• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ne červenú sa nejazdí... žiadne tutumutu sa nakoná... :wink: :grinning:
7. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii telepatiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
7. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jena - ver tomu... veď mi sme si už zvykli na seba... cmuk!

som bola u toho lekára a keby som vedela čo ma čaká nejdem tam :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj.Aby ti nezobrali papiere co? :grinning: Ale nie.Aj ja mam dnes volno a vlastne az do pondelka pobede.
7. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - takže dnes ponocujeme? a nehovor ze nie!!!! :angry: zajtra aj v sobotu mam volno.... juchu..
7. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jane - dakujem za prianie... cmuk!!! :grinning:
7. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni dufala som ze prides a hodime mejdan konikovsky,xixi A ako si dopadla u gyn? :confused:
7. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nehnevajte ma je mi tu bez vas smutnoooooo :frowning2:
7. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem ako moni budem si pisat sama zo sebou.

Tak o com pokecame jane?
7. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo jane - vravím keby som vedela čo ma čaká nejdem tam :grinning:
Zobral mi krv na hcg ci nahodou nebol potrat zas, keďže ten jeden test tam ukázal tehu a druhý nie, ale všetko je O.K. 18.6. idem na hystologiu a ešte niečo (nepamätám ako to volá), teraz v utorok idem na glikémiu, potom ešte s mm na nejaké ďalšie vyšetrenie, či náhodou sa v nás nenachádza nejaká zabudnutá choroba ešte z predchadzajúcich partnerov ( i ked toto je málo prevdepodobné keďže sme spolu 9 rokov, ale vraj čert nikdy nespí, tak nech máme istotu), no a mm pojde aj na spermiogram a ešte ideme na genetiku.... dúfam, že som spomenula všetko a správne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ti poviem, že v živote by ma nenapadlo, že raz takéto niečo budem nútená podstúpiť....
ale dnes sa smejem... som aj jemu povedala, že už nebudem plakať... počkám si na výsledky a bude... dovtedy nebudem plakať!!!! potom možno.... :wink: :grinning:
7. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - som ti to nusela rozpisat a chvilu mni to trvalo..prepac... :unamused:
7. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popri tom sa ládujem gulášovou polievkou a som si ústa spálila zemiačikom... :astonished:
7. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ani mna by nikdy nenapadlo co budem musiet podstupit kvoli dietatu.Ale ked uz som sa na to dala tak som to dnes dobojovala.Neboj urcite najdu pricinu,potom ju odstrania a budes mat dietatko.
7. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane a co otvoris? ja mam vino otvorene ale kedze mam v sebe dva ibalginy tak asi nic nebude... bude mejdan bez chlastu.... :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo.. len dufam, že problem nebude v tom, že to nebudem vedieť v sebe udržať... čo ma čaká v takom prípade? nevieš?
7. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Su uz preparaty aby si ho udrzala,alebo budes lezat celych 9 mesiacov v nemocnici hore nohami a pod dozorom.Ale nemysli na to,mysli pozitivne ze vsetko bude ok.Inak som rozmyslala nad vinom a robim si pukance :grinning:
7. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jena - jedine na co budem teraz mysliet budu terminy na tie testy a DOVOLENKAAAA!!!!! a kurz fotenia.... juchu...

vino a pukance? au moje brucho... ale víno si daj aj za mna... juj.. ale lubim červene... :grinning:
7. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tych 9 mesiacov v nemocnici by som kvoli tomu zldavla.. ved ma budete chodit navstevovat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co myslis ake som si naliala?Hm.Predsa cerveneeee a uz ho popijam,mnam.Inak skoro mi zhoreli pukance :astonished: :grinning: O com hodime rec?
7. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nevydrzim lezat ani jeden den :grinning:
7. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - tak ja si na našu počesť miesto vína dám moju naj bonbonieru čo som v robote dostala a pes mi do nej bucha nech aj jemu dam... :grinning: no nedám... čokoláda havou zabíja.... nič nebude...
7. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to nemyslis vazne :astonished: Ja som sa pred chvilou napchavala bonbonierou :grinning: Ja som mojej have kupila zuvacie kosticky,ale cokoladu ma tiez rad. :grinning:
7. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku jane... ja zbužňujem Tatianu... :grinning:
nedávaj mu čokoládu... ta ich zabíja..... pomoc... a ona jej už toľko spapal...hm... chudák..keby som to vedela skôr nikdy mu ju nedám... :fearful: :zipper_mouth:
7. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja ma m rada tatianu ale tu som spraskala minule.Mam napad dnes budeme oslavovat tvoje meniny a moju poslednu injekciu.
7. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki... asi si dam to víno teda... nezabije ma to? dala som o 14-tej 400 ibalgin a po asi 2-3 hodinách ešte 200-vku... bolesti jak svina... :angry:
7. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som domka..stary uz za telkou a mne ste ostali zase vy :slight_smile:

monik vsetko najklepsie k meninkam...aj ja milujem Tatianu, hlavne tie oriesky a tu plnku mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
7. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som mala stymto pokoj 6 mesiacov a dufam,ze tejto liecbe budem mat normalne kramy alebo aspon ze nebudem mat take bolesti.Ozaj daj tu stranku kde sa robia fotky tych deti.Som strasne zvedava ako budu vyzerat tie moje :confused:
7. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som is robila teký kvíz, že či mám nejakú skrytú vadu a vyšlo mi, že mám fóbiu... ty bdrďo, si predstav, že je to normálne pravda... mám fóbiu z tmy a z veľkých pavúkov... :astonished: :astonished: :astonished: :cry:
7. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely- kvoli tomu mam tatianu rada... chces? podelim sa ešte mi ostalo... :wink:
Jane - www.makemebabies.com aj ja chcem potom vidieť...
7. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely to bolo co?Ze zostali ste zase len vy :angry: No no no :angry: Ja chcem vediet ako by vyzerali moje detiiiiiii prosiiim to bude svanda.
7. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok