• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte

ja este dojedam zapekany karfiol a dneska bude mat starky na obed cestovinky so syrovou omackou :grinning:
16. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som robila stroganov z kuracích prs a k tomu opekane zemiaky...a polievku som mala odvcera-paradajkovú :wink:
16. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel ahojky :slight_smile: noo kerfiol som robila aj ja cez tyzden ten sme tak dlho nemali ja som robila kuracie kridielka zapecene s pikantnymi paprickami :slight_smile:
16. júl 2009 o 11:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm kridelka mmmm
my ich zvykneme grilovat a vtedy su take mnami mnam
16. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja by som ich grilovala ale nemam kde a takto je to aj rychlejsie hodis do truby a ma pokoj
ako sa mas?
16. júl 2009 o 11:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my nastatsie mame kde :grinning:
stareho to bavi..

no mam sa asi tak ze so pekne vytocena odrana..samozrejme zase stary..uz ma z neho ide porazit!
16. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo my sa ani nestihame pohadat a ked uz tak potom mame pokazeny cely vikend tak sa snazim nehadat aj ked to nie vzdy ide sak vies aky su chlapi treba ich brat s nadhladom :slight_smile:
16. júl 2009 o 11:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, len mne ten nadhlad uz pomali ale iste odchadza na neurcitu dovolenku...
chvilu sa to znasat da ale ked to mas doma rok vkuse tak je to trosku problematickejsie
16. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne to chapem to by bolo na kazdeho az moc a kam by si chcela na dovolenku?
16. júl 2009 o 11:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nad tym radsej nepozastavujem, lebo potom by som bola zbytocne rozculena ze tak skoro nikam aj tak nepojdeme..
a ty?
16. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

dnes oficiálne vyvraciam dohady o tom či som alebo nie som tehu.. taký silný menzes som z ničoho nič dostaa, že to až možné nie je... a tie bolesti....
16. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to mi je luto, asi som ta malo opluta tehu virusmi
16. júl 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini, nič to. raz to vyjde... verím tomu....
a dakujem!
cmuk
16. júl 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy viete ako sa volá ten test čo ám ukáže po pár dnoc,že ste teu??? :unamused:
16. júl 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady ziaden test ti to neukaze, najsorej par dni pred mrchou..
kezde uniezdenie vajka trva 7-10dni a kym zacne prodkovat HCG tiez nejaky cas trva aby to test zachyzil
16. júl 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :stuck_out_tongue_closed_eyes: som znicena jak pes :rolling_eyes:
malalady,nely ma pravdu.
16. júl 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ta co? co si porabala?
16. júl 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. júl 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel,v robote chaosy a som teraz sama na vsetko,padam dole nosom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dala som si nanuk,tak to dufam prezijem. ste aj mz doraza,tak ma poraza :grinning:
flam,ty co tak ziaris?
16. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak pekne, ale neboj uz to nejako vydrzis..a hladas pribezne aj inu robotku?
16. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel,hladam,len ja som nie z tohto mesta-sme tu len 8 rok,tak tu nepoznam skoro ziadnych ludi a dnes to mas tak,co si budeme klamat.......ked ta niekto niekam nedosadi,tak praca bude len velmi tazko.a ja potrebujem aj hlavne aby mi to casovo sedelo.ale veeeeeeeeeeelmiiiiiiiiiiiiiiiii sa tesim ze odchadzam.
ty si na tom lepsie?
16. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim? za 8rokov tam nikoho nepoznas???? to mi ani zo srandy nehovor!

tak lepsie ako lepsie, ponuky su, zivotopisi poslem, ale bohuzial sa neozvu, ozvem sa ja tak povedia dakujeme uz je obsadene..ako dneska..vcera davali inzerat vcera som poslala zivotopis a dneska mi prisiel mail ze pozicia je uz obsadena, chapes?
16. júl 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nechapem :confounded:
vies nel, 4 roky som bola na materskej z malou,vratane tehu a to sa vsetko tocilo len tu u nas v dedine a potom som zakotvila v meste.lenze na to aby ti niekto bol ochotny vybavit pracu je potrebne v mnohych pripadoch aby ste sa dobre poznali.v meste kde som zila 22 rokov a kde ma pozna takmer kazdy,by to bolo lahsie.
16. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo poviem ti len tolko ze v dnesnej dobe ti nepomoze ani znamost. ja si myslim ze mam znamosti dost alebo bohuzial...
treba si verit a si sikovna zena, mas uz jedno babo tak to budes mat lahsie..
ja ked poviem ze mam 21, som vydata a dieta nemam tak ma nevezmu len a len preto ze to dieta nemam a budem ho chciet a oni nechu behom roka zhanat za mna nahradu
16. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme,na to aby si dostala dobru pracu,vplyva mnoho faktorov.ja ale netuzim po ziadnej kariere ani po tom aby som zarabala kopec penazi.ked som nastupovala do svojej prvej roboty,tiez mi kladli taketo otazky,aj ked je to protizakonne.dnes je hnusna doba,a este aj tato kriza :angry:
16. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co by si chcela robit?
16. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel ip
16. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže sú to len oblbováky to stým testom:D tak díky eh
16. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko my máme známych :slight_smile: a prd (s prepáčením) nám to pomohlo.... keď som si sama nevybojovala robotu, tak som ju nemala... na koľkých pohovoroch som ja bola, kde bola známosť... a vždy sa našla výhovorka, prečo nemôžem postúpiť ani len do ďalšieho kola :slight_smile:
16. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady na 100 percent su to oblbovaky a reklama :angry:
flamenga,suhlsim s tebou,ja ln hovorim z je to tazk a ze zalzi od vela faktorov.
a preco si taka ziariaca,si neprezradila.
16. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok